Bedava İnternet

SSW Coin Nedir, Yakın Gelecekte 1 Numaralı Dijital Altın Olabilir Mi?

  • 27 Nisan 2022
  • 281 kez görüntülendi.
SSW Coin Nedir, Yakın Gelecekte 1 Numaralı Dijital Altın Olabilir Mi?

SSW Coin Nedir, Yakın Gelecekte 1 Numaralı Dijital Altın Olabilir Mi? Kripto para piyasası genel itibariyle düşüş eğilimindeyken yatırımcıların gözü yeni projelere çevrildi. Bireysel ve kurumsal yatırımcılar, yeni projelerden en iyi şekilde yararlanmak adına genellikle ön satışlara ağırlık veriyorlar. Ön satışın tamamlanmasının ardından yaptığı atılımla ön plana çıkan coinlerin arasında da SeeSaw (SSW) dikkat çekiyor. Doğal olarak son dönemlerde dünyanın dört bir yanından yüz binlerce kripto para tutkunu SSW coin nedir sorusuna cevap arar oldu. Şimdi bu konuya açıklık getireceğiz.

SSW Coin Nedir?

Seesaw (SSW) projesi, ilk olarak 2022 yılının nisan ayında piyasaya sürüldü. Yani oldukça genç bir token olduğu söylenebilir. SSW, 0.005 Dolar’lık ön satışın ardından  Nisan’da +%3244 yükselişle 0.46 Dolar’dan yatırımcıların karşısına çıktı. Projenin yerel token’ı olan SSW, popüler DEX platformu PancakeSwap’te (CAKE) listeleniyor. Ayrıca protokolün kendi adını taşıyan SeeSawSwap platformu da mevcut.

SeeSaw (SSW) Amacı

Projenin odak noktasında çocukların eğitimi bulunuyor. Geliştirici ekip tamamen Z kuşağına odaklanmış durumda. Amaç, genç kesimi metaverse ve blockchain gibi yeni teknolojilere adapte etmektir. Ek olarak SeeSaw 2022’nin sonlarına doğru  çapraz zincir dağıtımı gerçekleştirmeyi düşünüyor. Bunun yanında en popüler merkeziyetsiz borsalardan (DEX) biri olan Uniswap’de listelenmekte hedefleri arasında yer alıyor. Proje ekibinin, token faaliyete geçtiği günden beri yol haritasına harfiyen uyduğunu belirtmekte de fayda var. Bu da yatırımcı kitlesinde olumlu bir etki yaratıyor.

SeeSaw (SSW) Fiyat Performansı

SeeSaw (SSW) Nedir, Fiyat Performansı

SeeSaw (SSW) Nedir, Fiyat Performansı

Token, 8 Nisan’da 0.46 dolardan işlem göremeye başladı ve belirli bir süre yatay çizgide hareket etti. Ardından Bitcoin, Ethereum ve diğer yüksek hacimli kripto paraların düşüş eğilimine geçmesi ile keskin bir düşüş yaşayarak 0.17 Dolar seviyelerine geriledi. Kripto para pazar hacmindeki düşüşte token’ın gerilemesinde etkili oldu. Ancak her ne olursa olsun ön satışa kıyasla ciddi bir kar söz konusu. Uzman ekonomistler, projeden boğa sezonunda ciddi atılımlar beklediklerini dile getiriyorlar. Bu sayede SSW coin nedir sorusuna ve diğer detaylara değinmiş olduk. Dilerseniz ”Western Union Hangi Bankalarda Var? 2022 (Güncel)” başlıklı içeriğimizi de inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ