Bedava İnternet

Türk Telekom Faturasız Hat Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom Faturasız Hat Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom Faturasız Hat Bedava İnternet Kampanyaları.Türk Telekom bünyesinde hem faturalı hem de faturasız hatlara özel bedava internet paketleri bulunmakta. Bazı bedava internet yazılarında bahsedilen kampanyanın faturalı hatta mı, faturasız hatta mı yönelik olduğundan bahsedilmiyor. Bu yazımızda Türk Telekom Faturasız Hat Bedava İnternet Kampanyaları nelerdir, Nasıl yapılırlar gibi sorulara detaylıca cevap vereceğiz.

Türk Telekom Faturasız Hat Bedava İnternet Nelerdir?

Dünya genelinde de olduğu gibi ülkemizde de mobil cihazdan internet kullanımı oldukça yaygın durumda. Bu durumun farkında olan operatörler kampanyalarında dakika veya SMS yerine internet paketlerini öne çıkarmakta. Türk Telekom da bu mantık ile hareket ederek sürekli yeni bedava internet kampanyaları sunuyor. Türk Telekom faturasız hat bedava internet kampanyaları ile ön ödemeli hattınızda bedava internet kazanabilirsiniz. Bu yazımıda bahsedeceğimiz kampanyalara kısaca şöyle  göz atabilirsiniz:

  • Türk telekom hediye internet gönder kampanyası ile beraber hediye internet göndererek 1 GB internet kazanabilirsiniz.
  • ArayaniBil Plus ile faturasız hat kullanıcılarına özel olarak 1 GB hediye internet verilmekte.
  • EBA platformuna yönelik olan Türk Telekom EBA eğitim bedava internet kampanyası ile beraber EBA üzerinde kullanılmak üzere 8 GB bedava internet verilmekte.
  • Türk Telekom Faturasız 4.5G 30 GB bedava internet kampanyası ile sim kartınızı değiştirmeniz halinde 30 GB hediye internet kazanırsınız.
  • Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası sayesinde faturasız hattınızdan her hafta bedava internet kazanırsınız.

Türk Telekom Faturasız Hat Bedava İnternet Kampanyaları

Yukarıda kısaca bahsettiğimiz kampanyaların detaylı açıklamaları bu başlık altında olacak. Türk Telekom Faturasız hat bedava internet nasıl yapılır, şartlar nedir gibi soruların her biri, her bir başlık altında detayları ile açıklanmış durumdadır. Kampanyalar ile ilgili yaşayacağınız sorunları yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Türk Telekom Hediye İnternet Gönder Kampanyası

Bu kampanya ile beraber sevdiklerinize internet gönderirken bedava internet kazanabilirsiniz. Kampanya kapsamında 1 GB ve 4 GB internet paketi hediye etme imkanı sunulmakta. İstediğiniz kişilere bu paketleri göndermenizin ardından 1 GB bedava internet paketi hattınıza tanımlanacaktır. Alacağınız hediye internet göndereceğiniz pakete göre değişiklik göstermektedir. 1 GB hediye internet gönderirseniz haftalık 1 GB hediye internet, 4 GB hediye internet gönderirseniz aylık 1 GB hediye internet kazanırsınız. Kampanya yıl sonuna kadar devam ediyor.

Türk Telekom Faturasız Hat Bedava İnternet ArayanıBil Plus

Türk Telekom faturası hat sahipleri ArayanıBil Plus servisine abone olarak bedava internet kazanıyor. Kampanya kapsamında 1 GB bedava internet verilirken aynı anda size gelen aramaları da hiç kaçırmıyorsunuz. Kampanyada iki farklı hediye tipi bulunmaktadır. Bunlar ArayanıBil aboneliğinizin tipine göre değişir. ArayanıBil Plus aylık abonelik alan üyeler Haftalık 1 GB bedava internet kazanırken 6 aylık abonelik alan üyeler Aylık 1 GB bedava internet kazanmakta.

Aylık ArayanBil Plus aboneliği yapmak için PLUS yazıp 7065 numarasına SMS gönderebilirsiniz.

6 Aylık ArayanBil Plus aboneliği yapmak için PLUS yazıp 7066 numarasına SMS gönderebilirsiniz.

Türk Telekom Faturasız Hat EBA Bedava İnternet

Türk Telekom Faturasız Hat Bedava İnternet Kampanyaları

Pandemi sürecinde eğitim tamamen internet üzerinden gerçekleşmekte. Bunun için oluşturulan EBA platformu da ilkokul, orta okul ve lise öğrencilerine özel olarak ders içeriği sunuyor. Eğitimi desteklemek isteyen Türk Telekom faturasız hat sahiplerine özel olarak her ay 8 GB bedava internet vermekte. Kampanyaya katılım için ek olarak bir SMS göndermenize gerek yoktur. Kampanya kapsamında verilen internet sadece EBA platformu üzerinde kullanılabilir.

Türk Telekom Faturasız Hat 30 GB Bedava İnternet

Türk Telekom Faturasız Hat Bedava İnternet Kampanyaları

Ülkemizde 2019 yılında başlatınlan 4.5G dönüşümü ile beraber mobil hat sahiplerinin hepsine 4.5G teşvik edilmekte. Bunu yapan firmalardan biri olan Türk Telekom de 4.5G hat alan faturası hat sahiplerine 30 GB bedava internet vermekte. Kampanyadan yararlanmak için eski hattınızı Türk Telekom Merkezleri’ne giderek yeni 4.5G hat ile değiştirmelisiniz. Değiştirmenin ardından hattı telefonunuza taktıktan sonra 4.5G 30GB yazıp 5555 numarasına SMS göndererek internet paketinizi alabilirsiniz.

Türk Telekom Faturasız Sil Süpür Hediye İnternet

Türk Telekom Faturasız Hat Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom içerisinde sürekli bedava internet kazanabileceğiniz bir kampanya var ise bu kesinlikle Türk Telekom Sil Süpür. Her hafta Türk Telekom Online İşlemler uygulamasına girerek hediye internet paketinizi alabilirsiniz. Kampanya kapsamında 500 MB ile 10 GB arası bedava internet paketi dağıtılmaktadır. Haftada sadece bir kez yararlanabilirsiniz. Kimi zaman bedava internet paketi yerine indirimli internet paketleri de hediye edilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ