Bedava İnternet

Triad Firm Ltd Nedir? Triad Firm Dolandırıcılığı

Triad Firm Ltd Nedir? Triad Firm Dolandırıcılığı

Triad Firm Ltd Nedir? Triad Firm Dolandırıcılığı ; Merhaba değerli okurlarımız, son zamanlar da yaşanan dolandırıcılık olayları ile yüz binlerce kişi mağdur oluyor ve binlerce dolar yada milyonlarca lira parasını kaybediyor. Aynı zaman da her geçen gün insanları kandırmak için yeni uygulamalar ve yeni yöntemler ile insanları kandırmaya çalışıyorlar. Bizler de bu olaylardan nasibini almış biri olarak yaşadığımız son dolandırıcılık olayını okurlarımıza duyurmaya bir nebze de olsa bizim düştüğümüz hataya düşmeleri ve paralarını kaptırmamaları için bu yazıyı yazma gereği duyduk..

ÖNCELİKLE ŞUNU BELİRTMELİYİM KULLANICILARI MAĞDUR EDEN VE DOLANDIRAN SÖZDE ŞİRKET TFLC.CC internet sitesi ile faaliyet göstermektedir.

Sözü fazla uzatmadan Triad Firm Ltd nedir? bu firma lazı çalışıyor ve insanları nasıl kandırıyor bunları sırası ile sizlere aktaracağım.

Triad Firm Ltd Nedir? Nasıl Çalışıyor ?

Öncelikle bu firma tflc.cc şeklinde bir sitesi var ve bu site üzerinden yatırımcılara yatırım yapmaya zorlamakta ve yüksek kazanç vaat ederek insanları kandırmaktadır. Sistemin ne kadar kazanç vaat ettiğini sizlere görsel olarak paylaşıyorum.

Bu firma sahte belgeler ile 2018 yılından itibaren forex ve borsa piyasalarında hizmet verdiğini ve ne kadar yalan da olsa ingiltere merkezli bir firma olduğunu söylemektedir. Fakat sunucusu amerika domain uzantısı ise Cocos Adaları diye bir yere bağlı gerisini siz düşünün.

Harvestrig Madencilik Para Kazanma | Nedir | Nasıl Üye Olunur?

yukarıda gördüğünüz gibi çok ciddi ve yalan miktarlar ile üyelerin yüksek yatırım yapmaları ve yüksek kazanç elde edekleri söyleniyor.

Triad Firm Ltd Dolandırıcılığı Nasıl Gerçekleşiyor?

Şimdi asıl konumuza gelelim…

Triad Firm denen firma tabi bir ponzi sistemi yani küçük paralar yatırmış ve parasını almış çevreniz de olan kişiler size söylüyor bizde olduğu gibi , bu uygulamayı bizde çevremizden duyduk ve 200 dolar para yatırdık günlük verdiği kazançları çektik bir kaç kez ve bundan sonra olay başlıyor…

Uygulamanın telegram grubunda bulunan yöneticiler aracılığı ile uygulamaya 5.000 dolar para yatırdık , para yatırma işlemini ardından hesabımıza 10.000 dolar göründü sebebini bilmediğimiz bir anda ve ardından asıl olay ve dolandırdıkları yani paranıza el koydukları kısım bizlere hesabınıza 2 kez para yatırma işlemi başlattınız ama sadece bir kez 5.000 dolar yatırdınız. Eğer bir kez daha 5.000 dolar yatırmaz iseniz para çekme işlemi yapamayacaksınız.

Yani uygulamaya para yatırıyorsunuz. Yatırdıktan sonra çekme işlemi yapmak istediğiniz de sizlere para çekebilmeniz için şu kadar para yatırmanız gerekiyor diyerek sizin asıl paranıza el koyuyorlar ve ödeme yapmıyorlar. Parasını geri almak umudu ile tekrar para yatıran kişiler ise de maduriyetleri artmaktadır.

Şimdi Sizlere bu uygulamanın sözde yöneticisi ile yapılan telegram görüşmesini paylaşıyorum..

Burada yatırım yaptığımız gün bize tekrar para yatırmamızı söylüyor

ve bizim durumumuzu atlamaya başladığımız an ve sonrası konuşları sizler ile paylaşıyorum.

Triad Firm Ltd Şikayetleri ve Mağdurları

İlk yapmam gereken bir işlemdi ama kendi ihmalimizin de olduğu yani araştırmadığımız için üzüldüğüm bir konu olan Triad Firm Ltd şikayetleri, daha sonra araştırdığım da aynı işlemi insanların paralarını vermeleri için para yatırmaya zorladıklarını ve paralarını vermedikleri şikayetleri gördüm bunları sizler için de burada paylaşıyorum.

Bu yazımız da 1 kişinin bile parasının gitmesini engelleyecek olmamız bizi mutlu edecek olup , bu tür yüksek kazanç vaat eden uygulamalara kanmamalarını önermekteyiz.

Uygulama hakkında farklı kullanıcıların şikayetleri ve şikayet bildirimleri

 

Sizler de Triad Firm Ltd firması tarafından yaşamış olduğunuz kayıpları ve bilgilerinizi yorumlar bölümünden bizlere iletebilirisiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ