Bedava İnternet

Türk Telekom Arıza 2 GB Bedava İnternet

Türk Telekom Arıza 2 GB Bedava İnternet

Türk Telekom Arıza 2 GB Bedava İnternet Eğer hem Türk Telekom evde internet hem de Türk Telekom hat müşterisi iseniz tam size göre bir bedava internet kampanyası ile karşınızdayız. Yazımızda Türk Telekom Arıza 2 GB Bedava İnternet kampanyasının detaylarından bahsedeceğiz. Türk Telekom evde internet hattınızda sorun yaşamanız halinde verilen bu hediye internet ile alakalı detaylara gelin daha yakından bakalım.

Türk Telekom Arıza 2 GB Bedava İnternet

Türk Telekom Arıza 2 GB Bedava İnternet Nedir

Evde internet müşterisi iseniz arada sırada bazı sorunlar ile karşılaşmışsınızdır. Bu sorunlar sebebi ile internet erişiminden mahrum kalma sürenizi telafi etmek isteyen Türk Telekom Arıza 2 GB hediye internet kampanyası ile beraber sizlere ücretsiz 2 GB internet vermekte. Kampanyadan faturalı ve faturasız Türk Telekom müşterileri yararlanabiliyor.

Kampanyanın iki adet aşaması bulunuyor. Türk Telekom evde internet müşterileri arıza kaydı oluşturmanın ardından sorunnlarının çözülmesi sürecinde bu internet paketinden yararlanmakta. Bu iki aşama hakkında detaylı bilgiyi Arıza 2 GB bedava internet nasıl alınır kısmından öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom Arıza 2 GB Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Türk Telekom Arıza 2 GB Bedava İnternet

Girişte kampanyaya kaba olarak değindik. Kampanyanın adını duyan kişilerin aklına gelen ilk soru Türk Telekom Arıza 2 GB Bedava İnternet nasıl alınır oluyor. 2 GB bedava internet kazanma için yapmanız gerekenler oldukça basit. Bu kampanyadan yararlanmak için yapmanı gerekenleri bu başlık altında detaylıca anlatacağız.

Türk Telekom Arıza 2 GB ücretsiz internet almak için ilk yapmanı gereken şey Türk Telekom müşteri hizmetleri veya online işlemler üzerinden arıza kaydı oluşturmaktır. Bu arıza kaydının oluşmasından sonra Türk Telekom tarafından sizlere bir kod gönderilecektir. Gönderilen kodu telefonunuzun mesaj uygulamasına direkt olarak yapıştırdıltan sonra 5555 numarasına kısa mesaj yollamalısınız. Mesajınızın iletilmesinin ardından 2 GB bedava internet hattınıza tanımlanacaktır. Onay mesajının ardından internet hediyesi kullanılabilir durumda olur.

Türk Telekom Arıza 2 GB Bedava İnternet Şartları

Türk Telekom Arıza 2 GB Bedava İnternet

Türk Telekom Arıza 2 GB Bedava İnternet Kampanyasına katılmak için uyum sağlamanız gereken şartlar şu şekildedir:

  • Türk Telekom Arıza 2 GB Bedava İnternet kampanyasından yararlanmak için kullandığınız evde internet aboneliği ile aynı isme kayıtlı hattan SMS yollamalısınız.
  • Türk Telekom Arıza 2 GB Bedava İnternet kampanyasından sadece çağrı merkezi veya Türk Telekom Online işlemler üzerinden arıza kaydı bırakmış müşteriler yararlanabilir.
  • Türk Telekom Arıza 2 GB Bedava İnternet için telefonunuza gönderilen kodu sadece ve sadece bir kere kullanabilirsiniz.
  • Türk Telekom Arıza 2 GB Bedava İnternet kampanyasından kazanılan 2 GB hediye internet hakkı sadece yurt içi internet kullanımlarında geçerlidir.
  • Türk Telekom Arıza 2 GB Hediye İnternet kampanyasından kazanılan haklar başka bir hatta veya numaraya devredilemez.
  • Türk Telekom Arıza 2 GB Bedava İnternet kampanyasından kazanılan internet hakkı bir sonraki kullanım süresinde tekrar yenilenmez.
  • Türk Telekom Arıza 2 GB Hediye İnternet kampanyasından kazanılan ve kullanılmayan internet hakkı diğer döneme devir olmaz.

Türk Telekom Arıza 2 GB Kodum Gelmedi

Kampanya kapsamında verilen kodu sizin yerinize başkası kullanamaz. Verilen internet hakkı süreli olup, zamanının geçmesi halinde kullanıma kapatılır. Türk Telekom tarafından koyulan limitler dahilinde kampanyadan yararlanma hakkı sınırlandırılmıştır. Bu sebeple her arıza kaydından sonra direkt olarak sizlere kod vermeyebilir. Bu kodlar sınırlı sayıda olup genel olarak ilk defa arıza kaydı oluşturan Türk Telekom müşterilerine verilir. Bu sebeple Türk Telekom Arıza 2 GB kodum gelmedi sorunu yaşayabilirsiniz. Eğer ilk defa başınıza geliyor ise direkt olarak Türk Telekom müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Türk Telekom Arıza 2 GB Ücretsiz internet kampanyası ile ilgili detaylar bu şekildeydi. Diğer Türk Telekom bedava internet kampanyaları ve daha fazlasına sitemizden ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ