Bedava İnternet

TrueFeedBack Nedir? TFB Coinin Listelendiği 5 Borsa

  • 24 Nisan 2022
  • 403 kez görüntülendi.
TrueFeedBack Nedir? TFB Coinin Listelendiği 5 Borsa

TrueFeedBack Nedir? TFB Coinin Listelendiği Borsalar ; TFB Coin hakkında bilmeniz gereken herşey yazımızda… TFB Coin Nedir? TFB Coin Geleceği ve TFB Coin Analizi olmak üzere tüm detaylara yer verdik…

TFB Coinin Geleceği Son zamanlarda kripto para tutkunları tarafından TrueFeedBack nedir sorusu çok fazla gelmeye başladı. Bunun başlıca nedeni de projenin alışılmışın dışında bir hizmet alanına hitap etmesi diyebiliriz. TrueFeedBack, blok zinciri tabanlı görev, anket ve ödül platformu olarak faaliyet göstermektedir. Proje, oldukça kısa bir süre içerisinde kullanıcılar tarafından büyük ilgi görerek kitlesini bir hayli büyütmeyi başardı. Platform, sıradanlıktan çıkarak tamamen geniş hayal dünyasına sahip kullanıcılara hitap ediyor.

TFB Coin Geleceği ve Amacı

Projenin birincil gayesi, yapılan görev, anket ve ödüller ile hem görev verenlerin hem de kullanıcıların memnuniyet düzeyini üst seviyelere çıkarmaktır. Burada yer alan anket, görev ve ödüller ile hızlı geri dönüşler alınabilmesi mümkün. En büyük ayrıcalığı ise şüphesiz kullanışlı bir mobil uygulamaya sahip olmasıdır. Projeyi diğerlerinden ayıran önemli özellikler bulunuyor. Bu özelliklerin başında ise gizlilik geliyor. TrueFeedBack‘de anket veya ödül programına katılanların anonim kalmaktadır. Yani mahremiyet ön plandadır.

TrueFeedBack Nedir? TrueFeedBack Özellikleri

TFB Coin , emsallerinin aksine kullanıcılardan herhangi bir belge talep etmiyor. Sadece e-mail gibi temel gereksinimleri zorunlu kılıyor. Bunun sebebi de kullanıcıların şifrelerini unutmaları gibi durumlara karşı önlem almaktır. Platform, kişisel verilerin korunması konusunda da son derece hassas bir duruş sergilemektedir.

Vermiş olduğunuz e-posta bilgileri kesinlikle 3. Şahıs kişi ya da kurumlar ile paylaşılmaz. Herkesin bildiği gibi içerisinde bulunduğumuz dijital çağda verilerin önemi oldukça büyüktür. Bunun yanında verilerden geçmiş ve gelecek bilgilere ulaşmak mümkündür. Proje, tam da bu noktada devreye giriyor ve doğru veriye erişmek için son derece verimli bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor.

TFB Kullanıcı Deneyimi

TrueFeedBack için tüm kullanıcılar aynı değere sahiptir. Müşterilere sağlıklı sonuçlar sağlamak adına pek çok önlem alınmaktadır. Bildiğiniz gibi diğer platformlarda kullanıcılar farklı hesaplar oluşturarak bir anket veya ödül programına pek çok kez katılabiliyorlar. Fakat burada kayıt olunan bilgilerle cihaz ID bilgileri birleştirilmektedir. Uygulamayı silseniz bile, cihaz ID’si sabit kaldığı için tekrar üyelik talebi oluşturulduğunda, en başta oluşturulan hesapla platforma giriş yapılması istenmektedir.

TFB Ödül Programı

TrueFeedBack nedir sorusuna açıklık getirirken ödül programını atlamak olmaz. Kripto para projelerinde kullanıcıları en çok cezbeden noktalardan biri ödül programlarıdır. TrueFeedBack’de bu alanda ses getirmeyi fazlasıyla başardı. Ödül bölümündeki hedefler gerçek hayatta yapılması gereken görevlerden oluşmaktadır. Bu sistem müşterinin talepleri doğrultusunda farklı görev çeşitlerine dönüşebiliyor. Örneğin; müşteriler kullanıcılardan fotoğraf, video ya da istekleri doğrultusunda farklı detaylar talep edebiliyor. Kullanıcılar, platformda görev oluşturan kurumun taleplerini görebiliyor ve eğer onay verirse belirli bir süre içinde kendisinden istenilenleri gerçekleştiriyor.

Uygulamayı BURADAN indirip kullanabilirsiniz.

TrueFeedBack (TFB) Grafiği

 

TrueFeedBack nedir, TFB Grafik

TrueFeedBack nedir, TFB Grafik

Jeton Bilgileri

ICO fiyatı : 1 TFB/ 0.00020 USD

Max/ Min yatirim : 1/30 ETH

Kabul edilen para birimleri: ETH,BTC,GRIN,BEAM

ICO jeton dağıtımı : Aynı gün.

Soft cap: 200,000 USD

ICO Hard cap: 620,000 USD

Restricted areas: USA, Porto Rico, the U.S. Virgin islands , Singapur, Kanada, Çin, Küba, Irak, Suriye

Borsa listelemesi : 9 Temmuz IDEX

Kilit periyotları :

Takım jetonları 1 yıl boyunca kilitli kalacaklardır. Proje geliştirme jetonları 360 gün boyunca her 90 günde bir %25’i açılacak şekilde kilitleme ektir. Airdrop & Bounty jetonları 3 ay boyunca kilitli kalacaklar.

PRE-SALE : 1,000,000,000 TFB (10%)

ICO : 3,100,000,000 TFB (31%)

TAKIM JETONLARI : 1,600,000,000 TFB (16%) PROJE GELİŞTİRME: 1,400,000,000 TFB (14%) KURUMSAL SATIŞ: 1,900,000,000 TFB (19%) AIRDROP & AKADEMİK DESTEK: 1,000,000,000 TFB (10%)

Websitesi: https://www.truefeedbackchain.com/

Yukarıda TFB coinin yıl başından Nisan ayına kadar geçen süreyi kapsayan grafiği yer almaktadır. Grafiğe göz gezdirdiğimizde coinin Ocak ayında ciddi bir sıçrama yaptıktan sonra Şubat ayının ortasında 0.002891 dolar ile ATH gerçekleştirdiğini görmekteyiz. İlerleyen haftalarda tüm kripto para piyasasının düşüş eğilimi göstermesiyle doğru orantılı olarak TFB coin de de keskin gerilemeler meydana geldi. Uzman ekonomistler ise piyasa boğa sezonuna döndüğünde TFB’den ciddi ataklar beklediklerini dile getiriyor.

TrueFeedBack Hangi Borsalarda Var?

TrueFeedBack (TFB) henüz yeni bir proje olmasına rağmen pek çok borsada listeleniyor. Coinin listelendiği başlıca borsalar şunlardır:

  • MEXC
  • BitGlobal
  • Ubeswap
  • Bitget
  • Hotbit
  • Bittrex

Böylece TrueFeedBack nedir sorusunun yanında pek çok detaya değinmiş olduk. Dilerseniz ”Floki Coin 2022 Fiyatı ve Geleceği, Floki Inu Nedir?” başlıklı içeriğimizi de inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ