Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası 2022

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası 2022

Türk Telekom bedava internet kampanyası 2022 yılında da abonelerine muhteşem fırsatlar sunmaya devam ediyor.  Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası Faturalı ve faturasız tüm kullanıcılarına hediye internet dağıtan Türk Telekom bedava internet hakkından yararlanabilirsiniz.

 

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları 2022

Türk Telekom Bedava İnternet kampanyalarına her ay bir güncellenerek bir yenisi eklenmektedir. Sizlerde yenilenen bu kampanyalardan, kampanya süresi bitmeden haberdar olmak istiyorsanız https://bedavainternetr.com/ adresimize girmeyi unutmayınız. Türk Telekom her ay abonelerine özel bedava internet kampanyaları sunmaktadır. Her ay verdiği hediye internetlerin yanı sıra özel günlerde de kullanıcılarına bedava internet hediye etmektedir. Bu nedenle Türk Telekom abonesi ise internetim bitecek telaşınıza girmenize hiç gerek yok. Türk Telekom Bedava İnternet fırsatlarını 2022 senesinde de  sunmaya devam edecek. Sunduğu fırsatları her zaman güncel olarak takip etmek için dilerseniz Türk Telekom web sitesini ziyaret edebilir, dilerseniz sitemiz içerisinde gezinerek takip edebilirsiniz. Peki Türk Telekom Bedava İnternet 2022 paketleri nelerdir?

Türk Telekom Online İşlemler Bedava internet Nasıl Alınır?

Türk Telekom  online işlemler uygulaması sayesinde kullanıcılara bedava internet hediyesi vermektedir. Peki Türk Telekom online işlemler bedava internet nasıl alınır?

Online işlemler uygulamasını AppStore/PlayStore mağazasından telefonunuza indirin. Bu uygulamaya telefon numarası ve şifrenizi girerek kayıt olunuz. Daha sonra yüklediğiniz her TL yüklediğiniz takdirde bedava internet fırsatından yararlanmış olacaksınız. Buradan bedava internet kazanmak istiyorsanız;

1 GB KAZAN yazarak 5555’e kısa mesaj gönderiniz. Gönderdiğiniz zaman hattınıza 1 GB internet yüklenecektir.

bedava internet 1 GB

 

Türk Telekom Bedava İnternet 2022 Paketleri Nelerdir?

Türk Telekom Bedava  İnternet 2022 paketleri ile Türk Telekom abonelerinin yüzünü güldürmeyi başarmıştır. Türk Telekom bedava internet kampanyaları ile internetsiz kalmaya son.

Türk Telekom bedava internet fırsatları;

  • Türk Telekom Uygulamasıyla Sil süpür Kampanyası

Sil süpür kampanyası Türk Telekom kullanıcıları tarafından en fazla kullanılan ve yararlanılan bir kampanyadır. Türk Telekom, cep operatörü ile hem faturalı hem de faturasız abonelerine her hafta internet hediye etmektedir. Bunun için yapmanız gereken tek şey uygulamayı telefonuna indirmektir.

  • Türk Telekom Selfy Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom selfy genç kullanıcılara özel verilen bir kampanyadır. Yaşları 7-25 aralığında olan her genç bu kampanyadan yararlanabilmektedir. Hattına 30 TL ve üzeri yükleme yapan faturasız Selfy kullanıcıları 1 GB Bedava internet kazanma fırsatını yakalamaktadır. Hattınıza 30 TL yükledikten sonra 4545’e DOPDOLU HEDİYE yazarak kısa mesaj gönderiniz.

  • Türk Telekom 5 GB Hediye İnternet 2022 Kampanyası

Türk Telekom 5 GB hediye internet 2022 kampanyasından yararlanmak istiyorsanız;

HEDIYE INTERNET yazarak 5555’e kısa mesaj göndermeniz yeterlidir. Bu mesajdan sonra tarafınıza onay mesajı gelecektir. Onay mesajı geldiği takdirde Türk Telekom 5 GB hediye internetinizi dilediğiniz kullanabilirsiniz.

  • Türk Telekom Yeni Gelenlere 500 MB Ücretsiz Bedava İnternet

Türk Telekom yeni gelenlere 500 MB ücretsiz bedava internet kampanyasından yararlanmak istiyorsanız öncelikle yeni bir Türk Telekom hattına sahip olmanız gerekmektedir. Daha sonra;

DENEME yazarak 5555’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Bu mesajdan sonra tarafınıza onay mesajı gelecek ve 500 MB internet hattınıza yüklenecektir.

  • Türk Telekom Karne Hediyesi Bedava İnternet

Türk Telekom karne hediyesi bedava internet dağıtarak öğrencileri mutlu etmeye devam ediyor. Sizde öğrenci iseniz ve öğrenci tarifesi kullanıyorsanız Türk Telekom online işlem uygulamasını takip ederek verilen hediyeleri takip etmelisiniz. Ayrıca  öğrenci tarifesinden yararlanıyorsanız her hafta sunulan 2 GB internet Bedava İnternet Kazanma fırsatını kaçırmamak için uygulamayı güncel olarak takip etmelisiniz.

  • Türk Telekom 4.5G Bedava İnternet Al

Türk Telekom 4.5G bedava internet al kampanyasından yararlanmak istiyorsanız faturalı veya faturasız Türk Telekom hattınızla 4.5G hizmetine geçiş yapmanız gerekmektedir. Hattınızı 4.5G hizmetine geçirdikten sonra;

4.5G yazıp 5555’e kısa mesaj gönderiniz.

  • Türk Telekom Ballı 4 GB Bedava internet Katılımı

Türk Telekom ballı 4 GB bedava internet katılımı sağlamak istiyorsanız;

BALLI 4 GB yazıp 2070’e kısa mesaj göndermeniz yeterlidir. Bu kampanyadan yalnızca Türk Telekom yeni müşterileri yararlanabilir.

  • Türk Telekom 10 GB Ücretsiz İnternet 2022 Paketi

Türk Telekom 10 GB ücretsiz internet 2022 paketi ile kullanıcılarına 10 GB hediye internet vermektedir. Bu kampanyadan yararlanabilmek için;

GIGA yazıp 5555’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Tarafınıza gelen onay mesajından sonra 10 GB internet hediyesinden dilediğince yararlanabilirsiniz.

türk telekom bedava internet

 

  • Türk Telekom 15 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom 15 Gb Bedava İnternet Kampanyası 2022 yılında da geçerli olmaya devam etmektedir. Yeni yılın gelmesiyle birlikte abonelerine bol bol internet hediyesi dağıtan Türk Telekom 15 GB bedava internet kampanyası ile de gözde olmayı başarmıştır. Bu kampanyadan yararlanmak istiyorsanız öncelikle hattınıza 15 TL para yükleyiniz. Daha sonra 5555’e EKSTRA 5GB yazarak gönderiniz. Böylelikle 5 GB internet satın almış oluyorsunuz ve hattınıza 15 GB internet yükleniyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ