Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları ve Hileleri 2022

 • 03 Mart 2022
 • 517 kez görüntülendi.
Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları ve Hileleri 2022

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları ve Hileleri 2022 öğrenmek için en doğru adrestesiniz. Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi operatör müşterilerinin  bedava internet kazanması çok kolay.

Günümüzde internet hem sosyal yaşantı hem de iş yaşantısı için oldukça önemli bir yere sahip. Bu nedenle kullanıcılar arama motorlarına  ‘’ Bedava İnternet Kampanyası’’ , ;’’ Türk Telekom bedava internet kampanyaları ve hileleri ‘’ yazarak, ücretsiz internetten yararlanmak istiyorlar. Elbette bedava internet kampanyaları dururken kimse ek pakete belirli bir ücret verip paket satın almak istemiyor. Bizlerde size, ek bir ücret ödemeden, nasıl Türk Telekom bedava internet kampanyaları ve hileleri yapacağınızı anlatacağız.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları ve Hileleri

Türk Telekom Bedava İnternet kampanyaları ve  hilelerinden faydalanmak istiyorsanız yapmanız gereken oldukça basittir. Türk Telekom servisi olan Arayanı Bil ‘ e abone olarak bedava internet kazanabilirsiniz. Türk Telekom Arayanı Bil; Türk Telekom kullanıcı olan herkesin faydalanabileceği, telefon kapalıyken, uçak modunda iken, çekmiyorken veya şarjı bitmişken size ulaşmak isteyen her numarayı size bildirir. Bu servisi kullanarak telefonunuz kapalı olduğu zaman sizi kimin kaç defa ve hangi saatte aradığını öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom bedava internet hilelerinden ilki Arayanı Bil’dir. Bu servise abone olarak 1 aylık 1 GB internet kazanabilirsiniz. Bu servisten yararlanmak istiyorsanız;  PLUS yazıp 7065’e gönderiniz.

6 ay boyunca Arayanı Bil servisine üye olursanız her ay 1 GB bedava internet kampanyasından yararlanabilirsiniz.

 

arayanı bil

Türk Telekom Ücretsiz İnternet Hileleri

Türk Telekom Ücretsiz İnternet Hilesi ile bedava internet kazanma şansını sizlere sunuyoruz. Arayanı Bil hilesinden sonra sizler için araştırdığımız bir diğer hile; 4.5G hatta geçiş yapma hilesidir. Sim kartınızı 4.5G uyumlu hatta geçirirseniz Türk Telekom’un sunduğu bedava internet fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Müşteri hizmetleri veya Türk Telekom mağazaları ile görüşüp sim kartınızı 4.5G e geçirdikten sonra;

4.5G 30GB yazıp 5555’e kısa mesaj gönderin. Bu mesajdan sonra tarafınıza onay mesajı gelecektir. Onay mesajı ile birlikte 1 ay boyunca rahatlıkla kullanabileceğiniz 30 GB internet hakkınız hattınıza tanımlanacaktır. Türk Telekom bedava internet hileleri ile kazandığınız internetleri dilediğinizce kullanabilirsiniz.

4.5G ile yaptığınız 30 GB internetinizden kalan kullanımlarınızı öğrenmek için; INTERNETIM yazarak 5555’e kısa mesaj gönderiniz. Bu mesajdan sonra ne kadar internet hakkınız kaldığı tarafınıza iletilecektir.

 

 

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası ve Hileleri Nasıl Yapılır?

İnternet günümüz Dünyası için oldukça önemlidir. Özellikle gençler için önemli olan internet; gerek derslere katılımda gerekse sosyal medyaya girişte oldukça önemlidir. Türk Telekom tüm kullanıcılarına belirli zamanlarda kampanyalar düzenleyerek bedava internet sahibi olma hakkı tanıyor. Bu kampanyalardan bir tanesi de Selfy üyeliği. Yalnızca 25 yaş altı kullanıcılarına tanıdığı Selfy üyeliği ile 3 GB internet kazanabilirsiniz. Selfy ile 3GB internet hakkından yararlanmak için;

 • Türk Telekom abonesi olmanız
 • Selfy üyeliğinizin olması
 • 25 yaşın altında olmanız
 • 4545’e GECENET T.C kimlik numaranızı yazıp mesaj göndermeniz yeterlidir.

Bu şartları yerine getirdiğiniz takdirde bedava 3 GB internet hattınıza tanımlanacaktır.  Selfy üyeliği olan gençler Türk Telekom bedava internet hilesinden dilediğince yararlanabilir.

 

 

 

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi Faturalı

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi faturalı hatlar içinde mevcuttur. Eğer sizde Türk Telekom’un faturalı abonelerindenseniz 1 GB internet kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken;

1GB + e-mail adresinizi yazıp 3008’e kısa mesaj göndermek. Onay maili ile birlikte hattınıza tanımlanan 1 GB interneti dilediğinizce kullanabilirsiniz.

bedava 1 GB

 

Türk Telekom bedava internet hileleri bunlarla sınırlı değil.  Hattınıza TL yüklemek için bankaları kullanarak da bedava internet kazanabilirsiniz. Bu kampanyadan yararlanmak için;

 • BANKA yazıp 5555’e kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.

Bankanızdan TL yüklemelerini ATM’lerden , internet şubelerinden, mobil şubeden veya telefon bankacılığından gerçekleştirebilirsiniz.

 • 40 TL yükleyip günlük 5 GB
 • 50 TL yükleyip haftalık 5 GB
 • 100 TL yükleyip aylık 5 GB internet kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi

Türk Telekom bedava internet kazanma hilesinden bir tanesi de DÖNÜŞTÜR kampanyasıdır. Bu kampanyadan yararlanmak için;

 • DONUŞTUR yazıp 5555’e kısa mesaj gönderiniz.

Dönüştür kampanyası: kullanmadığınız SMS haklarınızı MB’a dönüştürebilirsiniz. Bir ay içerisinde kullanmış olduğunuz SMS’lerin 100 adeti geçmemiş olması gerekiyor. Sms’lerinizi internete dönüştürerek 1 GB internet kazanıyorsunuz.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi VPN

Türk Telekom bedava internet hilesi VPN ile de mümkündür. Bunu yapmak için Shadowsocks uygulamasını kullanabilirsiniz. Bu uygulamayı AppStore/PlayStore mağazalarından indirebilirsiniz.

Aşağıda yer alan bilgileri girip, ağ erişimine izin verdiğinizde internet kazanabilirsiniz.

Türk Telekom VPN bedava internet 2022 ayarları;

 1. Profil: bedava internet kampanyası
 2. Remote Port: 443
 3. Server: 106.186.20.97
 4. Local port: 1080
 5. Password: vpnpool

 

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi APN

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanya ve  hilesi APN ile de mümkündür. Mobil cihazınızdan APN ayarlarını yaparak bedava internet kazanabilirsiniz.

Türk Telekom bedava internet hilesi APN ayarları;

 1. Telefonunuzda yer alan ayarlar menüsüne girin,
 2. Mobil ağlar ve erişim noktasına tıklayın,
 3. Önüne gelen ekranda yeni erişim noktası ekle seçeneğine basın,
 4. Bedava internet hilesi için yeni erişim noktası oluşturun.

Yeni Erişim Noktası oluşturmak için aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz;

 • İsim: AVEA INTERNET
 • APN: WAP
 • Proxy: 212.252.234.168
 • Bağlantı noktası: 8080
 • Kullanıcı adı: AVEA INTERNET
 • Şifre: avea
 • Sunucu: http://m.turktelekom.com.tr
 • MMSC: Ayarlanmadı
 • MMS Proxy: Ayarlanmadı
 • MMS Bağlantı Noktası: Ayarlanmadı
 • MCC:286
 • MNC: 01
 • Kimlik doğrulama türü: YOK
 • APN türü: Default

 

 • Bu işlemleri faturasız hat kullanan abonelerin yapması önerilmektedir. Faturalı hatlarda yapıldığı takdirde ay sonunda yüksek ücretli faturalarla karşılaşma ihtimali olabilir. Bu nedenle lütfen uyarımızı dikkate alarak faturasız hat sahibi iseniz bu işlemleri uygulayınız.

 

Türk Telekom Hediye İnternet

Türk Telekom  hediye internet fırsatları ile kullanıcılarının her zaman yüzünü güldürmektedir. Türk Telekom kullanıcısı iseniz Türk Telekom bedava internet kazanmak sizin de yüzünüzü güldürecektir.

Sizlere bahsedeceğimiz son Türk Telekom bedava internet hilesi kazanmak için yapmanız için;

YILLAR yazıp 5555’e gönderiniz. Bu mesajdan sonra tarafınıza gelen onay maili ile 3 GB, 6 GB veya 10 GB internet kazanabilirsiniz.

bedava 10 GB

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ