Bedava İnternet

Türk Telekom 2 GB Bedava İnternet Otomatik Ödeme

Türk Telekom 2 GB Bedava İnternet Otomatik Ödeme

Türk Telekom 2 GB Bedava İnternet Otomatik Ödeme ile bedava internet dağıtmaya tam gaz devam ediyor. Karşımızdaki yeni kampanya Türk Telekom 2 GB Bedava İnternet Kampanyası. Otomatik Fatura ödeme talimatı bedava internet kampanyası olarak da geçen kampanyadan tüm faturalı müşteriler yararlanabilmekte. Bu yazımızda Otomatik Ödeme 2 GB nasıl alınır, şartları nedir gibi birçok sorunun cevabını vereceğiz.

Türk Telekom 2 GB Bedava İnternet Otomatik Ödeme

Türk Telekom 2 GB Bedava İnternet Otomatik Ödeme

30 Haziran tarihinde çıkan yeni kampanya ile beraber tüm Türk Telekom faturalı hat sahipleri aylık 2 GB hediye internet kazanabiliyor. Kampanya 31 Aralık tarihine kadar devam etmek ile beraber internet üzerinden talimat veren herkese bedava internet veriyor. Kampanya şartları, detayları ve daha nicesini bu yazımızda detaylıca anlatıyoruz.

​​

Türk Telekom 2 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır

Bildiğiniz gibi Türk Telekom fatura ödeme seçenekleri oldukça fazla. Bu seçenekler arasında yer alan kanallar ise şunlar:

 • Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması
 • Türk Telekom Online İşlemler Web Sayfası
 • Mobil Bankacılık Uygulamaları.

Yukarıdaki kanallar üzerinden otomatik ödeme talimatı vererek kampanyadan yararlanabilirsiniz. Yaptığınız talimat ile birlikte bir aylık 2 GB bedava internet paketi kazanırsınız. Kampanyadan yararlanmak için ek olarak SMS göndermenize gerek yoktur. Otomatik ödeme talimatının ardından 24 saat için internet hakkınız telefonunuza tanımlanır.

Türk Telekom 2 GB Bedava İnternet Kampanya Şartları

Türk Telekom 2 GB Bedava İnternet Otomatik Ödeme

Kampanyadan yararlanmak için bazı şartlar bulunmaktadır. Bunun ile beraber tüm Türk Telekom faturalı müşterileri kampanyadan yararlanamaz. Kampanyadan yararlanamayacak faturalı müşteriler:

 • BIMcell aboneleri
 • PTTcell aboneleri
 • POcell aboneleri
 • Teknosacell aboneleri
 • Vestelcell aboneleri
 • Data tarifelerin aboneleri
 • Kurumsal faturalı hat aboneleri

Bunlar dışında kalan tüm Türk Telekom faturalı hat sahipleri Türk Telekom 2 GB Bedava İnternet kampanyasından yararlanabilir. Kampanya ile ilgili olarak sunulan diğer şartlar ise şunlardır:

 • Kampanyadan sadece  30 Haziran ve 31 Aralık 2022 tarihleri arasında yararlanabilirsiniz.
 • Kampanyadan yararlanmak için;
  Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması > Daha Fazla > Ayarlar > Otomatik Fatura Ödemesi veya
  Türk Telekom Online İşlemler Sitesi > Ödeme ve TL İşlemlerim > Otomatik Ödeme Talimatı adımlarını takip etmelisiniz.
 • Türk Telekom Müşteri hizmetleri veya 9333 Sesli yanıt sistemi üzerinden yapılan otomatik ödeme talimatları Türk Telekom 2 GB Bedava İnternet kampanyası bünyesinde sayılmaz.
 • İnternet hediyesi, SMS bildirimi alındıktan sonra hattınıza yüklenir. Daha öncesinde yapacağınız tüm harcamalar mevcut internet tarifeniz üzerinden ücretlendirilir.
 • Kampanya tek seferliktir. Bir hat için sadece bir kez otomatik ödeme talimatı verilebilir.
 • İnternet paketinden kalan hakkınızı öğrenmek için KALAN yazarak 5555 numarasına gönderebilirsiniz.
 • Hattını donduran veya ödeme kaynaklı kıstlamaya tabi olan aboneler Türk Telekom 2 GB Bedava İnternet kampanyasından yararlanamaz.
 • Kazanılan internet paketi sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. KKTC veya yurt dışı için geçerli değildir.
 • Kazanılan bedava internet hakkı başka kişilere veya hatlara aktarılamaz. Sadece mevcut hat üzerinden kullanılabilir.

Türk Telekom 2 GB Ücretsiz Wifi

Türk Telekom 2 GB Bedava İnternet Otomatik Ödeme

Kampanya kapsamında verilen hediye internet türk telekom 2 gb ücretsiz wifi olarak da kullanılabilmektedir. Tabi bu konuda Türk Telekom’un almış olduğu bazı önlemler bulunmakta. Yapılan şartname içerisinde internet paylaşımına yönelik yaptırımlar Türk Telekom tarafından belirtilmiştir. Fakat genel olarak bu şartlar pek uygulanmaz. Türk Telekom 2 GB Bedava İnternet kampanyasından sadece kendi cihazınız üzerinden yararlanmanız daha güvenli olacaktır.

 

Türk Telekom 2 GB Bedava İnternet Hilesi

Son günlerde çıkan her kampanya için özel olarak bedava internet hilesi yöntemi de sorulmaktadır. Birçok kaynakta hile adı altında bazı saçma yöntemler verilse de bunlar gerçeği pek yansıtmamakta, buna ek olarak sizin kişisel verilerinizi tehlikeye uğratmaktadır. Bu sebeple bedava internet hilesi verdiğini söyleyen sitelerden uzak durmanız daha doğru olacaktır.

Türk Telekom 2 GB Bedava İnternet Otomatik Ödeme

Kampanyadan yararlanabilmek için uygulama ya da web site üzerinden talimat vermeniz gerektiğini söyledik. Uygulama üzerinden talimat verebilmek için cihazınızda uygulamanın yüklü olması gerekir. Bunun için indirme linkleri:

Android Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması indirmek için tıkla!

iOS Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması indirmek için tıkla!

Bilgisayardan veya başka bir cihazdan direkt olarak Türk Telekom Online İşlemler Sitesine gitmek için tıkla!

Bu yazımızda yeni çıkan Türk Telekom 2 GB Bedava İnternet Otomatik Fatura Ödeme kampanyasından bahsettik. Aylık 2 GB hediye internet veren farklı kampanyaları da sitemizden bulabilirsiniz. Sitemizde bulunan Türk Telekom bedava internet yazıları ile farklı kampanyalardan da yararlanabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ