Bedava İnternet

Türk Telekom Evimde Mobil Wifi Tarifeleri

Türk Telekom Evimde Mobil Wifi Tarifeleri

Türk Telekom Evimde Mobil Wifi Tarifeleri  İnternet paketleri kimi zaman yeterli olmayabilir. Eğer Türk Telekom müşterisi olarak, evinizde değilseniz ve internete acil olarak ihtiyacınız varsa iki seçenek bulunuyor. İlki yüksek fiyattan bir internet ek paketi almak diğeri ise yanınızdaki Evimde Mobil Wifi cihazından kolayca internete bağlanmak. Bu yazımızda Türk Telekom Evimde Mobil Wifi Tarifeleri ve Türk Telekom Evimde Mobil Wifi paketleri hakkındaki detayları sizlere ileteceğiz.

Türk Telekom Evimde Mobil Wifi nedir?

Türk Telekom Evimde Mobil Wifi Tarifeleri

Mobil Wifi, en basit tabir ile elektrik gerekmeden cihazlara internet sağlayabilmektir. Telefonu modem olarak kullanabildiğiniz senaryoya benzer. Mobil wifi cihazları data hatları içermektedir. Bu hatlara yüklenen sınır çerçevesinde internet kullanılabilir.  Cihazların çalışma şartları marka modellere göre değişir. Kimi modemler sadece USB yolu ile bağlanırken kimi modeller de kablosuz verici şeklinde çalışır. 2. tipte olan modemler maliyet olarak daha fazla yük getirir. Kısacası mobil wifi, telefon internetinize destek olacak bir yedek internet paketidir.

TURKCELL MÜŞTERİ HİZMETLERİNE DİREK BAĞLANMA

Türk Telekom Evimde Mobil Wifi Tarifeleri

Türk Telekom firmasının uzun yıllardır sağladığı bu hizmet ilk olarak Turkcell ile hayatlarımıza girdi. Turkcell VINN olarak tanıtılan bir cihaz ile USB üzerinden internete erişim insanları cezbediyordu. Tabi ki yılların geçmesi ile beraber teknoloji gelişti ve bugün 3 saatte tarih olan boyutlar yerine 20-30 GB internet paketleri bulunumakta.

Türk Telekom evimde mobil Wifi tarifeleri 39 TL ücretten başlamaktadır. Geçen senelerde bu fiya 10 GB’lık paket ile 29 TL idi. Bu yıl içerisinde verilen karar ile Evimde Mobil Wifi 10 GB paketi ve çeştileri satıştan kaldırıldı. Şimdi Türk Telekom Evimde Mobil Wifi Tarifeleri 39 TL’den başlıyor. Bu paketler ile beraber nerede olursanız olun internete bapanabilirsiniz. Bilgisayar, tablet ve telefonunuzdan aynı anda internete erişmek de mümkün.

TÜRK TELEKOM BEDAVA İNTERNET KAMPANYALARI 2022

Eğer internet paketiniz biter ise fatura dönemi bitene kadar internete erişemezsiniz. Bunun faturanın aşılması konusunda müthiş bir artı olduğunu söylemek lazım. Fazladan fatura gelmesinin önüne geçmek için hesap yapmanıza, kota kontrolüne gerek duymazsınız.

Telekom Evimde Mobil Wifi Fiyatları 2022

Tarife Adı
Taahhütlü Tarife Ücreti
TaahhütsüzTarife Ücreti
Evimde Mobil Wifi 20GB
29 ₺
39 ₺
Evimde Mobil Wifi Modemli 20GB
60 ₺
63 ₺
Evimde Mobil Wifi 50GB
64 ₺
84 ₺
Evimde Mobil Wifi Modemli 50GB
99 ₺
102 ₺
Evimde Mobil Wifi 100GB
135 ₺
165 ₺
Evimde Mobil Wifi Modemli 100GB
154 ₺
167 ₺

Türk Telekom Mobil Wifi Sınırsız İnternet

Merak edilen bir konu da Türk Telekom mobil wifi sınırsız internet paketi üzerinedir. Ne yazık ki şunu belirtmek gerek ki sınırsız internet paketi bulunmamaktadır. Tüm tarifeler yukarıdaki tablo ile sınırlıdır.

Türk Telekom Evimde Mobil Wifi Taahhütnamesi

Türk telekom evimde mobil wifi taahhütnamesi 24 aylık sözleşme için verilmiştir. Taahhüt bittiğinde fiyatlandırma sağ sütundaki şekilde devam edecektir. Bu noktada güncel zam ve indirimler taahhütsüz fiyat için etki edebilir. Telekom Evimde Mobil Wifi kullananlar buna dikkat etmeli.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ