Bedava İnternet

Türk Telekom Hoş Geldin 20 GB Bedava İnternet

Türk Telekom Hoş Geldin 20 GB Bedava İnternet

Türk Telekom Hoş Geldin 20 GB Bedava İnternet. Türek Telekom 20 GB bedava internet paketi kampantası ile karşınızdayız. Yeni Türk Telekom müşterilerine özel kampanya ile bol bol hediye GB verilmekte. Türk Telekom yeni hat alacak veya numarasını taşıyacak olan faturasız müşterilere 20 GB bedava internet verilmekte. Kampanya hakkındaki tüm detayları yazımızda bulabilirsiniz. Türk Telekom Hoş Geldin 20 GB kampanyası nedir, nasıl yapılır, bedava internet için ne şartlar bulunmaktadır gibi soruların tümüne yanıt bulabilirsiniz.

Türk Telekom Hoş Geldin 20 GB Bedava İnternet Kampanyası Nedir?

Türk Telekom Hoş Geldin 20 GB Bedava İnternet

Yeni müşterilere özel kampanyalar her operatörde bulunmaktadır. Türk Telekom firması da bu amaçla yeni hat alacak olan müşterilerine özel Hoş Geldin 20 GB bedava internet kampanyasını çıkardı. Kampanya kapsamında faturasız hat sahipleri hem ilk satın aldıklarında hem de takip eden 2 ay boyunca Türk Telekom bakiye yüklemelerinde hediye kazanıyor. Kampanya ile beraber toplam 35 GB bedava internet kazanmak mümkün. Bu kampanyanın ilk ayağında 750 dakika konuşma, 750 SMS ve 15 GB internet de bedava verilmektedir.

Kampanyadan yararlanmak için gereklilikleri, başvuru için yapılması gerekenleri aşağıda detaylıca açıkladık. Kısaca burada özetlemek gerekir ise yapmanız gereken yeni hat almak ve hattı aldıktan sonra kampanya için SMS göndermek. Bu işlemlerin ardından bedava internet, bedava SMS ve bedava dakika hattınıza tanımlanır.

Türk Telekom Hoş Geldin 20 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

İlk olarak internet üzerinden veya Türk Telekom satış mağazaları üzerinden faturasız hat almalısınız. Hattınız Teknosacell, Vestelcell, Mobil Ofis, Faturasız Bayi, TV8, BIMCELL, PTTCELL, Katlayan, Standart, Faturasız Jet tarifelerinden olmamalıdır. Bu tarifeler üzerinden bir hat alırsanız kampanya ile verilecek olan hediyeleri alamazsınız.

Bahsettiğimiz tarifelerin dışında bir tarife aldıysanız şimdi SMS aşamasına geçebiliriz. Hattınız telefonunuzda aktif olduktan sonra BOLBOL  yazıp 5555 numarasına SMS göndermelisiniz. Bu SMS’i hattınızı aldıktan sonraki 30 gün içerisinde atmalısınız. Aksi takdirde Türk Telekom bedava internet ve diğer haklarınızı kaybedersiniz.

Türk Telekom Hoş Geldin 20 GB Bedava İnternet Kimler Yararlanabilir

Kampanyadan Teknosacell, Vestelcell, Mobil Ofis, Faturasız Bayi, TV8, BIMCELL, PTTCELL, Katlayan, Standart, Faturasız Jet tarifeleri dışındaki tarifeye sahip tüm Türk Telekom faturasız müşterileri yararlanabilir. Kampanyadan yararlanmak için başka bir şart bulunmamaktadır. İster Türk Telekom Selfy, ister ise esnaf paketinden olun kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Türk Telekom Hoş Geldin 20 GB Bedava İnternet

Türk Telekom Hoş Geldin 20 GB Bedava İnternet

BOLBOL yazıp 5555 numarasına göndererek 20 GB hediye internet almazsınız. Bu SMS ile verilen hediye 750 dakika, 750 SMS ve 15 GB hediye internet paketidir. 20 GB hediye internet paketini almak için hattı aldıktan sonra Türk Telekom Hoş Geldin kampanyasına katılmış olmalısınız. Bunun ile beraber takip eden aylarda 30 TL ve üzerin bakiye yüklemelisiniz. 2 ay boyunca yaptığınız her tek seferde yükleme için 10 GB internet kazanırsınız. 2 ay sonunda toplamda 35 GB bedava internet kullanmış olursunuz.

Kampanya kapsamında verilen hediye internet, konuşma ve SMS paketleri aylık kullanıma sunulur. 30 günün sonunda paketlerin kullanımı bitmiş olup sonraki aylara devir olmaz. Kazanılacak 20 GB bedava internet paketinin aylık 10 GB parçaları da aynı usule tabidir. Ay sonunda internet paketiniz olmaz ise kullanımlarınız telefon bakiyenizden düşecektir.

Türk Telekom Kalan Sorgulama

Türk Telekom Hoş Geldin 20 GB kampanyası ile verilecek olan haklarınızı istediğiniz zaman sorgulayabilirsiniz. Türk Telekom Hoş Geldin 20 GB Bedava İnternet paketi ve diğer hediyelerin kalan bakiyesini öğrenmek için KALAN BOLBOL yazıp 5555 numarasına kısa mesaj göndermeniz yeterlidir. Bunun dışında Türk Telekom müşteri hizmetleri üzerinden ve Türk Telekom Online İşlemler’den de kampanya hakkında kalan bilgisini alabilirsiniz. Online İşlemler uygulamasının içerisinde direkt olarak kalan kullanım hakları görüntülenmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ