Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar ile hediye internet kazanabilirsiniz. Türk Telekom Bedava İnternet Uygulamaları ve Kampanyaları sizlerle.

Türk Telekom Bedava İnternet Uygulamaları ve Kampanyaları

2021 yılında da abonelerine hediye internet dağıtan Türk Telekom 2022 yılında da bonkörlüğünü sürdürerek bedava internet dağıtmaya başlamış, bedava internet veren uygulamaları ve kampanyalarını duyurmuştur. Faturalı/faturasız tüm hat sahiplerinin yararlanabileceği Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar ve kampanyalar sırasıyla sizlerle;

Türk Telekom Ballı 4GB Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar ve kampanyalardan bir tanesi de ballı 4GB’dır. Bu kampanyadan yalnızca Türk Telekom faturasız hat sahipleri yararlanabilmektedir. Bu kampanyadan yararlanabilmek için; yeni hat almanız ve aldığınız hattı Ballı 4GB tarifesine geçirmelisiniz. Sizlerde Türk Telekom Ballı 4GB Hediye İnternet kampanyasından yararlanmak istiyorsanız hemen Türk Telekom mağazasına giderek yeni bir hat alın. Hediye 40 liranız ve 4GB internetiniz hattınıza tanımlanacaktır.

Türk Telekom Tivibu GO Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom Tivibu GO binlerce film ve dizi kanallarını içerisinde bulunduran TV paketidir. Türk Telekom faturalı/faturasız hattı olan ve Tivibu GO sinema paketi, Tivibu GO Süper Paketi veya Tivibu GO Aile paketinden herhangi birini satın alan hat sahipleri hediye internet kazanıyor.

Bu paketlerden yararlanmak için;

 • Tivibu GO Süper Paketi için; TIVIBUGO (Kampanya Kodu) yazıp 5555’e göndererek sınırsız İnternet kazanın.
 • Tivibu GO Sinema Paketi için; TIVIBUGO (Kampanya Kodu) yazıp 5555’e göndererek 3GB internet kazanın.
 • Tivibu GO Aile Paketi için;TIVIBUGO (Kampanya Kodu) yazıp 5555’e göndererek 1 GB internet kazanın.

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamaları

 

Türk Telekom İllere Göre İnternet Kampanyası

Türk Telekom illere göre internet kampanyası ile Çanakkale ve Balıkesir şehirlerinde yaşayan Türk Telekom hat sahipleri yeni hat aldıklarında ya da efsane tarifelerden birine geçtiklerinde 1 ay boyunca geçerli olacak 10 GB hediye internet kazanmaktadır.

 • Sizlerde Balıkesir ve Çanakkale illerinde yaşıyorsanız 10 GB internet kazanmak için Türk Telekom mağazalarına uğrayın.

Türk Telekom E-Fatura Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom E-Fatura hediye internet kampanyası Türk Telekom faturalı abonelerine özel hazırlamış olduğu bir kampanyadır. Kullanıcıları faturalarını e-posta yoluyla almak istediği takdirde doğaya sağlamış oldukları katkıdan dolayı Türk Telekom tarafından 1 hafta boyunca geçerli olacak olan 1 GB hediye interneti kazanmaktadır. Sizlerde E-Faturaya geçmek istiyorsanız;

 • 1 GB (boşluk) E-Posta adresinizi yazıp 3008’e mesaj atınız.

Türk Telekom Bakiye Yükle Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar ile bakiye yükleyerek hediye internet kazanmanız mümkün. Sizlerde hattınıza en az 30 TL bakiye yükleyerek bir hafta boyunca geçerli olacak olan 1 GB internet kampanyasından yararlanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken;

 • Türk Telekom uygulamalarına ya da resmi web sitesine giriş yapıp , hattınıza en az 30 TL olacak şekilde TL yüklemek.

30 TL altında yükleme yapan kullanıcılar 24 saat geçerli olan 1GB hediye internet kazanmaktadır.

Türk Telekom 4.5G SIM Kart ile Hediye İnternet Kazanma

Sim kartını 4.5G sim kartıyla değiştiren Türk Telekom kullanıcıları 30 gün boyunca geçerli olacak 30 GB hediye internet kazanma şansını yakalıyor. Kazandığınız internetleri ister sosyal medyada isterseniz herhangi bir internet sitesinde yani dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

Sim kartınızı değiştirmek için size en yakın Türk Telekom mağazasına gidiniz. Sim kartınızı değiştirdikten sonra

 • 30GB yazıp 5555’e kısa mesaj gönderiniz.

Türk Telekom Selfy Mor Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom Selfy Mor hediye internet kampanyası Türk Telekom genç kullanıcılarına özel hazırlanmış kampanyadır. Faturasız hat kullanan abonelerine özel olan bu kampanya 25 TL ve üzerinde bakiye yaptığınızda geçerli olacaktır. Kampanyadan yararlanmak için;

 • Selfy Mor tarifesine geçiniz.
 • 1GB MOR HEDIYE yazıp 4545’e kısa mesaj gönderiniz.

Tarafınıza gelen onay mesajından sonra hediye internetinizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamaları ve Kampanyaları

 

 

 

Türk Telekom Arayanı Bil Servisi ile Hediye İnternet Kazanma

Türk Telekom arayanı bil servisi; cihazınız çekmiyorken ya da kapalıyken size arayanı bildiren bir kampanyadır. Sizlerde ArayanıBil servisinden yararlanmak istiyorsanız;

 • ArayanıBil Servisi için 6 Aylık abone olmanız gerekmektedir ve Aylık 1GB hediye internet kazanmak için, PLUS yazıp 7066’a kısa mesaj gönderin.
 • ArayanıBil Servisi Aylık abonelik ve Haftalık 1GB hediye internet için, PLUS yazıp 7065’e gönderin.

Mesaj gönderdikten sonra otomatik onay mesajı tarafınıza iletilecektir. Ek işlem yapmanıza bir gerek yoktur.

Türk Telekom Sosyal Medya Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom Bedava internet Veren Uygulamalar arasında bulunan bu kampanya ile  Sosyal medya hediye internet kampanyasından yalnızca kadın kullanıcılar yararlanmaktadır. Hediye Sosyal Kampanyası ayda bir yapılan ve 25 TL üzerinde TL yüklemelerinde geçerlidir. Hediye Sosyal Kampanyası ile 2 GB internet kazanabilirsiniz. Sizde bu kampanyadan yararlanmak için;

 • Hattınıza 25 TL üzeri yükleme yaptıktan sonra, mesaj bölümünden SOSYAL PAKET yazıp 5555’e kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.

Bu kampanyadan; Pttcell, BİMcell, Mobil Ofis, Katlayan, Mobildata Jet paketleri kullanan faturasız hat sahibi kadınlar yararlanabilmektedir.

Türk Telekom Tambu Uygulaması ile Hediye İnternet Kazanma

Türk Telekom Tambu uygulamasını AppStore ya da PlayStore mağazalarından indirerek bedava internet hakkından yararlanabilirsiniz. Sizlerde Tambu uygulamasını indirerek 1 ay boyunca kullanabileceğiniz 1GB hediye internet kazanabilirsiniz.

 • Tambu uygulamasını telefonunuza indirin,
 • Uygulamanın içinde olan hediye kodunu alın,
 • Son olarak TAMBU – HEDİYE KODUNU GİRİN- yazıp 4545’e gönderin.

Gelen onay mesajından sonra 30 gün boyunca geçerli olacak olan 1GB internet hattınıza tanımlanacaktır.

Türk Telekom Sil Süpür Uygulaması ile Bedava İnternet

Türk Telekom sil süpür uygulaması ile 25 yaş ve altındaki kullanıcılar hediye internet kazanmaktadır. Sizlerde bu kampanyadan yararlanmak istiyorsanız;

 • Öncelikle SELFY yazıp 4545’e mesaj atınız,
 • Daha sonra Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını telefona indiriniz,
 • Numaranızla ve şifrenizle uygulamaya giriş yapınız,
 • Son olarak kampanyalar bölümünden Sil Süpür kampanyasını seçiniz ve hediye internet haklarınızı dilediğinizce kullanınız.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ