Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet Mayıs 2022

Türk Telekom Bedava İnternet Mayıs 2022

Türk Telekom Bedava İnternet Mayıs 2022 kampanyaları sık sık merak edilir. Türk Telekom Bedava İnternet vererek Ülkemizde en fazla aboneye sahip operatörlerden biri olmaktadır. Sunduğu fiyatlar, köklü geçmişi ile bunu sağlamaktadır. Türk Telekom internet paketleri açısından diğer operatörlerden biraz daha pahalıdır. Bundan dolayı da Türk Telekom bedava internet konusunda oldukça yoğun bir istek oluyor. Türk Telekom internet hilesi hakkındaki aramaları, yazıları Google üzerinde görebilirsiniz.

Yıllardır çeşitli kampanyalar ile kullanıcılarına bedava internet paketi dağıtan Turk Telekom bu yıl da bu çizgisini sürdürecek gibi duruyor. Bu sene çıkacak olan ve geçmişten süre gelen kampanyalar ie bol bol Gigabaylar sizleri beklemekte. Tek yapmanız gereken aşağıda bahsini ettiğimiz Türk Telekom bedava internet kampanyalarını dikkatlice okumak.

Bu listede hemen alabileceğiniz, yeni müşteri durumunda alabileceğiniz farklı kampanyalar bulunuyor. Kimi bir hizmetin satışından dolayı verilirken kimi de kullanımlardan dolayı veriliyor. İşte karşınızda Türk Telekom Bedava İnternet listesi:

Türk Telekom Bedava İnternet (GÜNCEL) 2022 Listesi

Türk Telekom 4.5G Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom 4.5G Bedava İnternet Kampanyası, Faturalı hatlara özel sunulan bu kampanya ile beraber kampanyalar arasındaki en büyük GB veriliyor. Ülkemizde kullanılmakta olan 4.5G için hat değiştirenlere özel bir kampanya. Daha önceden 3 G uyumlu olan kartını 4.5G kart ile değiştiren herkese tamı tamına 30 GB internet hediye.

Kampanyalar arasında kullanıcıya en fayda sağlayan kampanya olabilir. Kartınız bedava değiştirilirken bir de 30 GB Türk Telekom internet paketi kazanıyorsunuz. Tabi ki kampanyadan yararlanmak için bazı şartlar var. İlk önce Türk Telekom aboneliği 16.07.2019’dan önce başlamış olmalı. İndirimden sadece bu tarihten önce hat sahibi olanlar yararlanabilir. Kullanmadığınızı bir sonraki döneme veya başka bir kişiye devir olmaz. Sadece ama sadece 1 kere katılıma özel bir Türk Telekom bedava internet kampanyasıdır. Kampayadan kalan kotayı öğrenmek için INTERNET yazıp 5555 numarasına SMS atabilirsiniz.

Türk Telekom Prime’a Hoş Geldin Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom müşterisi olup Prime olmayanlara yönelik müthiş bir kampanya. Türk Telekom Prime’a Hoşgeldin Bedava İnternet kampanyası ile yeni gelen müşterileri için 3 ay boyunca internet verilmekte. 29 Eylül 2020 tarihinde başlayan kampanya hala devam etmektedir. Kampanya kapsamında 30 GB Türk Telekom bedava interneti 3 ay boyunca kullanabilmektesiniz. İnterneti kazanmak için PRIME HEDIYE 30GB yazıp 5555 numarasına SMS atın.

Prime Kampanyaları Hakkındaki Tüm Detaylara Buradan Ulaşabilirsiniz!

Türk Telekom BTK Akademi Bedava İnternet Kampanyası

1 Milyon yazılımcı fikri ile yola çıkılan projede eğitim kanadını BTK üstlenmekte. Yazılım geliştirmesi üzerine hizmet veren BTK akademi ile birlikte istediğiniz dökümanları kolayca edinebilirsiniz. Buna destek veren Türk Telekom da BTK bedava internet kampanyası düzenlemekte.

Kampanyaya katılan kişiler BTK Akademi için geçerli 6 GB internetin sahibi olacak. Kazanılan bu paket ile BTK Akademi dışında hiç bir siteye girilemez. Aksi takdirde tarifeniz üzerinden ücretlendirme uygulanır.

Kampanyadan yararlanmak için BTK Akademi yazıp 5555 numarasına SMS gönderebilirsiniz. Bunun dışında internet veya Mobil İşlemler uygulamasından da kayıt yapılabilmekte. Son olarak 31 Aralık 2022’e kadar başvurabilirsiniz. İnternet paketi her ay için ücretsiz olarak sunulacaktır.

 

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası Bedava İnternet

Türk Telekom firmasının sürekli ödül veren yegane hizmeti Sil Süpür’dür. İnsanların her hafta rağbet göstermesi ile beraber hediyeler sıklaşmakta. Hediyeler arasında Türk Telekom Bedava internet, konuşma, SMS, Muud Premium ve daha birçok çeşti bulunmakta. Ama sık sık Gigabaytlar dağıtıldığını söylemek gerek.

Sil Süpür için akıllı telefonunuzda Online İşlemler uygulaması olmalıdır. Uygulam içerisindeki menülerden kolayca Sil Süpür’ü bulabilirsiniz. Kampanyalar kazı kazan gibi olup kayıt veya başka bir yükümlülük gerektirmez. Online İşlemler uygulaması’nı BURADAN indirebilirsiniz..

Türk Telekom EBA Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Bedava İnternet

İçinde bulunduğumuz pandemi sürecinde tüm eğitim evlere döndü. Evde internet üzerinden gerçekleşen eğitimler ile beraber operatörler de birer fedakarlık yaptı. EBA materyallerine ulaşmak isteyen kullanıcılara tam tamına 8 GB hediye ediyor.

Milli Eğitim bakanlığının geliştiridiği EBA bir online ders uygulamasıdır. İçerisinde canlı ders, ders kitapları ödevler gibi birçok önemli faaliyet bulunmakta. Tamamen eğitime yardımcı olmasa da büyük rol oynuyor. Türk Telekom’un sunduğu bu hizmet sayesinde öğrenciler sorunsuzca ders içeriklerine sistem üzerinden ulaşabilir.

Türk Telekom EBA Bedava internet kampanyası için bilinmesi gereken birkaç nokta bulunmakta.

 • İlk olarak internet EBA uygulaması ve eba.gov.tr üzerinde kullanılabilir.
 • Kampanya sürecinde bu platformlar için her ay düzenli 8 GB hak sunulur.
 • Eğer faturalı hat sahibi iseniz KALAN yazıp 5555’e SMS atarsanız, faturasız hat sahibi için KALAN EBA yazıp 5555’e gönderin. Son girdiğiniz 2 saate kadar kotadan kalan miktar size aktarılır.
 • Online İşlemler Merkezi üzerinden EBA (MEB-Eğitim Bilişim Ağı)8 GB adı ile de kalan bakiye görüntülenebilir.
 • EBA PLATFORMU ÜZERİNDEN GİDİLEN ZOOM, TEAMS, YOUTUBE GİBİ PLATFORMLAR PAKETE DAHİL DEĞİLDİR. TARFENİZ ÜZERİNDEN ÜCRETLENDİRİLİRSİNİZ.

​​​

Türk Telekom Hediye İnternet Gönder 1 GB Kazan Kampanyası

Türk Telekom Bedava İnternet

Paylaştıkça çoğaltmak kelimesinin kampanya hali dersek yalan olmaz. Türk Telekom bedava internet kampanyaları arasında en ilginç kampanya kesinlikle bu. Kampanyada arkadaşlarınıza ve ailenize internet hediye ederek siz de kazanabilirsiniz. Türk Telekom Hediye İnternet Gönder kampanyası ile beraber internet paketleri dağıtılıyor. Kampanya boyunca 1GB veya 4 GB gönderim yapanlara anında 1 GB internet paketi tanımlanıyor.

Türk Telekom E-fatura Hediye 1GB Bedava İnternet Kampanyası

Artık faturalandırmaların dijital ortama döndüğü bugünlerde  bir kampanya da Türk Telekom’dan. Türk Telekom e-fatura aboneliği başlatan her bir abonesine 1 hafta için 1 GB internet paketi vermekte. Abonelik ile birlikte Türk Telekom faturalarınızın tamamını mail ile alırsınız. Atık oluşmasına ve fazladan kağıt kullanımına da negatif olarak etki etmiş olursunuz.

Türk Telekom bedava internet kampanyasına katılmak için “1GB” boşluk “*email*” şeklinde 3008’e SMS göndermelisiniz. Kampanya sadece bir kere katılabilecek durumdadır. Mevctu e-fatura aboneleri durumdan yararlanamaz.

 

Türk Telekom Selfy’den Bol İnternetli Geceler Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom’un kampanya canavarı Selfy geceler kampanyası ile yine hediyeler dağıtmakta. Gece saat 12 ile sabah 6 arası verine Türk Telekom bedava internet ile uyku yok der isek yeridir. İnternet paketi boyutuna ek olarak o saatlerde ekstra 3 GB internet eklenmekte. Bu kampanya ile beraber bedava internete girebilen tüm tarifeler;

 • Gel Dene 1GB, 3GB, 5GB,
 • Bol ve Hızlı 3GB, 5GB,  7GB,
 • Süper 500 Dakika 4GB, Süper 750 Dakika 2GB,
 • Yeni Yıl 2GB, 4GB, 6GB, 8GB, 10GB,
 • Fırsat 8GB

 

Türk Telekom Bedava İnternet başlıklı yazımız ile ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın…
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. volkan dedi ki:

  bedava internet konusunda türk telekom dan şaşmam adamlar habire veriyor interneti

BİR YORUM YAZ