Bedava İnternet

Türk Telekom Faturasız Benzersiz Tarifeler 2022

Türk Telekom Faturasız Benzersiz Tarifeler 2022

Türk Telekom Faturasız Benzersiz Tarifeler Faturasız Türk Telekom müşterilerine özel bir kampanya ile karşınızdayız. Türk Telekom faturasız benzersiz tarifeler ile milyonlarca kişi avantajlı fiyatlardan paketlere sahip olabiliyor. 4 farklı tipte bulunan benzersiz paketler ile beraber her ihtiyaca yönelik paket çözümleri sunulmakta. Bu yazımızda Türk Telekom faturasız Benzersiz Tarifeler nasıl yapılır, fiyatları ve şartları nelerdir detaylıca değineceğiz.

Türk Telekom Faturasız Benzersiz Tarifeler Nedir?

Tarifenizin internet paketini seçmek ve taahhüt yapmak istemiyor musunuz? Benzersiz paketler tam da size göre. Türk Telekom faturasız Benzersiz paketler ile beraber 2 GB, 4 GB, 6 GB ve 10 GB olmak üzere 4 farklı pakete sahip olabiliyorsunuz. Faturasız müşterilere özel olan bu tarife, fiyatları ile oldukça ilgi çekici. Yazı içerisinde paketlerin nasıl yapılacağından ve içeriklerinin neler olacağından detaylıca bahsedeceğiz.

Türk Telekom Faturasız Benzersiz Paket Özellikleri

Paket paket tüm özelliklere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Benzersiz 2 GB Paketi

Türk Telekom Faturasız Benzersiz Tarifeler

Türk Telekom faturasız benzersiz tarifeler arasındaki en ucuz pakettir. Paket içerisinde 2 GB cepten internet, 750 dakika her yöne konuşma ve her yöne 1000 SMS hakkı sunulmaktadır. Türk Telekom benzersiz 2 GB paket ücreti ise aylık 35 TL’dir. İstediğiniz zaman paketi iptal edip diğer Türk Telekom faturasız kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Yeni hat alan veya numara taşıyan kişiler bu paketten tamı tamına aylık 18 TL ücret ile yararlanabilirler.

Benzersiz 4 GB Paketi

Türk Telekom Faturasız Benzersiz Tarifeler

Türk Telekom faturasız benzersiz tarifeler arasında Benzersiz 2 GB paketinden sonraki en ucuz pakettir. Paket içerisinde 4 GB cepten internet, 750 dakika her yöne konuşma ve 1000 SMS hakkı sunulmaktadır. Türk Telekom benzersiz 4 GB paket ücreti ise sadece aylık 42 TL. İstediğinizde paketi iptal edip başka Türk Telekom kampanyasından yararlanabilme hakkınız da bulunuyor.

Benzersiz 6 GB Paketi

Türk Telekom Faturasız Benzersiz Tarifeler

Türk Telekom faturasız benzersiz tarifeler arasında her ihtiyacı optimum seviyede karşılayan bir pakettir. Paket içerisinde 6 GB cepten internet, 750 dakika her yöne konuşma ve her yöne 1000 SMS hakkı sunulmaktadır. Benzersiz 6 GB paketinin aylık ücreti sadece 52 TL’dir. Fiyat performans tarifesi olan bu paketi istediğiniz zaman iptal edip farklı Türk Telekom faturasız kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

Benzersiz 10 GB Paketi

Türk Telekom Faturasız Benzersiz Tarifeler

Türk Telekom faturasız benzersiz tarifeler arasındaki en pahalı ve en interneti bol olan pakettir. 10 GB cepten internet, 750 dakika her yöne konuşma ve her yöne 1000 SMS paket ile sunulmaktadır. Türk Telekom benzersiz 10 GB paketine ayda 65 TL vererek sahip olabilirsiniz. Paket düşmek istediğinizde veya farklı kampanyadan yararlanmak istediğinizde paketi iptal edip diğer Türk Telekom faturasız kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Yeni hat alan veya numara taşıyan kişiler bu paketten tamı tamına aylık 38 TL ücret ile yararlanabilirler.

Türk Telekom Faturasız Benzersiz Tarifeler Nasıl Yapılır

Benzersiz 2 GB Paketi

Türk Telekom faturasız benzersiz tarifeler arasındaki ucuz olan paketi yapmak için SMS göndermeniz yeterli. BENZERSIZ 2GB yazıp 5555 numarasına SMS göndererek Benzersiz 2 GB tarifesini satın almış olursunuz.

Benzersiz 4 GB Paketi

Türk Telekom faturasız benzersiz tarifeler arasında en ucuz ikinci paketi yapmak için SMS göndermeniz yeterli. BENZERSIZ 4GB yazıp 5555 numarasına SMS göndererek Benzersiz 4 GB tarifesi için başvuru yapmış olursunuz.

Benzersiz 6 GB Paketi

Türk Telekom faturasız benzersiz tarifeler arasındaki en fiyat performans ürünü olan paketi yapmak için SMS göndermeniz yeterli. BENZERSIZ 6GB yazıp 5555 numarasına SMS göndererek Benzersiz 6 GB tarifesini satın almış olursunuz.

Benzersiz 10 GB Paketi

Türk Telekom faturasız benzersiz tarifeler arasındaki en pahalı ve en interneti bol olan paketi yapmak için SMS göndermeniz yeterli. BENZERSIZ 10GB yazıp 5555 numarasına SMS göndererek Benzersiz 10 GB tarifesini aktif edebilirsiniz.

Türk Telekom Faturasız Benzersiz Paketler Kalan Sorgulama

Türk Telekom Online İşlemler uygulaması ve SMS ile kalan sorgulama işlemleri yapılabilmekte. Sırası ile paketler için Kalan kullanım haklarını sorgulama şekilleri aşağıdaki gibidir:

 • Benzersiz 2 GB Paketi kalan sorgulama için KALAN BENZERSIZ 2GB yazarak 5555 numarasına SMS gönderebilirsiniz.
 • Benzersiz 4 GB Paketi kalan sorgulama için KALAN BENZERSIZ 4GB yazarak 5555 numarasına SMS gönderebilirsiniz.
 • Benzersiz 6 GB Paketi kalan sorgulama için KALAN BENZERSIZ 6GB yazarak 5555 numarasına SMS gönderebilirsiniz.
 • Benzersiz 10 GB Paketi kalan sorgulama için KALAN BENZERSIZ 10GB yazarak 5555 numarasına SMS gönderebilirsiniz.

 

Türk Telekom Faturasız Benzersiz Paket İptali

Türk Telekom Online İşlemler uygulaması ve SMS ile benzersi paket iptal işlemleri yapılabilmektedir. Sırası ile paketler için iptal işlemleri aşağıdaki gibidir:

 • Benzersiz 2 GB Paket iptali için IPTAL BENZERSIZ 2GB yazarak 5555 numarasına SMS gönderebilirsiniz.
 • Benzersiz 4 GB Paket iptali için IPTAL BENZERSIZ 4GB yazarak 5555 numarasına SMS gönderebilirsiniz.
 • Benzersiz 6 GB Paket iptali için IPTAL BENZERSIZ 6GB yazarak 5555 numarasına SMS gönderebilirsiniz.
 • Benzersiz 10 GB Paket iptali için IPTAL BENZERSIZ 10GB yazarak 5555 numarasına SMS gönderebilirsiniz.

 

Türk Telekom Faturasız Benzersiz Tarifeler Şartları

 • Reklamlarda gösterilen Benzersiz 2 GB tarifesinin 18 TL fiyatı sadece yeni müşterilere özel fiyattır. Eski müşteriler 35 TL fiyat ile satın alabilirler.
 • Paket 30 gün içerisinde sınırsız olarak satın alınabilir. Paket yenileme tarihi son satım alımdan sonraki 30. gün gerçekleşir.
 • BİMcell, POCELL, Pttcell ve Teknosa Mobil’den Türk Telekom’a geçiş yapanlar 18 TL’lik Benzersiz 2 GB kampyasından yararlanamaz.
 • Paket içinde kullanmadığınız internet, konuşma veya SMS hakları bir sonraki aya devir edilemez.
 • Paket içinde kullanmadığınız internet, konuşma veya SMS hakları başka bir hatta transfer edilemez.
 • Reklamlarda gösterilen Benzersiz 10 GB tarifesinin 38 TL fiyatı sadece yeni müşterilere özel fiyattır. Eski müşteriler 65 TL fiyat ile satın alabilirler.
 • BİMcell, POCELL, Pttcell ve Teknosa Mobil’den Türk Telekom’a geçiş yapanlar 38 TL’lik Benzersiz 2 GB kampyasından yararlanamaz.
 • Paketin yapılması halinde yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verlmiş olur. Bu bağlamda hattınızın 4.5G uyumlu olması gerekir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ