Bedava İnternet

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet Kampanyası 2022

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet Kampanyası 2022

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet Kampanyası Türk Telekom firmasının sunduğu kampanyalar arasında en fazla rağbet görenler hiç şüphesiz olarak Türk Telekom Bedava İnternet kampanyaları. Bu kampanyalar kimi zaman tanıtım amaçlı kimi zaman da belirli bir hizmet promosyonu şeklinde sunulmaktadır. Bu yazımızda Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet Kampanyası hakkında detaylı bilgi vereceğiz. Nasıl yapılır, şartlar neler gibi soruların tüm cevaplarını yazımızda bulabilirsiniz.

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet Kampanyası Nedir?

İki farklı 10 GB bedava internet kampanyası bulunmakta. İlk kampanya Hediye 10 GB kampanyası. Bu kampanya 4.5G sim kart alanlara özel bir kampanyadır. Diğer kampanya ise Ramaz özel Sil Süpür kampanyası. Her iki kampanya ile ilgili detayları aşağıda bulabilirsiniz. Kampanyalara katılım için ne yapılması gerektiği, şartlar ve benzeri bilgilerin tümünü sizler için aşağıda derledik.

Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet Kampanyası 2022

Türk Telekom Bedava 10 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom 10 GB Bedava

4.5G bedava internet kampanyası ile beraber 10 GB kazanabilirsiniz. En fazla tercih edilen kampanyalar arasında yer alan bu kampanya 12 ay boyunca devam etmektedir. Kampanya kapsamına dahil olmak için Türk Telekom faturalı müşterisi olmanız ve 12 ay taahhüt yapmanız gerekmekte. Kampanyaya katılmaz için yapmanız gereken HEDİYE 10GB yazıp 5555 numarasına SMS göndermek. SMS iletiminden sonra gün içerisinde kampanyanın onaylandığı ve internet paketinin telefonunuza aktarıldığı mesajı gelecektir. Bu noktada kullandığınız cihazın 4.5G uyumlu olması ve 4.5G sim kart kullanıyor olmanız ana şart konumundadır.

Kampanya şartları şu şekildedir:

  • 4.5G 10 GB kampanyası sadece 4.5G sim kart sahibi, 4.5G cihaz kullanan müşterilere özeldir.
  • Pttcell, BİMcell,  Teknosa Mobil, POCELL, Kontrollü Esnaf, Kontrolü SEÇ ve Esnaf Dostu Tarifeleri, data tarifeleri, Ortak tarife sahipleri kampanyadan yararlanamaz.
  • Yukarıdaki tarifelerin dışındaki 3 GB ve üzeri internete sahip tarifeler kampanyadan yararlanabilir.
  • Kampanya ile beraber 3 GB üzeri olan internet paketleri 10 GB’a tamamlanacaktır. Faturasız tarifeler dahil değildir.
  • Paketin aylık ücreti 15 TL’dir. Bu fiyat ilk 1 sene için geçerlidir. 1 senenin bitmesinin ardından ücret 25 TL olmaktadır.
  • 15 TL ücreti sadece 1 sene taahhüt yapmış abonelere özeldir. 1 senelik taahhüt sahibi olmayan kişiler ise kampanyadan yararlanamaz.

Türk Telekom Rehber Yedekleme Nasıl Yapılır? Yedek Rehber Nasıl Silinir?

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet Ramazan Kampanyası

Türk Telekom 10 GB Bedava

Sil süpür oynayan herkes Türk Telekom 10 GB Ramazan Bedava İnternet kampanyasından yaralarlanabilmekte. Faturalı ve faturasız olması fark etmeksizin belirlenen tarihler arasında kampanyadan yararlanabilir. Türk Telekom Ramazan bedava internet kampanyasından  2022 – 14 Mayıs tarihleri arasında yararlanabilirsiniz. Uygulama içerisinden süpürme işlemi yaparak tamı tamına 10 GB bedava internet kazanırsınız.

Kampanya haftalık olacaktır. Her hafta bir süpürme hakkı karşılığında bedava internet paketinizi alabilirsiniz. Sunulan paketler ramazan boyunca en az 10 GB hediye şeklindedir. Sil süpür işlemini gerçekleştirmek için Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını indirmelisiniz.

Türk Telekom Online İşlemler Android indir.

Türk Telekom Online İşlemler iOS indir.

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet Şartları

Her iki kampanya için de 4.5G bir sim karta sahip olmalısınız. Kullandığınız cihazların da 4.5G desteklemesi gerekmektedir. Bunun dışındaki tüm şartlar kampanyaların anlatımında belirtilenler ile ibarettir. Daha fazla kampanya için sitemizdeki diğer bedava internet yazılarına göz gezdirebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ