Bedava İnternet

Sevgiliyi Telefona Kaydetme İsimleri

  • 13 Kasım 2022
  • 53 kez görüntülendi.
Sevgiliyi Telefona Kaydetme İsimleri

Sevgiliyi Telefona Kaydetme İsimleri – Sevgilinizi telefona ne diye kayıt edeceğiniz konusunda kararsızlık yaşayabilirsiniz. Alışılan kaydetme isimleri dışında farklı şekilde kaydetmek isteyebilirsiniz. İşte böyle bir durumda sevgiliyi telefona kaydetme isimleri neler olmalı diye araştırma içerisine girilmeye başlanır. Çünkü sevdiğiniz kişide telefonda kendisinin güzel şekilde kaydedilmiş olduğunu gördüğü zaman bu durumdan çok fazla şekilde memnun olacaktır.

Sevgiliyi Telefona Kaydetme İsimleri

*Aşk Kuşu

*Tatlişko

*Dünyam

*Boncuk Gözlüm

*Gölgem

*Gönlüm

*Bebeğim

*Prensesim

*Aşk Yumağım

*Atan Kalbim

Birbirinden güzel aşk dolu sözleri telefonunuzda sevgilinize özel olarak kaydedebilirsiniz. Bu sayede sevgiliniz mesaj attığında ya da telefonla aradığı zaman kaydetmiş  olduğunuz güzel isim çıkacaktır. Sevgiliye kullanabileceğiniz pek çok güzel sözler yer alırken, en güzellerini sizler için seçtik.

Erkek Sevgili Telefona Nasıl Kaydedilir?

Kızlar için şüphesiz Sevgiliyi Telefona Kaydetme İsimleri önemlidir. Hatta bu konuda çok fazla kararsızlık içerisine düşebilirler. Sevgilisine kullandıkları güzel hitaplar varsa genelde telefon rehberine o şekilde kaydedilmektedir. Lakin telefona nasıl kaydedeceğini tam olarak karar veremeyenler de erkek sevgili telefona nasıl kaydedilir? diye araştırma içerisine girmeye başlamaktadır. Erkek sevgiliyi telefona kaydetmek isteyenler şu şekilde kaydetmeleri hem hoş olacak hem de uygun olacaktır:

*Aşkım

*Hayatımın Anlamı

*Prensim

*Kıymetlim

*Değerlim

*Canım

*Bebeğim

En güzel sözler ile sevdiğiniz kişiyi kaydedebilirsiniz. Duygularınızın açığa çıktığını gösteren ve telefonunuzu her elinize aldığınız zaman görebileceğiniz en güzel hitap sözleriyle telefona kaydedebilirsiniz.

sevgiliyi telefona kaydetme isimleri

Sevgiliyi Telefona Kaydetme İsimleri

Eş Telefona Nasıl Kaydedilir?

Sevgililerin yanı sıra eşlerinde telefonlarında birbirlerini ne diye kaydedecek oldukları önemli diyebileceğimiz konular arasında yer almaktadır. Eş Telefona nasıl kaydedilir? diyenler ve telefona nasıl kaydedeceği konusunda çok sık şekilde kararsızlık yaşayanlar olabilir. Eşinizi telefona kaydederken gözümün nuru, gönlümün sultanı, Kocam, canım eşim, canım karım, evimin direği, sol yanım, kadınım, kraliçem gibi güzel sözlerle kaydedebilirsiniz. Böylelikle eşiniz telefonda kendisinin bu şekilde kaydedilmiş olduğunu gördüğü zaman doğal olarak bu durumdan çok fazla memnun kalacaktır. Böylelikle telefona bu şekilde güzel sözlerle kaydetmenizle ne kadar önem vermiş olduğunuzu göstermenizi sağlamış olacaktır.

Erkek Sevgiliyi Rehbere Kaydetme

Erkek sevgiliyi kaydetme aşamasına sıra geldiği zaman kara kara düşünmeye başladığınız doğrudur. Çünkü birçok güzel şekilde kaydedebileceğiniz sözler bulunmaktadır. Burada önemli olacak konulardan biri de en çok hangisini beğenmiş olursanız doğal olarak aralarında bir seçim yapma durumu olacaktır. Üstelik erkek arkadaşınızı telefon rehberine kayıt etme sırasında ister onun fikrini alabilir isterseniz de almadan en çok hoşa giden hitaplara yer verebilirsiniz.

Erkek sevgiliyi telefon rehberine kaydedeceğin nasıl şekilde olmalıdır diyorsanız şunlarla kaydedebilirsiniz; Hayatım, değerlim, sol yanım, gücüm, varlığım, sonsuzum gibi erkeğe yönelik telefon rehberinize kaydedebileceğiniz güzel ve anlamlı bu tür sözlerle eklemeler yapabilirsiniz. Ayrıca yanına aşk dolu emojilerle daha hoş gösterebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ