Bedava İnternet

TRW Para Kazanma, Nasıl Üye Olunur, TRW Kazanç Miktarı

 • 04 Şubat 2022
 • 5.574 kez görüntülendi.
TRW Para Kazanma, Nasıl Üye Olunur, TRW Kazanç Miktarı

Bu içeriğimzde dünya genelinde kullanılmakta olan bir platforma değineceğiz. TRW para kazanma sistemi hali hazırda asya ülkeleri ve Amerika’da kullanılmakta olan bir uygulamadır. TRW’ye nasıl üye olunur, kazanç miktarı nedir gibi soruların cevaplarına bu içeriğimizden ulaşabilirsiniz.

İnternetten para kazanma için birçok yöntem bulunmaktadır. Bunlardan biri olarak görülen TRW de dünya genelinde birçok kullanıcıyı sisteminde barındırmakta. Görev ve yatırım üzerine çalışan sistem ile ilgili detayları bu rehberimizde bulacaksınız.

Yazıya başlamadan önce şunu belirtmemiz gerek; internetbedava.com ile TRW arasında hiçbir ilişki bulunmamaktadır. Bu yazı, revaçta olan bir platformun “ne olduğuna” dair bilgi vermenin amacını gütmektedir.

TRW Nedir?

TRW, içerisinde 6 farklı kazanç sisteminin bulunduğu, yatırım tabanlı bir kazanç uygulamasıdır. Hong Kong merkezli olduğu belirtilen uygulamada Çin ve Amerika’dan birçok kullanıcı yer alıyor. Platform üzerinde Görev Yatırım sistemi üzerinden gelir döngüsü sağlanırken tüm işlemler Tether yani USDT sanal parası üzerinden yürütülmektedir. Bu para birimi üzerinden yükleme ve çekim yapılırken, bu ara dönemden sizden 6 tarifeden biri üzerinden görev yapmanız beklenmektedir.

TRW’ye Nasıl Üye Olunur?

 

Platforma üye olmak için ya mobil cihazınızın tarayıcısını ya da direkt olarak mobil uygulamayı kullanmalısınız. Bahsettiğimiz diğer finans uygulamalarının aksine sisteme sadece mobil üzerinden üye olunmaktadır. TRW üyelik linki aşağıda yer alırken, kayıt sayfasında aşağıdaki bilgileri girmeniz beklenir:

 • Telefon kodu ve telefon numarası,
 • Grafikte yer alan sayılar,
 • Telefonunuza gönderilmiş SMS onay kodu,
 • Şifre,
 • İşlem Şifresi,
 • Referans numarası.

Kayıt işlemini tamamlamak için aşağıda yer alan  Kullanıcı Sözleşmesini Kabul Etme seçeneğine tıklamayı unutmamalısınız.

 

TRW Kazanç Miktarı

Platform üzerindeki kazanç miktarları yatırım miktarınıza göre değişmektedir. Hali hazırda 6 farklı kazanç sistemi bulunur. Her bir sistem farklı miktarlarda yatırım için mevcuttur. Aşağıdaki görselde ilgili sistemleri görebilirsiniz.

 

6 farklı sistemden sadece 4 tanesi direkt olarak kullanılabilmektedir. Diğer 2 sistem özel iletişim yolu ile kullanılmaktadır.

Ctrip sistemi, 100 USDT ile 4999 USDT yatıranlara özeldir ve günlük kazanç miktarı % 0.18’dir.

Priceline sistemi, 5000 USDT ile 9999 USDT yatıranlara özeldir ve günlük kazanç miktarı % 0.22’dir.

Expedia sistemi, 10000 USDT ile 19999 USDT yatıranlara özeldir ve günlük kazanç miktarı % 0.28’dir.

Tripadvisor sistemi, 20000 USDT yatıranlara özeldir ve günlük kazanç miktarı % 0.39’dur.

Bu paketler ışığında Ctrip sistemi kazanç miktarı günlük olarak 0.18 cent, Tripadivsor sistemi kazanç miktarı ise günlük olarak 78 Dolar’dır. Yukarıdaki oranlara ve yatırım miktarınıza göre kazancınızı hesaplayabilirsiniz.

TRW Nasıl Kullanılır?

Platform üç aşamada ilerlemektedir.

Para Yükleme

En temel aşamadır. Kazanç sistemine dahil olmak için en az 100 USDT yatırım yapmanız gerekir. Aşağıdan yatırımın nasıl yapılması gerektiğini öğrenebilirsiniz.

1- En sağda yer alan Benim kısmına tıklayın.

2- Sağ altta yer alan Kişisel Ana Sayfa butonuna tıklayın.

3- Cüzdan adresi kısmına Paribu veya Binance USDT cüzdan adresinizi ekleyin. USDT cinsinin Tron yani TRC20 olması gerekmektedir.

4- Şifre yönetimi kısmından 4 halei şifre belirleyin.

5- Profil kısmının sol atında bulunan Kredi Yükleme kısmına tıklayın.

6- Açılan ekranda yatırım miktarınız girin.

7- Kayıtlı cüzdanınızı seçin

8- Sonraki ekranda verilen cüzdan adresini kopyalayın.

9- Kripto para cüzdan uygulamanızdan ilgili cüzdan adresine (uygulamanın verdiği) USDT transferi yapın ve ekran resmi alın.

10- Alınan ekran resmini sayfanın aşağısındaki kısma ekleyin.

11- İşleminiz tamamlanmıştır.

Görev Yapma

Uygulama içerisinde günlük olarak 40 adet görev yapmanız beklenir. Bu görevleri dilerseniz ana ekrandan seçebilir, dilerseniz sağ üstte yer alan Otomatik seçeneği ile sürekli olarak ana ekrana getirebilirsiniz. Gelen görevlerde sürekli olarak Onay tuşuna basarak 40 görevi de yapmış olursunuz.

Para Çekme

1- Benim kısmına gidiniz.

2- Sağ altta bulunan Para Çekme butonuna tıklayın.

3- Açılan ekranda istediğiniz miktarı girin.

4- İşlem şifresini girin.

5- Son olarak Para Çekme butonuna tıklayın.

TRW İndirme Linki

Uygulama Android ve iPhone cihazlarda kullanılabilmektedir. Hem tarayıcı hem de uygulama üzerinden platforma ulaşabilirsiniz. Bu bölümün altında her cihaz için gerekli indirme linkini bulabilirsiniz.

TRW Para Kazanma, Nasıl Üye Olunur, TRW Kazanç Miktarı

TRW ile internetbedava.com arasında hiçbir ilişki bulunmamaktadır. Bahse konu olan uygulama ile ilgili metin, fotoğraflar, grafikler dış kaynaklardan elde edilmiş olup internetbedava.com bahsi geçen uygulama hakkındaki yanlış bilgi, uygulama güvenilirliği gibi konularda sorumluluk kabul etmemektedir. Kişilerin maddi olarak yapacakları yatırım ve kullanım biçimleri kendilerini bağlar, internetbedava.com hiçbir sorumluluk kabul etmez.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. İSHAK YETİŞ dedi ki:

  Şifre unuttum nasıl alırım

 2. Fırat dedi ki:

  Trw açılmıyor nedeni ni bilen varmı güncelleme mi geldi

  1. admin dedi ki:

   şuan için bilinen kapattıkları yönünde

BİR YORUM YAZ