Bedava İnternet

STEPN Nedir, Web3 Alanında Devrim Yaratmaya Mı Hazırlanıyor?

  • 30 Nisan 2022
  • 317 kez görüntülendi.
STEPN Nedir, Web3 Alanında Devrim Yaratmaya Mı Hazırlanıyor?

2021 senesinin sonlarına doğru NFT, Metaverse ve Web3 kavramlarını çok fazla duyar olduk. Özellikle web3, pek çok kurumsal şirketin yatırım odağına aldığı bir alan olarak bilinmektedir. Bu alanda ön plana çıkan kripto para projelerinden biri de STEPN (GMT) olarak karşımıza çıkıyor. Peki, STEPN nedir? Şimdi yakından bir göz atalım.

STEPN Nedir?

STEPN nedir

STEPN Nedir?

Son zamanlarda Stepn nedir sorusu çok sık gelmeye başladı. Kripto para endüstrisinde sağlık ve fitness denildiğinde ilk akla gelen proje Stepn olmaktadır. Platform kendisini web3 alanında yaşam tarzı olarak nitelendiriyor. Bunun yanında uygulamaya dahil olanlar para da kazanabiliyorlar. Çeşitli fitness görevlerini yaparak ciddi bir kazanç elde etmek mümkün hale geliyor. Bu fitness görevlerinden bazılarına örnek olarak yürüyüş ve koşu yapmayı gösterebiliriz.

GMT Token Nedir, Ne İşe Yarar?

Şu an dünya çapında binlerce token projesi bulunuyor. Bu projelerin her biri farklı teknolojilere ve farklı kullanım alanlarına dayanmaktadır. GMT token’da bunlardan biridir. Stepn uygulamasını kullanan kişiler oyun içi öğelerin kullanımı, alımı ve satımı için bu coini kullanmaktadır. Ek olarak elde ettiğiniz ekipmanlara yükseltme de yapabiliyorsunuz. Sisteme dahil olmanız için öncelikle uygulamayı indirmeniz gerekmektedir. Daha sonra cüzdan ayarlarınızı yapmalısınız. Kullanıcılar uygulama içerisinde yüksek kalitedeki spor ayakkabıları giyerek eşsiz özelliklere erişebilirler.

STEPN (GMT) Fiyat Performansı

Kripto para tutkunlarının büyük bir kısmı Stepn nedir sorusunun yanında fiyat performansını da merak ediyor. Öncelikle şunu belirtmek gerekirse GMT token, Solana blockchain üzerine inşa edilmiştir. Proje, 2021 senesinin Ağustos ayında Yawn Rong tarafından hayata geçirildi. Token, sağlık ve fitness alanındaki pratik işlemler ile bir kazanç kapısı sunduğu için kısa sürede oldukça fazla ilgi gördü. Stepn projesinin ardından çok fazla benzer uygulamanın çıktığını belirtmekte de fayda var. GMT token mart ayının başında 0.10 dolar ile hareket ediyordu. Mart ayının sonlarına doğru ise 4.10 dolarlık bir seviyeye ulaşmayı başardı. Token’ın maksimum arzı 6 milyar olarak bilinmektedir. GMT Token, Coinmarketcap verilerine göre piyasa değeri açısından 43. sırada yer almaktadır. Dilerseniz ”Agro Token Nedir, 2022 Planları Nelerdir?” başlıklı yazımızı da inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ