Bedava İnternet

Türk Telekom Aşmayan Tarifeler Nedir? Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Aşmayan Tarifeler Nedir? Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Aşmayan Tarifeler Nedir? Nasıl Yapılır? Türk Telekom Faturalı hat sahiplerinin en büyük korkusu paket aşımı yapmak. Bunu ön gören Türk Telekom Aşmayan Tarifeler ile faturalı hat sahiplerine özel bir kampanya sunuyor. Paket aşımı yapma korkusunun önüne geçen bu paket ile gönül rahatlığı ile kullanım yapmak mümkün. Türk Telekom Aşmayan Tarifeler nedir, nasıl yapılır sorularının tüm cevaplarını yazımızda bulabilirsiniz.

Türk Telekom Aşmayan Tarifeler Nedir?

Türk Telekom Aşmayan Tarifeler Nedir? Nasıl Yapılır?

​​Bildiğiniz gibi faturalı hatların her birinin belirli bir kotası bulunmakta. Operatörler bu paketlerin aşılması durumunda uyarı verse de kullanım devamı ücretlendirilmekte. Özellikle Türk Telekom faturalı hatlarda kullanımlar 2 saatte bir güncelleniyor. Bu durum da internet paket aşımı yapılması halinde fazladan ücret ödemenin önünü açıyor. Bu durumun önüne geçebilmek için sunulan Türk Telekom Aşmayan tarifeler ile beraber daha konforlu şekilde hat kullanmak mümkün. Farklı tarifelerden oluşan Türk Telekom Aşmayan paketler ile beraber paket aşım korkusu olmadan dilediğinizce kullanım yapabiliyorsunuz.
Paketlerin içerikleri şu şekildedir:
 • Türk Telekom Aşmayan 1GB Tarifesi içerisinde her yöne 750 dakika, 250 SMS ve 1 GB cepten internet bulunur. Ek olarak aylık 1 GB bedava internet verilmektedir.
 • Türk Telekom Aşmayan Tarifeler 2 GB içerisinde her yöne 750 dakika, 250 SMS ve 2 GB cepten internet bulunur. Ek olarak aylık 2 GB bedava internet verilmektedir.
 • Türk Telekom Aşmayan 4GB Tarifesi içerisinde her yöne 750 dakika, 250 SMS ve 4 GB cepten internet bulunur. Ek olarak aylık 4 GB bedava internet verilmektedir.
 • Türk Telekom Aşmayan Tarifeler 8 GB içerisinde her yöne 750 dakika, 250 SMS ve 8 GB cepten internet bulunur. Ek olarak aylık 8 GB bedava internet verilmektedir.
 • Türk Telekom Aşmayan Tarifeler 10 GB içerisinde her yöne 750 dakika, 250 SMS ve 10 GB cepten internet bulunur. Ek olarak aylık 10 GB bedava internet verilmektedir.
 • Türk Telekom Aşmayan Tarifeler 15 GB içerisinde her yöne 1000 dakika, 250 SMS ve 15 GB cepten internet bulunur. Ek olarak aylık 15 GB bedava internet verilmektedir.
 • Türk Telekom Aşmayan Tarifeler 20 GB içerisinde her yöne 1000 dakika, 250 SMS ve 20 GB cepten internet bulunur. Ek olarak aylık 20 GB bedava internet verilmektedir.

Türk Telekom Aşmayan Tarife Fiyatları

Türk Telekom Aşmayan Tarifeler Nedir? Nasıl Yapılır?

Aşmayan Tarifeler kampanyası içerisinde 7 farklı tarife bulunmaktadır. Tarifeler 2 farklı kategoride yer almaktadır; yeni aşmayan tarifeler ve Türk Telekom Prime aşmayan tarifeler. Tarifelerin fiyatlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Türk Telekom Yeni Aşmayan Tarifeler

Türk Telekom Aşmayan 1GB Tarifesi

Taahhütlü İlk 12 Ay Aylık ücret 19 TL

Taahhütlü İkinci 12 Ay  Aylık Ücret : 27 TL

Taahhütsüz Aylık Ücret 39,78 TL

Türk Telekom Aşmayan Tarifeler 2 GB

Taahhütlü İlk 12 AyAylık Ücret : 23 TL

Taahhütlü İkinci 12 Ay  Aylık Ücret : 31 TL

Taahhütsüz Aylık Ücret 33,86 TL

Türk Telekom Aşmayan 4GB Tarifesi

Taahhütlü İlk 12 Ay Aylık Ücret 29 TL

Taahhütlü İkinci 12 Ay  Aylık Ücret 37 TL

Taahhütsüz Aylık Ücret 49,98 TL

Türk Telekom Aşmayan Tarifeler 8 GB

Taahhütlü İlk 12 Ay Aylık Ücret 35 TL

Taahhütlü İkinci 12 Ay  Aylık Ücret 43 TL

Taahhütsüz Aylık Ücret 56,10 TL​

Türk Telekom Aşmayan Tarifeler 10 GB

Taahhütlü İlk 12 Ay Aylık Ücret 39 TL

Taahhütlü İkinci 12 Ay  Aylık Ücret 47 TL

Taahhütsüz Aylık Ücret 60,18 TL

Türk Telekom Prime Aşmayan Tarifeler

Türk Telekom Aşmayan Tarifeler 15 GB

Taahhütlü İlk 12 AyAylık Ücret 49 TL

Taahhütlü İkinci 12 Ay Aylık Ücret 57 TL

Taahhütsüz Aylık Ücret 75,47 TL

Türk Telekom Aşmayan Tarifeler 20 GB

Taahhütlü İlk 12 Ay Aylık Ücret 55 TL

Taahhütlü İkinci 12 Ay  Aylık Ücret 63 TL

Taahhütsüz Aylık Ücret 81,59 TL

Türk Telekom Aşmayan Tarifeler Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Aşmayan Tarifeler Nedir? Nasıl Yapılır?

Eğer siz de Faturasız Aşmayan Tarifeler kampanyasından yararlanmak istiyorsanız Türk Telekom müşteri hizmetleri direk bağlanma ile başvurabilirsiniz. Bunun yanı sıra Türk Telekom yetkili satış bayileri ve müdürlükleri üzerinden de Yeni Aşmayan paketlere geçiş yapabilirsiniz. SMS veya internet üzerinden başvurular şu an için mümkün değildir.

Türk Telekom Aşmayan Tarifeler Şartları

Türk Telekom Aşmayan Tarifeler Nedir? Nasıl Yapılır?

Kampanyaya dair şartlar şunlardır:

 • Abone olduğunuz tarifenin bitmesi halinde herhangi bir şekilde ek ücretlendirme yapılmayacaktır. Kullanıma devam etmek için yeni tarife satın almanız gerekmektedir.
 • Tarife içerisinde geçiş yapmak mümkündür. Kayıt olunan tarifeden daha yüksek paketlere geçiş yaparken ücret alınmaktadır. Bu ücret faturasızdan faturalıya geçiş ücreti ile aynıdır. Daha düşük bir pakete ise geçiş yapılmamaktadır.
 • Tarifeler arası geçiş için şu SMS’leri kullanabilirsiniz:
  YENI ASMAYAN 2 GB yaz 5555 numarasına gönder.
  YENI ASMAYAN 4 GB yaz 5555 numarasına gönder.
  YENI ASMAYAN 8 GB yaz 5555 numarasına gönder.
  YENI ASMAYAN 10 GB yaz 5555 numarasına gönder.
  YENI ASMAYAN 15 GB yaz 5555 numarasına gönder.
  YENI ASMAYAN 20 GB yaz 5555 numarasına gönder.

Türk Telekom Aşmayan Tarifeler Cayma Bedeli

Taahhüt yapamanızın ardından iptal ederseniz belirli bir cayma bedeli ödersiniz. Bunun yanı sıra sunulan kampanya dahilinde ilk 3 ay için deneme şansı veriliyor. Kullanım yaptığınız 3 ay içerisinde paketten memnun kalmaz iseniz cayma bedeli ödemeden Türk Telekom Aşmayan Tarife iptali yapabiliyorsunuz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ