Bedava İnternet

Türk Telekom Faturalı Bedava İnternet Paketleri

Türk Telekom Faturalı Bedava İnternet Paketleri

Türk Telekom faturalı bedava internet paketleri sayesinde Türk Telekom aboneleri aylık olarak internet ihtiyacı duyduklarında ek internet paketi almadan ücretsiz olarak bu ihtiyaçlarını karşılayabilmektedirler.

Türk Telekom tarafından abonelerine özel olarak sunulan bu kampanyalar sayesinde müşteri kitlesi önemli ölçüde artış göstermekte olup aynı zamanda müşteri memnuniyeti de sağlanmış olmaktadır.

Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet

Türk Telekom abonelerinin en çok kullandığı yöntemler arasında Türk Telekom sil süpür özelliği yer almaktadır. Türk Telekom sil süpür bedava internet için uygulama içerisinde yer alan bölümde haftalık olarak bedava internet kazanmanız mümkündür.

Bu uygulama üzerinden internet kazanmak isteyen kişilerin her hafta perşembe günü 08.00’dan itibaren sil süpür yaparak haftalık bedava internet hediyelerinden faydalanmaları mümkündür.

Türk Telekom 30 Gb Bedava İnternet

Güncel ve birçok kişinin katılmış olduğu Türk Telekom internet kampanyaları içerisinde yer alan Türk Telekom 30 GB bedava internet ile 1 ay boyunca geçerli 30 GB internet kazanmak mümkündür. Mobil hattınız üzerinden 30GB yazıp 5555’e kısa mesaj göndermeniz kampanyaya katılmanız için yeterlidir.

Türk Telekom Arayanı Bil 1 GB Bedava İnternet

Faturalı veya faturasız abonelere özel olarak sunulan arayanı bil servisi üzerinden bu servise abone olan kişilere bedava internet tanımlanmaktadır. Anında 1 GB internet kazanmak için arayanı bil servisine üye olmanız yeterlidir.

Arayanı bil servisine özel 1 aylık aboneliğe haftalık 1 GB bedava internet tanımlanmakta 6 aylık aboneliğe ise aylık 1 GB internet tanımlanmaktadır.

Türk Telekom E- Fatura Bedava İnternet

Doğaya ve yeşile koruma kampanyası kapsamında Türk Telekom da yerini almış bulunup e- faturaya geçen tüm abonelerine 1 GB internet kazanma hakkı tanımıştır. Faturalarını e posta adresine yönlendiren kişilere tanınan bu kampanya kapsamında 1 defaya mahsus 1 GB kazanmak mümkündür.

Kampanyaya katılmak için 1GB yazarak arasına boşluk bırakıp e-mail adresinizi yazıp 3008’e sms atmanız yeterlidir.

Türk Telekom Faturalı Bedava İnternet Paketleri

Türk Telekom Faturalı Bedava İnternet Paketleri

Türk Telekom 4.5G 30 GB Bedava İnternet

Türk Telekom henüz 4.5G özelliğine geçmeyen tüm abonelerine bu özelliğe geçmeleri karşılığında bedava 30 GB internet tanımlamaktadır. Bu özelliğe geçmek için sim kart değişikliği yaptıktan sonra 4.5G 30GB yazarak 5555’e sms atmanız sayesinde 1 ay geçerli 30 gigabayt internet kazanma hakkınız bulunmaktadır.

Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma 2022

Türk Telekom bedava internet kazanma 2022 yılı itibariyle Türk Telekom’un faturalı abonelerine veya faturasız abonelerine özel olarak çıkarmış olduğu özel bedava internet kampanyalarını kapsamaktadır.

Bu kampanyalar sayesinde Türk Telekom aboneleri ek ücret ödemeden bedava internet kazanma fırsatı yakalayabilmektedirler.

Özellikle faturalı hatlara ödenen faturalar kapsamında yüksek maliyetler ödeyen aboneler internet ihtiyaçları olduğunda internete ek ücret ödemek istememektedirler. Özellikle aboneliklerin ek internetleri için ödeyecekleri ücretler de düşük internetlere yüksek maliyetler olduğundan tercih edilmemektedir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ