Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava SMS Kampanyaları

Türk Telekom Bedava SMS Kampanyaları

Türk Telekom Bedava SMS Kampanyaları; Bedava SMS kampanyaları çoğu zaman hayat kurtarıcı olabiliyor. Türk Telekom firması sağlamış olduğu bedava SMS kampanyaları ile bunu sağlamakta. Zor durumda kaldığınız, internet ve dakika paketlerinin olmadığı durumlarda SMS oldukça önemli. Bu yazıda bahsedeceğimiz kampanyalar ile bedava SMS hakkı kazanabilirsiniz.

Telefonunuz kimi zaman internet erişimine kapalı olabilir. Bunun paket durumu ve bulunduğunuz konum ile ilişkisi oldukça kuvvetlidir. Bu gibi durumlarda haberleşmek için SMS ve dakika gibi eski ama daha güçlü kanallara başvurulur. SMS paketleri eskisi kadar talep görmese de bazı durumlarda oldukça zaruri bir hale bürünür. Bu sebeple paket yapmaktan ziyade Türk Telekom bedava SMS kampanyaları içerisinden SMS kazanmak daha ekonomik olur.

Türk Telekom Bedava Sms Nasıl Yapılır?

SMS kampanyalarından yararlanmak için izleyebileceğiniz birden fazla yöntem bulunmakta. Bazı yöntemlerde telefonunuzdaki Türk Telekom uygulamalarına ihtiyaç duyulur. Bu yöntemler genel olarak hediye dağıtımı üzerinden Türk Telekom bedava SMS kampanyaları sunar. Bunun dışında kalan kampanyalar ise SMS servisleri üzerinden gerçekleşenlerdir. Abonelik veya etkinlik sonucu verilen bedava haklarını SMS göndererek kazanmanızı sağlar.

TÜRK TELEKOM BEDAVA İNTERNET KAMPANYALARI 2022

Türk Telekom Bedava SMS Kampanyaları 2022 Güncel

Türk Telekom Bedava SMS Kampanyaları

Türk Telekom Selfy Bedava 250 SMS Kampanyası
Ülkemizde bulunan operatörlerin nerede ise hepsi gençlere özel bir programa ev sahipliği yapıyor. Türk Telekom da gençlere özel kampanyalarını Selfy adı altında servis etmekte. Selfy grubuna abone olan kişilere özel bedava SMS, internet ve konuşma paketleri de zaman zaman sağlanıyor. Paketlerini pek kullanmayan Türk Telekom Selfy üyelerine yönekik kampanyalardan biri de 250 SMS kampanyası. Kullanım yaptığınız son 3 ay içinde tarife seçmemiş, 20 dakikayı aşmayacak şekilde konuşma yapmış veya herhangi bir SMS göndermemeiş kişiler aylık 250 SMS kazanmakta. Hediyeyi almak için ekstra olarak SMS göndermenize gerek yoktur. Sistem tarafından kazandığınıza dair bir SMS yollanacaktır.

Türk Telekom Selfy Bedava 1000 SMS Kampanyası

Diğer Türk Telekom Selfy bedava SMS kampanyası ise diğerine nazaran daha tatmin edici. Selfy üyesi olup 12 ay taahhütlü bir tarife yapmanız halinde kontrat süresi boyunca 1000 SMS kazanacaksınız. Tek yapmanız gereken Türk Telekom merkezlerine gidip taahhütlü bir tarifeye sahip olmak. SMS’i hattınıza tanımlamak için ek olarak bir işleme gerek duymazsınız. Kazanmanız halinde otomatik şekilde 1000 SMS hattınıza tanımlanacaktır. İlgili bildiri de SMS yolu ile size aktarılacaktır. Taahhüt iptali durumnda SMS hakkından da feragat etmiş olursunuz.

Türk Telekom Fatura Öde SMS Kazan

 

Yeni kampanyalardan olan fatura öde SMS kazana kampanyası ile beraber hediye kazanmak artık daha kolay. Son 3 fatura dönemi boyunca aylık olarak en az 100 TL bakiye yükleyen veya fatura ödeyen kişilere çeşitli hediyeler veriliyor. Kampanya kapsamından bedava SMS, internet ve dakika kazanabilirsiniz. Kazanacağınız hediyeler harcamalarınıza bağlı olarak verilmektedir. Örneğin 500 TL harcama yapan birine 500 SMS verilirken 100 TL yapan 100 SMS verilmekte. Bu kampanyaya katılım için ek olarak bir SMS göndermeniz gerekmiyor. Aranan şart ise 5 yıl ve daha fazla süredir Türk Telekom abonesi olmanız.

Taahhüt Yenile Bedava 4000 SMS Kazan

Kampanyalar arasında en fazla SMS dağıtan kampanyadır. 2 yıldan uzun süredir Yıkılan, BAL ve S.E.Ç. tarifelerine abone olan kişilere özeldir. Kampanyalarınızın tahhüt süresini devam ettirdiğinizde SMS hediye edilecektir. Aylık 800 ve daha üstü SMS kullanımı yapmanız halinde 12 ay boyunca kullanabileceğiniz 4000 SMS kazanırsınız. Kazandığınız SMS’ler her yöne kullanılabilir olup istediğiniz herkes ile mesajlaşmanıza yardımcı olur.

Lira Paylaş Türk Telekom Bedava SMS Kazan

Eğer son 6 ayda en ez 3 kere Lira Paylaş servisini kullandıysanız bedava SMS kazanabilirsiniz. Türk Telekom bedava SMS kampanyaları arasında az bilinen bir kampanyadır. Kampanyadan yararlanmak için SMS paketinizin olmaması ve 6 ay içinde en az 300 TL yükleme yapılmış olması aranır. Şartların sağlanması durumunda her yöne 100 SMS hatta tanımlanır. SMS’ler için ekstra bir işlem yapmanıza gerek yok.

TURK TELEKOM MÜŞTERİ HİZMETLERİNE DİREK BAĞLANMA

Türk Telekom Evde İnternet Kullananlara Bedava SMS

Türk Telekom Bedava SMS Kampanyaları

Evde internet müşterisi olan kişiler her ay bedava SMS kazanabiliyor. Hem evinde hem de cep telefonunda Türk Telekom müşterisi iseniz her yöne 250 SMS kazanabilirsiniz. Fiber veya ADSL müşterilerine özel olan bu kampanya ile beraber hat ve internet kontratınız boyunca her ay 250 SMS hattınıza tanımlanır. Hediyeyi almak için HY250SMS yazıp 5555 numarasına kısa mesaj göndermelisiniz.

Telefondaki tarifeniz ve internet tarifeniz eş zamanlı olarak devam etmez ise kampanyadan yararlanamazsınız. Bunu takip etmelisiniz. Ayrı olarak telefon hattının ve internet aboneliğinin aynı bilgilere sahip olması gerekir. İnternet aboneliğine tanımlı isim, kimlik no ve telefon numarası, telefon hattınızdaki bilgiler ile eşleşmelidir. Aksi takdir kampanya dışında kalırsınız. Kazandığınız 250 SMS sadece 1 ay süre ile kullanılacak olup diğer aya devir olmaz. Bir sonraki ay yeni 250 SMS hakkınızdan kullanım yapabilirsiniz.

Türk Telekom Faturasızdan Faturalıya Geçene Bedava SMS

Türk Telekom faturasız müşterisi olup faturalıya geçecekseniz bu kampanya tam size göre. Geçişiniz ile beraber tam atamına 10.000 SMS kazanabilirsiniz. 12 ay boyunca kullanabileceğiniz 10.000 SMS için faturalı S.E.Ç tarifesine geçiş yapmanız beklenmektedir. Kampanya süresince geçiş yapmanız halinde bedava SMS’ler hattınıza tanımlanacaktır.

Faturalıdan faturasıza geçmek için birden fazla yol bulunmaktadır. Türk telekom mağazalarından, müşteri hizmetlerinden veya web sitesinden bu işlemi yapabilirsiniz. Tüm işlemlerinizi tamamladıktan sonra gelen bildirim SMS’i sonrası hediyenizi alabilirsiniz. SECSMS yazıp 5555 numarasına mesaj göndermeniz yeterli. Bu SMS’in ardından tarafınıza 10.000 SMS’in hattınıza tanımlandığı bilgisi gelecek. S.E.Ç. tarifeleri arasında geçiş yapmanız durumunda da SMS’lerinizi kullanabilmektesiniz.

Türk Telekom Taraftar Paketi Bedava SMS

Eğer eski bir taraftar paketi üyesi iseniz bu Türk Telekom bedava SMS kampanyası size göre. Daha öce Fenercell, GSMobile veya Konyasporcell gibi özel tarifelere üye olduğunuz fakat geçiş yaptığınız senaryoda bedava SMS kazanabilirsiniz. Bu senaryo size uygun ise bu paketlere geri dönüşünüze özel olarak 5000 SMS kazanabilirsiniz. Tekrardan taraftar paketlerinden birine üye olan kişilere özel 6 ay her yöne 5000 SMS verilmekte. SMS’in yanında her yöne 500 dakika konuşma paketi de mevcut.

Eğer tekrardan dönüş yaptıysanız bedava konuşma ve SMS paketi için ayrıca SMS göndermelisiniz. Paketinizin başlangıcı ile ilgili bildirim SMS’ini almanın ardından GERİTARAFTAR yazıp 5555 numarasına SMS göndermeniz halinde 5000 SMS ve 500 dakika hattınıza tanımlanacaktır. Kampanyadan kazandığınız hediyeler öncelikli değildir. Kullanmış olduğunuz paketlerin bitmesi halinde aktive olurlar. Bu sayede tarife aşımı yapmanıza da engel olunur.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ