Bedava İnternet

Tivibu Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Tivibu Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Tivibu Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma nasıl yapılır sorusunun cevabı burada! Bu yazımızda Türkiye’nin önde gelen yayın platformlarından Tivibu’ya ulaşmanı yollarını detaylıca sizler ile paylaşacağız. Televizyon yayınınızda bir problem olduğunda hızlıca destek almanız için bu yazı oldukça yardımcı olacaktır. İletişim numaraları, aradıktan sonra yapılması gerekenler gibi birçok detay yazımızda.

Türk Telekom firmasının TV platformu olarak anılan Tivibu, zengin içeriklere ev sahipliği yapmaktadır. Tivibu içerisinde birçok dizi, film, günlük program, spor gibi içerik bulunmaktadır. İnternet ile entegre bir yapıda olan Tivibu, telefon, bilgisayar, tablet ve televizyon üzerinden izlenebilmektedir. Normal televizyon servislerine göre farklı bir yapıda olan platformla yeni bir yapı deneyimlersiniz.

Geleneksel televizyonculuk anlayışının yavaş yavaş bittiğimi görebilirsiniz. Netflix, Blutv, Amazon Prime gibi sistemler yavaş yavaş TV hegemonyasını çökertmekte. TV izlemenin hala alışkanlık olduğu dönemde bunu internet ile birleştirmek de önemli. Ama tivibuda yerini koruyor belirli bir kitleyi elinde tutmayı başarıyor. Güzel filmleriyle ve yayın kalitesi birde hızıyla başarılı bir şekilde izleniyor.

İşte Tivibu’nun vaat ettiği şey tam da bu. Turk Telekom altyapısının bir ürünü olan serviste yayın akışını siz belirlemektesiniz. Tivibu platformunda geçmiş dizi, film ve programları geriye sarıp izleme imkanı bulunmaktadır. Buna ek olarak tıpkı Netflix gibi internet üzerinde seyredilebilecek bir kütüphane de mevcut. Tivibu GO, Tivibu Web’den izle gibi birçok çeşit de bulunuyor. Keyifli vakit geçirebilecek zamanları tivibu ile yakalayabilirsiniz.

Tivibu Müşteri Hizmetlerine Bağlanma

Bildiğiniz gibi Tivibu müşteri hizmetleri üzerinden tüm işlemleri yapabiliyorsunuz. Kimi zaman bu işlemlerin önemli bir bölümü acil statüsünde yer alıyor. Bu sebeple hızlıca müşteri hizmetlerine bağlanma mecburiyeti doğuyor. Bu durumda da yapmanız gereken Tivibu müşteri hizmetleri direk bağlanma işlemidir.

Tivibu Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Tivibu Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Yukarıda saydığımız sebeplerden dolayı abone olmak isteyebilirsiniz. Tam bu noktada karşınızda bir muhattap olması gerekmekte. Saatlerce telefon başında beklemeden bunu yapmak da önemli. Bu yüzden Tivibu müşteri hizmetlerine direk bağlanma yöntemlerini bilmelisiniz. Aşagıda sizler için sıraladığımız bağlanma yöntemleriyle fazla beklemeden bağlanabilirsiniz.

Tivibu Müşteri Hizmetlerine Hızlıca Bağlanma

Eğer hali hazırda müşteriyseniz yayınınız ile ilgili sorunlarda da bu gerekiyor. Direkt olarak bağlanarak hızlıca sorununuzu hızlıca bildirebilirsiniz. Televizyon keyfinizi üst düzeyde devam ettirmek için bahsedeceğimiz yöntemleri izlemelisiniz. Bu yöntemleri izleyerek içerisinde binlerce yeni film olan Tivibu portalınıza geri dönebilirsiniz. Tivibu müşteri hizmetlerine direk  bağlanma için öncelikle Tivibu müşteri hizmetleri numarası olan 444 0 375 aranmalı. Ardından 4 tuşu tuşlanarak müşteri hizmetlerine hızlı şekilde bağlanılabilir. Biraz beklemenizde gerekebilir çünkü yoğunluktan dolayı hemen sıra size gelemeyebilir ama hızlıca bağlanmanıza etki edecek süre değildir.

Tivibu Müşteri Temsilcisi Bağlanma

Tivibu Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Tivibu müşteri hizmetlerine bağlanmak için şu adımları takip etmelisiniz:

  • Telefonunuzdan Tivibu müşteri hizmetleri numarası 444 0 375’i tuşlayın.
  • Gelen sinyalleri takip edin.
  • Açılan komut menüsünde 4’ü tuşlayın.
  • Biraz beklemenin ardından müşteri temsilcisi ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Bu yöntem ile beraber; yeni abonelik başvurusu, arıza kaydı, paket sorgulama gibi işlemler yapabilirsiniz. Tivibu servisinde çalışan temsilciler sizleri hızlıca en doğru kanallara sevk edecektir. Başvurularınız hızlıca işleme konarak TV keyfinizi en üst seviyeye çıkartmak amaçlanır .Tivibu TV Müşteri Hizmetleri  Tivibu Müşteri Hizmetleri ara

Tivibu hizmetleri Ne İzleyebilirim

İzleyebileceğiniz bir çok keyifli filmler İçerisinde sizlere yaklaşık olarak 212 sinema film kanalı sunuyor. 62 adetinin HD olduğu film kanallarına Tivibu sinema paketi ile sahip olabilirsiniz.

  • Tivibu Ev veya Uydu teknolojisine göre sunulan farklı seçeneklerle, Bundesliga, Bundesliga 2, FA Cup, İspanya Kral Kupası, NBA, MotoGP, Formula 1 , Serie A, La Liga ve EuroLeague dahil futboldan basketbola, tenisten golfe dolu dolu spor keyfini yaşayın; habitat TV, Discovery, History Channel, Love Nature, Viasat History ve BBC Earth gibi en kaliteli belgesel kanallarına TV, bilgisayar, tablet ya da cep telefonunuzdan kolayca ulaşın.
  • 110’un üzerinde HD, toplamda 145’ten fazla TV kanalı
  • 6000’in üzerinde “Seç İzle” içeriği seçeneğiyle
  • Sinema, Belgesel, Çocuk, Yaşam ve Dizi

Dünya çapında  büyük organizasyonlari Tivibu’da sporseverlerle buluşmaktadır. İşletmeci, kanallar, isteğe bağlı hizmetler, etkileşimli hizmetler de dahil tüm içerik, kanal ve hizmetlerin sürekliliğini taahhüt etmemektedir edememektedir. Bu sebepten ötürü söz konusu içerik, kanal ve hizmetleri herhangi bir gerekçeye dayanmaksızın ve istediği  zamanda kısmen veya tamamen Tivibu paketleri kapsamından çıkarma, değiştirme hakkı tivibu bünyesindedir.

 

Tivibu Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma başlıklı yazımız ile ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın. sizlere paylaştığımız bağlanma yötemleri ve tivibu hakkında verdiğimiz bilgileri bu makalemizde derledik.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ