Bedava İnternet

Türk Telekom Faturalı Selfy Tarifeleri

Türk Telekom Faturalı Selfy Tarifeleri

Türk Telekom Faturalı Selfy Tarifeleri En avantajlı fiyatlar genellikle Faturalı tarifeler ile edinilebilir. Bugünkü yazımızda Türk Telekom faturalı Selfy tarifeleri ile en avantajlı tarifeleri sizler ile paylaşacağız. Yazı içerisinde Türk Telekom Selfy nedir, Selfy paketleri, Selfy paketleri nasıl yapılır gibi birçok konuya değineceğiz. Dilerseniz ilk önce Türk Telekom Selfy nedir konusu ile başlayalım.

Türk Telekom Selfy Nedir?

Türk Telekom Faturalı Selfy Tarifeleri

Türkiye’de bulunan operatörlerin pazarlama hamlelerinden biri de gençlere özel hizmetler çıkartmaktır. Turkcell GNC’yle, Vodafone ise Freezone ile bu hizmetleri verirken Türk Telekom da Selfy ile vermektedir. Kısaca şunu diyebiliriz; Türk Telekom Selfy gençlere özel bir hizmettir. Bu hizmetin altında birçok paket, tarife ile beraber özel kampanyalar, hediye çekleri, bedava kullanım hakları gibi birçok hediye de bulunmaktadır. Özellikle Türk Telekom Selfy bedava internet konusunda da en avantajlı Türk Telekom faturalı tarifeler arasında yer almaktadır. Yazımızın devamında 2022 Güncel Türk Telekom Selfy Tarifeleri ve fiyatlarından bahsedeceğiz.

Selfy kampanyalarına bakmak için BURADAN Selfy web sitesine gidebilirsiniz.

Türk Telekom Selfy Abonesi Nasıl Olunur?

Tarifelerden bahsetmeden önce ilk olarak Selfy’li olmanız gerektiğini hatırlatalım. Türk Telekom Faturalı Selfy tarifeleri sadece 7 ile 25 yaş arası Türk Telekom müşterilerine özeldir. Aşağıda bahsedeceğimiz tarifelerden birini kullanmak için Türk Telekom Selfy geçiş yapmanız gerekir.

Türk Telekom Selfy abonesi olmak için yapmanız gerekenler şunlardır:

  • Türk Telekom SELFY abonesi olmak için, SELFY yazarak 4545 numarasına SMS gönderebilirsiniz.
  • Eğer hat sahibi 25 yaş altı değil ama kullanıcı 25 yaş altı ise Selfy dünyasına katılmak için T.C. kimlik numaranızı 4545 numarasına SMS gönderebilirsiniz.
  • SMS atmanın yanı sıra 444 1 444 numarası üzerinden Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine bağlanarak kayıt olabilirsiniz.
  • Bunların yanı sıra Türk Telekom bayileri ile de Türk Telekom Selfy abonesi olmak mümkündür.

Türk Telekom Faturalı Selfy Tarifeleri 2022 Güncel

Eğer genç ve Türk Telekom Faturalı müşterisi iseniz en avantajlı fiyatları Selfy paketleri ile elde edebilirsiniz. Gençlere özel bol internetli paketlerin tümü Türk Telekom Selfy’de. Paketler ile beraber dilediğiniz gibi internete girebilir, müzik dinleyebilir, video izleyebilirsiniz. Gelin şu ana kadar sunulan güncel faturalı tarifelere yakından bakalım.

Türk Telekom Selfy Yeni Sosyal Sınırsız İnternet Tarifesi

Evet yanlış duymadız; Selfy faturalı paketler arasında sınırsız internet kullanımı olan bir paket de mevcut. Bahsedeceğimiz paketin özelliklerinde yer alan Türk Telekom Selfy yeni sosyal paketindeki sınırsız internet, sürekli vakit geçirdiğimiz Facebook, Twitter ve Instagram üzerinde geçerlidir. Paket içerisinde bu platformların dışında kullanabileceğiniz 20 GB cepten internet de bulunmaktadır. Bunlar ile beraber 750 dakika konuşma ve 500 SMS de paket içerisindedir. Kampanyaya ek olarak Sil Süpürden tam 20 GB Türk Telekom Selfy bedava internet kazanırsınız.

Türk Telekom Faturalı Selfy Tarifeleri

Selfy Sınırsız İnternet tarifesi ilk 3 ay 63 TL iken sonraki 9 ay boyunca 74 TL’dir. Bu fiyat 12+12 ay kalma sözüne verilmiştir. Daha sonraki 12 ay ise aylık 82 TL ücret ödersiniz. Eğer sadece 12 aylık taahhüt yaparsanız ilk 3 ay Online başvuruya özel 84,83 TL, sonraki aylar 95,83 TL ödersiniz.

Selfy Sınırsız İnternet Tarifesi numara taşıma yapan, yeni hat alan, Türk Telekom faturasızdan ya da BIMCELL, PTTCELL, Teknosa Mobil, POCELL, Vestelcell, Taraftar, TTNET gibi hatlardan gelen müşterilere özeldir.

Türk Telekom Faturalı Selfy Tarifeleri Yeni Kampanyalar

Selfy Yeni 5 Paketi

Tüm Sefly faturalı paketler arasındaki en ucuz pakettir. Paket içerisinde 5 GB internet, 750 dakika ve 500 SMS bulunmaktadır. Bu pakete özel Sil Süpür 5 GB bedava internet paketi de ek olarak verilir.

Türk Telekom Faturalı Selfy Tarifeleri

Sely Yenii 5 Paketi 12+12 ay kalma sözünüze özel ilk 3 ay 33 TL sonraki 9 ay ise 39 TL’dir. Kampanyadan yararlanacağınız sonraki 12 ay boyunca ise aylık 47 TL ödersiniz. Eğer taahhütü sadece 12 ay yapmak isterseniz  ilk 3 ay 54,11 TL sonraki aylark ise 60,11 TL ödersiniz.

Selfy Yeni 5 Tarifesi numara taşıma yapan, yeni hat alan, Türk Telekom faturasızdan ya da BIMCELL, PTTCELL, Teknosa Mobil, POCELL, Vestelcell, Taraftar, TTNET gibi hatlardan gelen müşterilere özeldir.

Selfy Yeni 10 Paketi

Tüm Sefly faturalı paketler arasındaki fiyat performans oranı en yüksek pakettir. Paket içerisinde 10 GB internet, 750 dakika ve 500 SMS bulunmaktadır. Bu pakete özel Sil Süpür 10 GB bedava internet paketi de ek olarak verilir.

Türk Telekom Faturalı Selfy Tarifeleri

Sely Yenii 10 Paketi 12+12 ay kalma sözünüze özel ilk 3 ay 43 TL sonraki 9 ay ise 49 TL’dir. Kampanyadan yararlanacağınız sonraki 12 ay boyunca ise aylık 57 TL ödersiniz. Eğer taahhütü sadece 12 ay yapmak isterseniz ilk 3 ay 64,32 TL sonraki aylark ise 70,32 TL ödersiniz.

Selfy Yeni 10 Tarifesi numara taşıma yapan, yeni hat alan, Türk Telekom faturasızdan ya da BIMCELL, PTTCELL, Teknosa Mobil, POCELL, Vestelcell, Taraftar, TTNET gibi hatlardan gelen müşterilere özeldir.

Selfy Yeni 20 Paketi

Tüm Sefly faturalı paketler arasındaki en interneti bol pakettir. Paket içerisinde 20 GB internet, 750 dakika ve 500 SMS bulunmaktadır. Bu pakete özel Sil Süpür 20 GB bedava internet paketi de ek olarak verilir.

Türk Telekom Faturalı Selfy Tarifeleri

Sely Yenii 20 Paketi 12+12 ay kalma sözünüze özel ilk 3 ay 53 TL sonraki 9 ay ise 59 TL’dir. Kampanyadan yararlanacağınız sonraki 12 ay boyunca ise aylık 67 TL ödersiniz. Eğer taahhütü sadece 12 ay yapmak isterseniz ilk 3 ay 74,51 TL sonraki aylark ise 8051 TL ödersiniz.

Selfy Yeni 20 Tarifesi numara taşıma yapan, yeni hat alan, Türk Telekom faturasızdan ya da BIMCELL, PTTCELL, Teknosa Mobil, POCELL, Vestelcell, Taraftar, TTNET gibi hatlardan gelen müşterilere özeldir.

Türk Telekom Selfy Sınırsız Whatsapp

Gençlerin mesajlaşma alışkanlıklarını göz önüne alan Türk Telekom, sınırsız Whatsapp ve Bip ile beraber onlara daha da konfor alanı açmakta. Yapmanız gereken ise :

  • Yukarıda bahsettiğimiz şekilde Selfy’e üye olmak.
  • Üye olmanın ardından mesaj uygulamasına ANLIK MESAJLASMA yazarak 4545 numarasına gönderin.
  • Eğer Türk Telekom Faturalı Selfy tarifeleri arasından birine üye iseniz mevcut tarifenizin en az 1 GB internet paketine sahip olması gerekir.
  • Eğer Türk Telekom Faturasız Selfy tarifeleri arasından birine üye iseniz mevcut hattınıza bir ay içerisinde en az 25 TL bakiye yükleme yapılmış olması gerekir.

Türk Telekom Faturalı Selfy Ek İnternet Paketleri

Türk Telekom Faturalı Selfy Tarifeleri

Selfy Yeni Tarifeleri için Türk Telekom mağazalarına giderek numara taşıma yapan, yeni hat alan, Türk Telekom faturasızdan ya da BIMCELL, PTTCELL, Teknosa Mobil, POCELL, Vestelcell, Taraftar, TTNET gibi hatlardan gelen müşterilere özel olarak her ay 2 GB Türk Telekom Selfy bedava internet kazanabilirsiniz. Türk Telekom Faturalı Selfy ek internet paketleri ile beraber 12 ay boyunca fazladan internet kullanır, internet keyfinizi arttırırsınız.

Türk Telekom Selfy Faturalı Tarifeler Nasıl Yapılır?

Eğer yukarıdaki paketlerden birine abone olmak istiyorsanız Türk Telekom mağazasına gitmeden veya Müşteri hizmetlerini aramadan direkt SMS ile abone olabilirsiniz. Yapmanız gerekenleri tarife tarife aşağıda sıraladık…

Türk Telekom Selfy Yeni Sosyal Sınırsız İnternet Tarifesi: Bu tarifeden yararlanmak için ilk olarak SELFY YENI SOSYAL yazarak 4545 numarasına SMS atmalısınız. Onay mesajı geldikten sonra taahhüt yapmak için SOZ yazıp 5555 numrasına SMS atmanız gerekir. Eğer Selfy abonesi değilseniz ve 25 yaş altı şartını karşılıyorsanız üye olma aşamalarına girmeden direk olarak SELFY YENI SOSYAL TC Kimlik No şeklindeki SMS’i 4545 numarasına SMS olarak gönderebilirsiniz.

Selfy Yeni 5 Paketi

Bu tarifeden yararlanmak için ilk olarak SELFY YENI 5 yazarak 4545 numarasına SMS atmalısınız. Onay mesajı geldikten sonra taahhüt yapmak için SOZ yazıp 5555 numrasına SMS atmanız gerekir. Eğer Selfy abonesi değilseniz ve 25 yaş altı şartını karşılıyorsanız üye olma aşamalarına girmeden direk olarak SELFY YENI 5 TC Kimlik No şeklindeki SMS’i 4545 numarasına SMS olarak gönderebilirsiniz.

Selfy Yeni 10 Paketi

Bu tarifeden yararlanmak için ilk olarak SELFY YENI 10 yazarak 4545 numarasına SMS atmalısınız. Onay mesajı geldikten sonra taahhüt yapmak için SOZ yazıp 5555 numrasına SMS atmanız gerekir. Eğer Selfy abonesi değilseniz ve 25 yaş altı şartını karşılıyorsanız üye olma aşamalarına girmeden direk olarak SELFY YENI 10 TC Kimlik No şeklindeki SMS’i 4545 numarasına SMS olarak gönderebilirsiniz.

Selfy Yeni 20 Paketi

Bu tarifeden yararlanmak için ilk olarak SELFY YENI 20 yazarak 4545 numarasına SMS atmalısınız. Onay mesajı geldikten sonra taahhüt yapmak için SOZ yazıp 5555 numrasına SMS atmanız gerekir. Eğer Selfy abonesi değilseniz ve 25 yaş altı şartını karşılıyorsanız üye olma aşamalarına girmeden direk olarak SELFY YENI 20 TC Kimlik No şeklindeki SMS’i 4545 numarasına SMS olarak gönderebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ