Bedava İnternet

Sevgiliye Hitap Şekilleri

  • 11 Kasım 2022
  • 589 kez görüntülendi.
Sevgiliye Hitap Şekilleri

Sevgilinize nasıl hitap edeceğiniz konusunda kararsızlık kalabilirsiniz. Sevgiliye hitap şekilleri arasından seçim yaparak ona kendisini daha özel şekilde hissettirmeye başlayabilirsiniz. Güzel hitap cümleleri kullanmanız sevgilinizin ruhunu okşamasını sağlayacak ve kendisini mutlu hissedecektir. Hemen herkesin kullandığı hitap şekillerin yanı sıra farklı hitapları da kullanabilirsiniz. Böylelikle daha önce duymadığı ve sevgilinize değişik gelecek olan hitap şekilleriyle de şaşırtabilirsiniz. Sevgiliniz ile aranızdaki bağın daha güçlü hale gelmesi açısından sevgiliye hitap edebileceğiniz en güzel kelimeleri bularak söyleyebilirsiniz.

*Şansım

*Değerlim

*Sevdam

*Biriciğim

*Tutkum

*Yol arkadaşım

*Hayat Öpücüğüm

*Nefesim

*Dünyam

*Kalbim

*Oksijenim

*Kalbimin Sahibi

*Aşkbahçem

*Ruh Eşim

*Aşkım

*Aşkcağızım

Sevgiliye Hitap Sözleri

Sevgilinizi her anlamda mutlu etmek gibi bir düşünceniz olabilir. Bunu ağzınızdan çıkacak olan sözlerle de yapabilmeniz mümkündür. Öyle ki gün içerisinde sevgiliye güzel sözler söyleyerek çok fazla mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca sevgiliye yapacağınız özel hitap sözleri sayesinde aranızdaki bağın daha da kuvvetli olmasını sağlayabilirsiniz. Sevgiliniz için güzel sözler düşündüğünüz zaman doğal olarak onun da size karşı güzel sözler söylemesini sağlayabilirsiniz

En güzel sevgiliye hitap sözleri sayesinde sevgilinizle artık her anınızı aşk dolu şekilde geçirmeye başlamış olursunuz.

Dış Görünüşe Göre Sevgiliye Hitap Şekli

Sevgilinizin dış görünüşüne göre de hitap şeklinizi belirleyebilirsiniz. Dış görünüşü ile hitap sözlerini söylediğiniz zaman önem verdiğinizi hissetmenizi sağlayacaktır. Dış görünüşüne dikkat etmiş olmanız çok fazla hoşuna gidecektir. Dış görünüşüne göre sevgiliye hitap şekli neler olduğu ile ilgili olarak baktığımız zaman şu şekilde olduğunu söylemeliyiz:

*Karam

*Sarı Civcivim

*Sırma Saçlım

*Zeytin Gözlüm

*Boncuk Gözlüm

*Selvi Boylum

*Minyonum

*Nehir Gözlüm

*Kiraz Dudaklım

*Keman kaşlım

*Bal yanaklım

*Ay tenlim

*Ay Yüzlüm

*Kara Sevdam

Dış görünüşünü baz alarak yapacağınız hitap şekilleri olarak karşımıza çıkıyor. Dış görünüş erkek ya da kız olmasına göre değişkenlik göstererek söylenebilir.

Sevgiliye Hitap Sekilleri

Erkek Sevgiliye Hitap Şekli

Erkekler kadınlara güzel hitaplar kullanırken aynı zamanda onlardan da güzel bir cümleler duymak ister. Bu nedenle kadınlarında erkekler için kullanacakları hitap şekli ne olabilir diye üzerinde düşünmelidir. Çünkü tek taraflı değil, sevgililerin birbirini çift taraflı şekilde mutlu etmeleri oldukça önemli bir konu haline gelmektedir. Bu yüzden dolayıdır ki erkek sevgiliye hitap şekli ne olmalıdır diyenler için pek çok söyleyebilecek olduğunuz hitap şekli yer alır. Tatlım, sevgilim, yakışıklım, ömrüm, biriciğim gibi erkeklere yönelik hitaplar kullanabilirsiniz.

Erkeklerin şüphesiz en çok hoşuna giden hitap şekli ne olduğuyla alakalı olarak baktığımız zaman genelde güçlü, gövde gösterisi yapacakları hitaplardan hoşlanır.

Kadın Sevgiliye Hitap Şekli

Kadınlar doğaları gereği güzel bir şeyler duymak ister. Bu nedenle kadın sevgiliye hitap şekli sınırlamamıza gerek yoktur. Kulağa hoş gelecek en güzel hitapları kullanarak mutlu olmalarını ve kendilerini de özel hissetmelerini sağlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ