Bedava İnternet

Snapchat Emojilerin Anlamı

Snapchat Emojilerin Anlamı

Snapchat Emojilerin Anlamı – Özellikle teknolojide yaşanan değişimler ve gelişimler kapsamında birçok farklı sosyal medya platformu ortaya çıkmıştır. Bu platformlar içerisinde özellikle arkadaşların birbirleriyle iletişim kurduğu fotoğraf gönderip aldığı uygulama Snapchat olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kişilerin Snapchat hesaplarında sohbet etmesi bölümünde arkadaşlarının hemen yan kısmında küçük emoji simgeleri bulunmakta olup genellikle Snapchat emojilerin anlamı merak edilmektedir.

Hem IOS hem de Android için bulunan Snapchat uygulaması kapsamında Snapchat emoji anlamları 2022 yılının en çok merak edilen konuları arasında yer almaktadır.

snapchatte kullanılan çeşitli emojiler bulunmakta olup bu emojiler her seferinde farklı anlamlara gelmektedir.

Snapchat Arkadaş Emojileri Nedir?

Snapchat uygulaması içerisinde arkadaş emojileri yer almakta olup kişiler mevcut durumunu temsilen arkadaş enerjilerini kullanmaktadırlar. Böylece birkaç kelime ile anlatacaklarını tek bir emoji ile anlatarak ortak bir internet dili oluşturmakta ve zamandan tasarruf sağlamaktadırlar.

Arkadaş emojileri herkese açık olmadığı gibi sadece kullanan kişi tarafından görüntülenebilir. Bu emojiler ios cihazlar veya Android cihazları için farklı görünümlere sahiptir.

Snapchat Friend Emoji Anlamları

Arkadaş emojileri olarak da bilinen friend emoji listesi yukarıda da bahsettiğimiz gibi arkadaşların birbirlerine durumlarını göstermek için kullandıkları emojilerdir.

Snapchat ekşiden yüz emojisi, kişilerin bir numaralı en iyi arkadaşı olduğunu temsil etmekte ve böylece en iyi arkadaşı göstermektedir.

Snapchat kum saati ise süresi dolu olan bir kum saati görüldüğünde anlık izninizin yakında biteceği anlamına gelmekte olup yapılan paylaşımları kaydetmek ve devam ettirmek için bu sürecin yürütülmesi gerektiğini göstermektedir.

Snapchat alev nedir? Sorusu ise en tartışmalı emoji olması nedeniyle oldukça sık araştırılmaktadır. Bu kapsamda snapchat uygulamasında bulunan alev emojisi ben Snapchat uygulaması içerisinde aktif olan kişilerde görülmektedir. Bir kişinin yanında ateşli bir alev emojisi görüldüğünde anlık izde oluştuğu gösterilmektedir.

Snapchat Emojilerin Anlami

Snapchat Emojilerin Anlami

Snapchat Kalp Anlamları

Snapchat kalp anlamları özellikle birçok kişi tarafından en çok merak edilen emojilerdir. Üç farklı şekilde bulunan kalp emojilerinin anlamları da temelde düzeyli artışı göstermektedir.

Snapchat sarı kalp emojisi, kanka anlamına gelmekte olup, Snapchat tarafından en iyi arkadaş olduğunuz temsil edilmektedir. Kişiler bu arkadaşları ile en çok görüntü paylaşımı yapmakta olup aynı zamanda en çok görüntü paylaşımında bu kişilerden almaktadırlar.

Snapchat kırmızı kalp emojisi, BFF anlamına gelmekte olup 2 hafta boyunca BFF kalan kişilerin sarı kalp emojileri kırmızı kalbe dönüşmektedir.

Snapchat iki pembe kalp emojisi, süper BFF anlamına gelir ve kişilerin Snapchat teki en iyi arkadaşı olduğunu temsil eder. Arka arkaya 2 ay boyunca süper en iyi arkadaş olan kişilerin genellikle kırmızı kalbi iki pembe kalbe döner.

Snapchat Gülen Yüz Anlamı

Snapchat gülen yüz anlamı, kişinin yanında gülen gözleri ve pembe yanakları olan bir emoji bulunması halinde bu kişinin en iyi arkadaşlarından biri olduğunu göstermekte ancak sizin bir numaranız olmadığı anlamına gelmektedir.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ