Bedava İnternet

Tivibu Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Tivibu Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Tivibu Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma nasıl yapılır sorusunun cevabı burada! Bu yazımızda Türkiye’nin önde gelen yayın platformlarından Tivibu’ya ulaşmanı yollarını detaylıca sizler ile paylaşacağız. Televizyon yayınınızda bir problem olduğunda hızlıca destek almanız için bu yazı oldukça yardımcı olacaktır. İletişim numaraları, aradıktan sonra yapılması gerekenler gibi birçok detay yazımızda.

Türk Telekom firmasının TV platformu olarak anılan Tivibu, zengin içeriklere ev sahipliği yapmaktadır. Tivibu içerisinde birçok dizi, film, günlük program, spor gibi içerik bulunmaktadır. İnternet ile entegre bir yapıda olan Tivibu, telefon, bilgisayar, tablet ve televizyon üzerinden izlenebilmektedir. Normal televizyon servislerine göre farklı bir yapıda olan platformla yeni bir yapı deneyimlersiniz.

Geleneksel televizyonculuk anlayışının yavaş yavaş bittiğimi görebilirsiniz. Netflix, Blutv, Amazon Prime gibi sistemler yavaş yavaş TV hegemonyasını çökertmekte. TV izlemenin hala alışkanlık olduğu dönemde bunu internet ile birleştirmek de önemli.

İşte Tivibu’nun vaat ettiği şey tam da bu. Turk Telekom altyapısının bir ürünü olan serviste yayın akışını siz belirlemektesiniz. Tivibu platformunda geçmiş dizi, film ve programları geriye sarıp izleme imkanı bulunmaktadır. Buna ek olarak tıpkı Netflix gibi internet üzerinde seyredilebilecek bir kütüphane de mevcut. Tivibu GO, Tivibu Web’den izle gibi birçok çeşit de bulunuyor.

Tivibu Müşteri Hizmetlerine Bağlanma

Bildiğiniz gibi Tivibu müşteri hizmetleri üzerinden tüm işlemleri yapabiliyorsunuz. Kimi zaman bu işlemlerin önemli bir bölümü acil statüsünde yer alıyor. Bu sebeple hızlıca müşteri hizmetlerine bağlanma mecburiyeti doğuyor. Bu durumda da yapmanız gereken Tivibu müşteri hizmetleri direk bağlanma işlemidir.

Tivibu Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Tivibu Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Yukarıda saydığımız sebeplerden dolayı abone olmak isteyebilirsiniz. Tam bu noktada karşınızda bir muhattap olması gerekmekte. Saatlerce telefon başında beklemeden bunu yapmak da önemli. Bu yüzden Tivibu müşteri hizmetlerine direk bağlanma yöntemlerini bilmelisiniz.

Eğer hali hazırda müşteriyseniz yayınınız ile ilgili sorunlarda da bu gerekiyor. Direkt olarak bağlanarak hızlıca sorununuzu hızlıca bildirebilirsiniz. Televizyon keyfinizi üst düzeyde devam ettirmek için bahsedeceğimiz yöntemleri izlemelisiniz. Bu yöntemleri izleyerek içerisinde binlerce yeni film olan Tivibu portalınıza geri dönebilirsiniz.

Tivibu Müşteri Temsilcisi Bağlanma

Tivibu Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Tivibu müşteri hizmetlerine bağlanmak için şu adımları takip etmelisiniz:

  • Telefonunuzdan Tivibu müşteri hizmetleri numarası 444 0 375’i tuşlayın.
  • Gelen sinyalleri takip edin.
  • Açılan komut menüsünde 4’ü tuşlayın.
  • Biraz beklemenin ardından müşteri temsilcisi ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Bu yöntem ile beraber; yeni abonelik başvurusu, arıza kaydı, paket sorgulama gibi işlemler yapabilirsiniz. Tivibu servisinde çalışan temsilciler sizleri hızlıca en doğru kanallara sevk edecektir. Başvurularınız hızlıca işleme konarak TV keyfinizi en üst seviyeye çıkartmak amaçlanır.

Tivibu hizmetleri içerisinde yaklaşık olarak 212 sinema film kanalı bulunur. 62 adetinin HD olduğu film kanallarına Tivibu sinema paketi ile sahip olabilirsiniz. Eğer spor müsabakalarından keyif alan biriyseniz Süper Paket tam size göre. Paket içerisinde UEFA turnuvalarını izleyebilirsiniz. Diğer Avrupa ligleri, sinema, dizi ve belgesel kanalları da bu paket içerisinde.

 

Tivibu Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma başlıklı yazımız ile ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ