Bedava İnternet

Türk Telekom ArayanıBil Çekiliş 2022, Telefon Hediyeli

Türk Telekom ArayanıBil Çekiliş 2022, Telefon Hediyeli

Türk Telekom ArayanıBil Çekiliş 2022, Telefon Hediyeli , Türk Telekom hediye dağıtmaya devam ediyor. Yeni yapılan Türk Telekom ArayanıBil Çekiliş 2022 kampanyası ile beraber Samsung Galaxy A72 telefon hediye ediyor. Yazı içerisinde kampanya detayından, Türk Telekom ArayanıBil Plus Çekiliş ödülünün özelliklerinden, Türk Telekom ArayanıBil Plus Çekilişi nasıl yapılırın cevabından detaylıca bahsedeceğiz.

Türk Telekom ArayanıBil Çekiliş 2022

Türk Telekom ArayanıBil Çekiliş 2021, Telefon Hediyeli

Öncelikle genel olarak Türk Telekom ArayanıBil Çekiliş 2022 kampanyasından bahsedelim. Bildiğiniz gibi Türk Telekom ArayanıBil Plus servisi özelinde birçok kampanya yapılmakta. Özellikle birçok Türk Telekom bedava internet kampanyasını bu servisin reklamını yapma amacı ile karşımıza geliyor. Bugün bahsedeceğimiz Türk Telekom ArayanıBil Plus Çekilişi de bunlardan biri.

ArayanıBil Plus servisi ile beraber sizi arayan kişileri günün her anında öğrenebilirsiniz. Telefonunuzun ulaşılamadığı durumlarda (telefon kapalı, hat çekmiyor veya uçak modu) sizi aramaya çalışan kişilerin numara bilgilerini SMS ile alabilirsiniz. Bunun için Arayanı Bil plus servisi bizlere yardımcı oluyor.

Servisin iki farklı hizmeti bulunmakta. Bunlardan biri aylık servisken bir diğeri ise 6 aylık servistir. Aylık ArayanıBil Plus aboneliği için PLUS yazarak 7065 numarasına, 6 aylık ArayanıBil Plus aboneliği için ise PLUS yazarak 7066 numarasına SMS göndermelisiniz. Servisin aylık ücreti 4.28 TL iken 6 aylık ücreti ise 17.85 TL’dir.

Türk Telekom ArayanıBil Plus Çekilişi Nasıl Yapılır

Türk Telekom ArayanıBil Çekiliş 2021, Telefon Hediyeli

Yavaş yavaş kampanya detaylarına değinelim. Türk Telekom ArayanıBil Çekiliş 2022 kampanyasından yararlanmak için ilk yapmanız gereken şey yukarıda verdiğimiz yollar ile istediğiniz bir ArayanıBil Plus servisine abone olmaktır. Servise aylık abone olmanız halinde 1 adet çekiliş hakkı, 6 aylık abone olmanız halinde ise 7 çekiliş hakkı elde edersiniz. Türk Telekom ArayanıBil Plus Çekilişi haklarını elde ettiniz, şimdi ne yapmalısınız? Kısaca hiçbir. Kampanya tarihleri boyunca ( 22 Haziran 2022 – 21 Ağustos 2022) yapacağınız her abonelik yenileme veya yeni ArayanıBil Plus üyeliği ile otomatik olarak çekilişe adınız yazılır. Bu sebeple ek olarak başvuru formu doldurmaya veya bir numaraya SMS göndermeye gerek duyulmaz.

Türk Telekom ArayanıBil Plus Çekilişi 2022 Kampanyasında Ne Verildi

Türk Telekom ArayanıBil Çekilişi 2020 yılında da ödül vermişti. 2020 yılı 21 Temmuz – 12 Kasım tarihleri arasında yapılan Türk Telekom ArayanıBil Plus Çekilişi sonucunda tam 5 adet Samsung Galaxy A51 model telefon verildi. Kampanyaya katılım şekli 2020 yılında da bu sene ile aynıydı.

Türk Telekom ArayanıBil Çekiliş Ödülü

Türk Telekom ArayanıBil Çekiliş 2021, Telefon Hediyeli

Giriş kısmında kampanya ile verilen telefon modelini söyledik. Türk Telekom ArayanıBil Çekiliş 2022 ile verilecek olan Samsung Galaxy A72 model telefona bu kısımda daha yakından bakacağız. Telefonun özellikleri nelerdir, fiyatı nedir gibi konulara bu kısımda kısaca değineceğiz. Bakalım 5 şanslı kişi ne kullanacak.

Türk Telekom ArayanıBil Çekiliş 2021, Telefon Hediyeli

Samsung Galaxy A72, orta üst segmentte yer alan bir telefondur. Telefonda 6.7 inç FHD+ Super AmoLED ekran bulunmaktadır. Telefonun arka kısmında tam 4 farklı kamera bulunmaktadır. Ana Kamera 64 MP, Ultra Geniş açılı kamera 12 MP, Makro Kamera 5 MP ve Telefoto kamera 5 MP değerlere sahiptir. Bu güçlü kamera kombinasyonları ile farklı, güçlü ve kaliteli fotoğraflar kolayca çekilebilmektedir. Telefonun ön kamerası ise 32 MP değerine sahiptir. 5.000 mAh bataryaya sahip olması sayesinde 20 saat hiç durmadan internette gezinebilmeyi mümkün kılar. Ayrıca telefonda 25W hızlı şarh özelliği olduğunu da belirtelim.

Türk Telekom sitesinde Samsung Galaxy A72 için biçilen değer 5.900 TL. Bu fiyat internette ve satış bayilerinde tabi ki farklılık gösteriyor. e-ticaret sitelerinde ve mağazalarda 5000 TL ile 5600 TL arasında farklı fiyatlarda satışa sunuluyor.

 

Türk Telekom ArayanıBil Çekiliş Şartları

Türk Telekom ArayanıBil Çekiliş 2021, Telefon Hediyeli

Türk Telekom ArayanıBil plus çekiliş şartları şu şekildedir:

 • Kampanyadan sadece 22 Haziran – 21 Eylül tarihleri arasında ArayanıBil Plus aboneliği satın alan kişiler yararlanabilir.
 • Kampanya özelinde bir ücret alınmamaktadır. Sadece yukarıda da belirttiğimiz üzer ArayanıBil plus aboneliği için aylık 4.28 TL ve 6 aylık 17.84 TL ücret talep edilmektedir.
 • Faturasız hat sahiplerinin yapacağı abonelikler direkt olarak hat bakiyesinden düşecektir, faturalılar ise ay sonundaki faturada hizmeti ödeyecektir.
 • Abonelik mesajınızı gönderdikten sonra 2 gün içerisinde tarafınızı bir bilgilendirme SMS’i gelecektir.
 • Kampanyadan ve ArayanıBil Plus aboneliğinden çıkmak istiyorsanız “IPTAL” yazarak 7070 numarasına SMS göndermelisiniz.
 • Tarihler arasında abonelik iptali yapmanız halinde çekiliş hakkınızı elinizden alınacaktır.
 • Çekiliş sonucu 14 Ekim günü noter huzurunda belli olacaktır.
 • Türk Telekom ArayanıBil Çekiliş sonuçları 19 Ekim tarihinde Takvim Gazetesinde yayınlanacaktır.
 • Kazanan kişilerin taahhütlü psota ile dömüş yapması gerekir.
 • Bilgi alışverişi esnasında adres, kimlik gibi bilgiler yanlış ise kampanyadan yararlanazsınız.
 • Kampanyadan sadece 18 Yaş ve üstü kişiler yararlanabilir.
​​​​​​​​​​​​​
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ