Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi 2022

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi 2022

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi, Gündelik yaşamın nerede ise her saniyesinde internetteyiz. Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi ise bir çok kullanıcının aradığı bir konudur. Kimi zaman evdeki sabit internet kimi zaman da mobil internet kullanıyoruz. Evde, işte nerede ise her yerde telefondan kullanım da yapabiliyoruz. Bu noktada ön plana ise internet paketleri çıkıyor. Kimi zaman oldukça yeterli olan paketler kimi zaman da yetmiyor. Bu yazıda Türk Telekom İnternet Hilesi yöntemlerinden bahsedeceğiz. Her bir yöntem denenmiş, %100 çalışan yöntemlerdir.

Tarifeniz içerisinde bulunan internet paketi kimi zaman yetmeyebilir. En acil zamanlarda bir anda internetsiz kalabilirsiniz. Bu gibi durumlarda işinize yarayacak yöntemleri sizler için derledik. Türk Telekom kullanıcılarına özel olan bu listede ihtiyacınıza yönelik paketleri bulabilirsiniz. işte karşınızda Türk Telekom internet hilesi yöntemleri…

TÜRK TELEKOM BEDAVA İNTERNET KAMPANYALARI 2022

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi Yöntemleri

 

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi

Burada bahsedeceğimiz yöntemlerin birkaç tanesinde cüzi miktarlarda ödeme yapmanız gerekebilir. Onların dışında ücretsiz yöntemler de mevcut.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi 2022

Bu yazımızda yer alacak tüm yöntemler günceldir. Her bir Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi 2022 yılı içerisinde kullanılabilir durumdadır. Bu sebeple bu hilelerin her birini gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Arayanı Bil Bedava İnternet Hilesi

Arayanı Bil Bedava İnternet Hilesi, İlk yöntem yukarıda da ifade ettiğimiz gibi ufak ücretler ödeyerek yapabileceklerinizden. Sizi arayan kişilerin bilgilerini SMS olarak görebilirsiniz. Arayanı Bil servisi ile beraber bu bilgilere erişirken internet de kazanabilirsiniz. Aylık olarak abone olana 1 haftalık 1 GB bedava internet, 6 aylık olana ise aylık 1 GB bedava internet verilmekte. Hediyeler aydan aya da yenilenmekte. Aylık abonelik için PLUS yazıp 7065’e, 6 aylık abonelik için PLUS yazıp 7066’ya SMS göderebilirsiniz. Servis iptali için IPTAL yazıp 7070’e gönderin.

Türk Telekom 4.5G Bedava İnternet Hilesi

Türk Telekom 4.5G Bedava İnternet Hilesi, ise İkinci yöntemimiz faturalı abonelere yönelik. Eğer daha önce 4.5G sim kart almadıysanız büyük bir hediye sizleri bekliyor. Türk Telekom şubelerinden bedava olarak alacağınız 4.5G sim kart ile tam tamına 30 GB bedava internet kazanmaktasınız. Hediyeyi almak için hattı telefona taktıktan sonra 4.5G 30 GB yazıp 5555’e SMS gönderebilirsiniz. Bildirim mesajından sonra 1 ay boyunca kullanabileceğiniz bir internet paketine sahip olacaksınız.

Selfy Gecenet Bedava İnternet Hilesi

Selfy Bedava internet Hilesi , Üçüncü yöntemimiz ise gençlere yönelik. 25 yaş altı gençlere yönelik olan Selfy ile beraber 3 GB internet kazanbilirsiniz. Eğer Selfy üyesi değilseniz GECENET Tc No şeklinde 4545’e SMS göndererek üye olabilirsiniz. Selfy üyesiyseniz GECENET yazıp 4545’e SMS gönderebilirsiniz. İnternet paketi 6 fatura dönemi boyunca kullanılabilirdir. Gece saat 00.00 ile 06:00 arası 3 GB internete sahip olursunuz.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi Faturalı

Son Türk Telekom bedava internet hilesi yöntemimiz ise en basiti. Mail adresiniz üzerinde kolayca kazanabilirsiniz. Kağıtsız e-fatura abonesi olan kişiler için 1 GB bedava internet kazanmak mümkün. İnternet paketi 1 hafta sürelidir. İnterneti kazanmak için ise 1 GB *emailiniz şeklinde 3008’e SMS gönderebilirsiniz. Daha sonrasında SMS ile paket bildirimi gelecektir. İnternet paketi sadece 1 hafta süreli olup kullanmadığınız Gigabaylar iptal olur.

Türk Telekom  Bedava İnternet Sil Süpür Hilesi

Türk Telekom Sil Süpür Hilesi, üzerinden sürekli bedava internet hilesi yapabileceğiniz tek yer Sil Süpürdür. Çıktığından bu yana milyonlarca hediye dağıtan uygulama sıklıkla hediye internet dağıtmaktadır. Özelliğe Türk Telekom Online İşlemler uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz. Hediye olarak bedava internetin yanı sıra SMS, dakika, hediye çeki, Muud Premium gibi farklı farklı çeşitler var. Fakat ana hediyelerin genellikle hediye internet olduğunu eklemek gerek. Online İşlemler uygulamasında Sil Süpür kısmını sürekli olarak takip ederseniz en az haftada 1 kez hediye kazanırsınız. Uygulamayı BURADAN indirebilirsiniz.

Türk Telekom Prime’a Hoş Geldin Bedava İnternet Hilesi

Türk Telekom Prime müşterisi olacaklara yönelik olan bir bedava internet hileisidir. Bu kampanya ile beraber 3 fatura dönemi boyunca kullanabileceğiniz hediye internet verilir. Kampanyada tam tamında 30 GB bedava internet verilmektedir. Bu interneti 3 ay boyunca kullanabilirsiniz. Hediyeyi almak için Prime hatttınızdan PRIME HEDIYE 30GB yazıp 5555’e kısa mesaj gönderin.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi Vpn

Uygulamalar üzerinden yapılan bedava internet hileleri ile beraber fazladan fayda sağlamak için Vpn kullanılabilir. Bu sebeple Türk Telekom bedava internet hilesi vpn yöntemleri sıklıkla aratılır. Fakat bu yöntemler genel olarak riskli ve kısa ömürlüdür. En sağlıklı olanı bu yöntemlere hiç karışmamaktır, aksi halde faydalardan ve kampanyalardan engellenebilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi Apn

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi Apn ile yapılabilmektedir. Yapmanız gerekenler şu şekildedir:

  • Ayarlar -> Mobil Ağ erşimi -> Erişim Noktası Adları -> APN bölümüne gitmek.
  • Bu bölüme gelmenin ardındna yeni apn oluşturup aşağıdaki bilgeleri girin.

Adım – 1 İsim: APN: mms

Adım – 2 Proxy: 213.161.151.201

Adım – 3 Bağlantı Noktası (Port): 8080

Adım – 4 Kullanızı Adı: mms

Adım –  5 Mmsc: http//mms.turktelekom.com.tr/servlets/mms

Adım – 6 Şifre: mms

Adım – 7 Mms Proxy: 213.161.151.201

Adım – 8 Mms Port: 8080

Adım – 9 Mcc: 03

Adım – 10 Kimlik Doğrulama Türü: PAP

Adım – 11 APN Türü: default,mms,supl

 

DİGİTÜRK MÜŞTERİ HİZMETLERİ DİREK BAĞLANMA

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ