Bedava İnternet

Türk Telekom 2 GB Hediye İnternet Mobil Ödeme

Türk Telekom 2 GB Hediye İnternet Mobil Ödeme

Türk Telekom 2 GB Hediye İnternet Mobil Ödeme. Günden güne mobil ödeme yöntemi yaygınlaşıyor. İnternet üzerinden alışveriş yaparken güçlü bir alternatif olma yolunda ilerliyor. Bunun farkında olan Türk Telekom yeni Türk Telekom 2 GB Hediye İnternet Mobil Ödeme kampanyası ile kullanıcılarını mobil ödemeye teşvik etmeyi amaçlamakta.

Mobil oyunlar için para harcayan biri iseniz bu kampanya ile hem bedava internet kazanır hem de Türk Telekom mobil ödeme avantajlarından yararlanabilirsiniz. Bu yazımızda Türk Telekom 2 GB Hediye İnternet Mobil Ödeme nasıl yapılır, Türk Telekom 2 GB Hediye İnternet Mobil Ödeme kimler yararlanabilir, geçerlilik süresi nedir, Türk Telekom bedava internet hilesi nasıl yapılır gibi soruları tüm detayları ile yanıtlayacağız.

 

Türk Telekom Mobil Ödeme

Türk Telekom 2 GB Hediye İnternet

Ülkemizde mobil ödeme kullanımı günden güne artmaktadır. Hem faturalı hem de faturasız hat kullanıcılarına sunulan bu hizmet ile birçok dijital servis üzerinden alışveriş yapılmakta. Google Play, AppStore ve Spotify gibi birçok platform üzerinden Türk Telekom mobil ödeme ile alışveriş yapabilirsiniz. Bu sayede bedava internet paketleri kazanabilirsiniz. Operatörler, mobil ödemenin yaygınlaşması adına sürekli olarak hediye internet paketleri de dağıtmakta. Güncel kampanyaları sitemizden öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom 2 GB Hediye İnternet Güncel Kampanya

Türk Telekom 2 GB Hediye İnternet Mobil Ödeme kampanyası için www.midasbuy.com sitesi üzerinden mobil ödeme yöntemi ile alışveriş yapmalısınız. Bu site üzerinde PUBG Mobile ve PUBG Mobile Lite için özel olan eşyaları ve oyun içi para birimlerini bulabilirsiniz. Eğer sıkı bir PUBG Mobile oyuncusu iseniz bu kampanya tam size göre. Hem uygun fiyatlı eşya alırsınız hem de 2 GB hediye internet paketi kazanırsınız. Bu paket ile istediğiniz yerde PUBG oynayabilirsiniz.

 

Türk Telekom 2 GB Hediye İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom 2 GB Hediye İnternet

Şimdi gel gelelim Türk Telekom 2 GB Hediye İnternet Nasıl Yapılır sorusunun cevabına. Bu kısmı adım adım şeklinde sizlere aktaracağız. Adımları takip ederek 2 GB hediye internet paketinizi kazanabilirsiniz. İşte adımlar:

  • İlk olarak Türk Telekom Mobil Ödeme özelliğinizi açın. Özelliği açmak için MOBILODEME KAYIT yazıp 5555 numarasına SMS gönderebilirsiniz. Sonraki aşamalar için bilgi SMS’i tarafınıza iletilecektir.
  • Mobil ödeme özelliğinin açılma onayı geldikten sonra www.midasbuy.com sitesine gidin.
  • Site üzerinde en az 10 TL olacak şekilde bir alışveriş sepeti yapın.
  • Ürün ödeme ekranında ödeme yöntemi olarak Türk Telekom Mobil Ödeme seçeneğini seçin.

Ödeme adımlarını tamamladıktan sonra 2 GB bedava internet paketi hattınıza yüklenecektir. Haftalık olacak paket bir sonraki haftaya devir olmaz. İnternet paketi hediyesini başkalarına gönderemezsiniz.

Türk Telekom 2 GB Hediye İnternet Kimler Yararlanabilir

Bu kampanyadan tüm Türk Telekom müşterileri faydalanabilmektedir. Türk Telekom 2 GB Hediye İnternet paketi mobil ödeme izni almuş tüm faturalı ve faturasız Türk Telekom müşterilerine açıktır. Kampanya gerekliliklerini karşılayan herkes haftalık 2 GB bedava internet paketini kazanabilir. İşlemleri yapmadan önce Türk Telekom mobil ödeme onayı verdiğinizden emin olun.

Türk Telekom 2 GB Hediye İnternet Süresi

Kampanya güncel olsa da kısa sürelidir. Kampanyadan 30.06.2022 tarihine kadar yararlanabilirsiniz. Türk Telekom 2 GB Hediye İnternet Mobil Ödeme kampanyası ile kazanacağınız internet paketi 1 hafta süre ile geçerlidir. Paketin bitmesi veya paket süresinin dolması ile beraber var ise internet paketinizden harcamaya devam edersiniz. Aksi takdirde tarifeniz üzerinden ücretlendirilme uygulanır.

Türk Telekom 2 GB Bedava İnternet Hilesi

Bir de bahsetmemiz gereken bir konu da bu kampanyanın bir açığı. Hile olarak da görülebilir. www.midasbuy.com üzerinden aldığınız ürünleri iade edebilme hakkına sahipsiniz. Kampanyadan yararlandıktan sonra ürünleri iade etseniz de 2 GB bedava internet paketi hattınızda kalır. Yani hile için yapmanız gereken:

  • En az 10 TL olacak şekilde mobil ödeme ile alışveriş yapmak,
  • Siteye geri dönmek,
  • İade talebi oluşturmak.

Bu adımları gerçekleştirdikten sonra hem internet paketini kazanır hem de harcamama yapmamış olursunuz. Daha fazla Türk Telekom bedava internet hilesi içeriği için sitemizi takipte kalın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Remzi dedi ki:

    İyi bisey olmali

BİR YORUM YAZ