Bedava İnternet

Türk Telekom İnternet Kazanma Yöntemleri 2022

Türk Telekom İnternet Kazanma Yöntemleri 2022

Türk Telekom İnternet Kazanma Yöntemleri ile ücretsiz internet sahibi olun.Bu içeriğimizde en güncel Türk Telekom bedava internet kazanma yollarını paylaşacağız. Tüm hatlar için Türk Telekom internet kazanma yöntemlerini bu yazı altında bulabilirsiniz.

Türk Telekom faturalı ve faturasız hat müşterilerinin en fazla talep ettiği kampanyalar hediye internet üzerinedir. Sürekli olarak bu alana dair yeni kampanyalar çıkar. Bunlara sürekli olarak bedava internet veren Sil Süpür gibi kampanyalar da eşlik eder.

Yazımızın devamında oyun, uygulama, SMS ve farklı yöntemler ile nasıl bedava internet kazanılır kolayca öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom İnternet Kazanma

Türk Telekom İnternet Kazanma Yöntemleri

Bedava internet kazanma için birçok yöntem bulunmaktadır. İnternet üzerinde vakit geçirirken “Acaba internetim biter mi?” derdine düşmeden bu içeriğimizdeki kampanyaları kullanabilirsiniz. Yazı içerisinde Türk Telekom 1 GB bedava internet, 2 GB, 5 GB gibi farklı farklı kampanyalar yer almaktadır.

Her kampanya için belirli şartlar bulunmak ile beraber, belirli başlı kampanyalar hariç geneli tek seferliktir. Tekrar aynı kampanyadan, aynı numara için işlem yapmak faydalı olmayacaktır.

Türk Telekom İnternet Kazanma Yolları

Bedava internet kazanmak için kullanabileceğiniz tüm yöntemleri bu başlık altında bulabilirsiniz.

Türk Telekom İnternet Kazanma Uygulaması

Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar açısından zengin bir uygulamadır. Bu kısımda iki farklı uygulamadan bahsedeceğiz.

En güncel Türk Telekom internet kazanma uygulaması Tambu’dur. Tambu indiren Türk Telekom Selfy aboneleri aylık 1 GB bedava internet paketi kazanmakta. İnternet paketinizin hattınıza tanımlanması için uygulama içindeki hediye koduna ihtiyaç duyarsınız. 1 GB bedava internet için TAMBU (Hediye Kodu) yazıp 4545 numarasına SMS atmanız yeterli olacaktır.

Diğer bahsedeceğimiz uygulama ise herkesin bildiği Türk Telekom Sil Süpür uygulamasıdır. Uygulama üzerinden tüm Türk Telekom müşteriler bedava internet kazanabilmekte. Bedava internet kazanmak için tek yapmanız gereken Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını indirip, sağ üst köşede yer alan hediye paketi ikonuna dokunmak. Gelecek ekranda parmağınızı kaydırarak bedava internetinizi alabilirsiniz.

Türk Telekom İnternet Kazanma Oyunu

Piyasada en çok aranan konulardan biri de Türk Telekom internet kazanma oyunu üzerine olmakta. Birçok sitede bunun üzerine başlık olsa da başlık içerisinde Sil Süpür’den bahsedilmekte ve Sil Süpür bir oyun değil.

Şu an için aktif olarak bedava internet kazanabileceğiniz bir oyun bulunmuyor. Fakat NE’APP Nescafe Bedava İnternet Kampanyası  üzerinden oyun ve kahve ile bedava internet kazanabilirsiniz. İlgili yazımızı ziyaret ederek konu hakkındaki tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Türk Telekom İnternet Kazanma 2022

Bu başlık altında en güncel Türk Telekom hediye internet kazanma kampanyalarını bulabilirsiniz. Tüm kampanyalar Türk Telekom resmi sitesinden alınmış olup günceldir.

Türk Telekom Coşturan 1 GB Bedava İnternet

Faturasız taraftar hattı kullanan ve Coşturan 3 GB paketi sahibi olan herkes bedava internet kazanabiliyor. Paket satın alımı ve hediye internet ile toplamda tamı tamına 4 GB internet sahibi oluyorsunuz. 1 GB bedava internet kazanmak için tek yapmanız gereken hattınıza tek seferde 30 TL ve üstü bakiye yüklemek.

Türk Telekom EBA Bedava İnternet Kazanma

Pandemi başından beri devam eden EBA bedava internet paketi ile beraber Tüm Türk Telekom müşterilerine 8 GB internet paketi verilmekte. Çocuklarımızın eğitimi için düzenlenen bu kampanya ile EBA üzerinden yapılacak tüm veri harcamaları ücretsiz hale geliyor. Paketten yararlanmak için yapmanız gereken ek bir işlem bulunmamaktadır.

Türk Telekom Hediye İnternet Kazanma e-Dergi

Türk Telekom İnternet Kazanma Yöntemleri

Türk Telekom tarafından sunulan e-Dergi uygulamsı üzerinde sınırsız internete sahip olabilirsiniz. Tüm uygulama marketlerinde yer alan uygulama ile beraber yerli ve yabancı yüzlerce içeriği internet paketinizi dert etmeden okuyabilirsiniz.

Türk Telekom 15 GB Bedava İnternet Kazanma

Türk Telekom faturasız hatta yeni gelen müşteriler ilk seferinde 750 dakikai 750 SMS ve tamı tamına 15 GB bedava internet kazanıyor. Bu paket ilk ay geçerli olup, sonrasındaki kullanımlar için yükleme yapmalısınız.

Türk Telekom 20 GB Bedava İnternet Kazanma

Yanlış okumadınız, tamı tamına 20 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Yukarıdaki 15 GB hediye internet paketinin üzerine iki ay boyunca 20 GB kazanabiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken ise iki ay boyunca 30 TL ve üzerin yükleme yapmak.

Türk Telekom İnternet Kazanma Faturalı

Türk Telekom İnternet Kazanma Yöntemleri

Türk Telekom internet kazanma için en kazançlı kampanyalardan biri ile karşınızdayız. Türk Telekom müşterisi olup 4.5 G hat almayan faturalı hat sahipleri 1 ay geçerli 30 GB bedava internet kazanabiliyor. Size en yakın Türk Telekom bayisine gidip yeni 4.5 G hattınızı almanın ardından 4.5G 30GB yazıp 5555 numarasına SMS atarak bedava internet paketini kazanabilirsiniz.

Bu içeriğimizde en güncel Türk Telekom internet kazanma yöntemlerini paylaştık. Konu hakkında soru, görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmından bizler ile paylaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ