Bedava İnternet

Superbox Cayma Bedeli Öğrenme ve Sorgulama

Superbox Cayma Bedeli Öğrenme ve Sorgulama

Superbox Cayma Bedeli Öğrenme ve Sorgulama Bu yazımızda Turkcell taşınabilir internet hizmeti olan Superbox konusuna değineceğiz. Ana odak; Superbox cayma bedeli konusu olacaktır. Yazı içerisinde Superbox taahhüt sorgulama ve bozma gibi çok merak edilen konulara da değineceğiz.

Turkcell’in yeni hizmetlerinden olan Superbox, çıkması ile beraber birçok kişiye hizmete sunuldu. Mevcut hizmete ihtiyacı olmayan ve hizmetten memnun kalmayan kişiler Superbox iptal etme yöntemlerini arıyor. Bu noktada ise karşılarına Superbox cayma bedeli çıkıyor.

Superbox taahhüt bozma işlemi yapıldığı anda karşılaşılabilecek ceza ödeme senaryonlarının detayları pek bilinmiyor. Bu içeriğimizde Superbox müşterisi olan veya Superbox müşterisi olmak isteyen kişilere özel Superbox cayma bedeli hakkındaki tüm bilgileri sizlere sunuyoruz.

Superbox Nedir?

Superbox Cayma Bedeli ile İlgili Herşey

Günümüzde, mobilite oldukça önemli bir hale geldi. Cep telefonlarına paket olarak yüklediğimiz internetler, hareket halindeyken iş görse de tam anlamı ile yeterli değil. Bunun yanı sıra evde internet için gereken altyapının bulunmadığı bölgelerde de tek alternatif telefon interneti. Bu durumları göz önünde bulunduran Turkcell, Superbox adında, 4.5G internet hızı ile internet sağlayan bir taşınabilir modem hizmeti sundu.

Superbox ile beraber dilerseniz kotalı, dilerseniz belirtilen hızlarda kotasız taşınabilir internet hizmeti sahibi olabiliyorsunuz. Bu hizmetler genel olarak taahhütlü oldukları için peşlerinde bir sözleşme sorumluluğu getiriyor.

Superbox Taahhütlü İnternet Fiyatları

Superbox 100 GB 4.5G İnternet taahhütlü fiyatı: 169,90 TL

Superbox 200 GB 4.5G İnternet taahhütlü fiyatı: 229,90 TL

Superbox 300 GB 4.5G İnternet taahhütlü fiyatı: 279,90 TL

Superbox 15 Mbps İnternet taahhütlü fiyatı: 599,90 TL

Superbox Taahhütsüz İnternet Fiyatları

Superbox Cayma Bedeli ile İlgili Herşey

Superbox 100 GB 4.5G İnternet taahhütsüz fiyatı: 269 TL

Superbox 150 GB 4.5G İnternet taahhütsüz fiyatı: 299 TL

Superbox 200 GB 4.5G İnternet taahhütsüz fiyatı: 319 TL

Superbox 300 GB 4.5G İnternet taahhütsüz fiyatı: 349 TL

Superbox 15 Mbps İnternet taahhütsüz fiyatı: 699 TL

Superbox Fırsat 100 GB 4.5G İnternet taahhütsüz fiyatı: 189 TL

Superbox Fırsat 10 Mbps taahhütsüz fiyatı: 299 TL

Superbox Fırsat 20 Mbps taahhütsüz fiyatı: 409 TL

Turkcell Superbox Cayma Bedeli

Bu başlık altında Superbox cayma bedeli ile alakalı tüm konulara cevap vereceğiz. Taahhüt bozma nasıl yapılır, taahhüt bedeli öğrenme gibi Superbox internet cayma bedeli ile alakalı birçok konu bu başlık altında.

Turkcell Superbox Cayma Bedeli Hesaplama

İster evde internet ister ise Turkcell Superbox cayma bedeli hesaplama olsun hepsi indirimler üzerinden yapılır. Taahhüt ile verilem hizmetlerde, sözleşmede kalma sözü verilen indirimler ile ödüllendirilir. Bu sebeple Superbox taahhüt bozma ile beraber sözleşmede yer alan indirimlerin ücretleri talep edilir. Bu sebeple taahhüt bozarak hizmetten ayrılmak oldukça masraflı bir durumdur. Erken çıkılması halinde müthiş bir maliyeti de beraberinde getirebilir.

Superbox Cayma Bedeli Öğrenme

Turkcell Superbox cayma bedeli öğrenme için üç farklı adres bulunmaktadır:

  • Turkcell Satış Mağazaları,
  • Turkcell Müşteri Hizmetleri,
  • Dijital Operatör.

Bu üç kanaldan da şu ana kadar aldığınız indirimlerin hesaplanması ile beraber ortalama bir taahhüt bedeli ortaya koyulur. Müşteri hizmetlerinden cayma bedeli öğrenmek için 0532 532 00 00 numarasından Turkcell müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Bunun yanı sıra, Dijital Operatör uygulaması üzerinden hizmet detaylarına girerek, elde ettiğiniz indirimlerin toplamını en alt limit cayma bedeli olarak konumlandırabilirsiniz.

Superbox Cayma Bedeli Ne Kadar

Superbox Cayma Bedeli ile İlgili Herşey

Yazı boyunca Superbox taahhüt bozma sonucu olabileceklerden bahsettik. Şimdi şu soruyu sorabilirsiniz; “her şey tamam da Superbox Cayma Bedeli ne kadar?“.

Bu bölümde vereceğimiz miktarlar herkes için ortak olan masrafları kapsayacaktır. Bunun ile beraber şunu bilmelisiniz ki
her hizmetin cayma bedeli farklı faturalandırılır. Cayma bedeli hesaplama için değişen parametreler:

  • Abone olunan Superbox tarifesi,
  • Ne zaman Superbox taahhüy bozma yapıldığı,
  • Hizmet süresince kullanılan ek faydalar,
  • Alınan cihazlar.

Yukarıdaki gider kalemlerinin her biri kişiden kişiye değiştiği için net şekilde “Superbox cayma ücreti şudur” demek gerçek dışı olacaktır. Bunun yerine herkesin karşılaşacağı ücretlerden bahsetmemiz daha doğru olur.

Turkcell Superbox taşınabilir internet hizmetini satın alan tüm taahhütlü müşterilere ilk ay için ek 500 GB internet faydası sağlanır. Sözleşme bozma durumunda ise bu faydanı ücreti talep edilir. Turkcell 500 GB ek paket için alınacak ücre 450 TL’dir. Buna ek olarak hizmet kurulumu ücreti de sözleşme faydası konumuna getirilerek fatura edilmez. Eğer Taahhütten cayma olur ise kurulum ücreti de cayma bedeli içerisine eklenecektir, bu miktar da 200 TL‘dir.

Bunlara ek olarak indirim bedelleri de faturaya eklenir. Misal olarak Superbox 100 GB 4.5G İnternet taahhütlü paket satın aldınız. Bu hizmetin fiyatı 169,90 TL. Eğer bu hizmetten cayarsanız, taahhütsüz fiyat ile taahhütlü fiyat arasındaki fark size cayma bedeli içerisinde fatura edilecektir. Bu da her bir ay için 269 TL eksi 169 TL’den 100 TL ücret demektir.

Superbox Taahhüt Bozma Nasıl Yapılır?

Konu hakkında tüm detayları ilettik, şimdi gelelim taahhüt bozma nasıl yapılır sorusunun cevabına. Superbox taahhüt bozma işlemi yapmak istiyorsanız başvurabileceğiniz iki adres mevcut.

İlk olarak 0532 532 00 00 numarasından Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak Superbox iptal işlemi yapmak istediğinizi iletebilirsiniz. Başvurunuzu alan müşteri temsilcisi işlemleri başlatacak ve sizi cayma bedeli ile alakalı bilgilendirecektir.

İkinci yol ise Turkcell merkezleri üzerinden Superbox iptal etme. Oldukça basit olan bu yolda tek yapmanız gereken kimlik kartınız ile beraber Turkcell mağazasına gitmek ve iptal talebinde bulunmak. Bunun sonucunda yetkililer başvurunuzu işleme koyacak ve sizleri Turkcell superbox cayma bedeli hakkında bilgilendirecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ