Bedava İnternet

Türk Telekom Mobilist 10 GB Tarifeleri

Türk Telekom Mobilist 10 GB Tarifeleri

Türk Telekom Mobilist 10 GB Tarifeleri Türk Telekom tarafından faturasız paketler ile karşınızdayız. Bu yazımızda Türk Telekom Mobilist 10 GB Tarifeleri hakkında detaylı bilgi vereceğiz. Türk Telekom Mobilist 10 GB Tarifeleri Nedir? Türk Telekom Mobilist paket nasıl yapılır gibi birçok soruyu yazı içerisinde cevaplayacağız.

Faturasız hat sahiplerine özel tarifeler son dönemlerde oldukça revaçta. Bunlarda biri de Türk Telekom Mobilist 10 GB tarifesi. Yazımızda Türk Telekom Mobilist tarifelerinin hepsinden bahsettik. Hangi tarife nasıl yapılır, Türk Telekom Mobilist Tarife fiyatları neler, yazı içerisindeki başlıkların altında bu bilgileri bulabilirsiniz.

Türk Telekom Mobilist 10 GB Tarifeleri Nedir?

Bildiğiniz gibi operatörlerin nerede ise hepsinin kendine özel uygulamaları bulunuyor. Türk Telekom da bu tip uygulamaya sahip operatörlerden biri. Bu uygulamanın adı ise Türk Telekom Mobil Online İşlemler Merkezi.

Uygulamaya özel olarak birçok tarife ve kampanya geliştirilmekte ve bunlardan biri de Türk Telekom Mobilist 10 GB tarifesi. Bu tarife ile beraber Türk Telekom mobil online işlemler merkezine gelen faturasız hat sahipleri avantajlı fiyatlar ile üçlü paket sahibi oluyor. Yazının ilerleyen bölümlerinde Türk Telekom Mobilist tarifelerinin detaylarını bulabilirsiniz.

Türk Telekom Mobil Online İşlemler Merkezi Android İndir!

Türk Telekom Mobil Online İşlemler Merkezi iOS İndir!

Türk Telekom Mobilist Tarifeleri

Bu başlık altında kampanya kapsamındaki üç paketi de bulabilirsiniz. Paketlerin içeriğini ve fiyatları hakkındaki bilgiyi bu bölümde bulabilirsiniz.

Türk Telekom Mobilist 5 GB Tarifesi

Türk Telekom Mobilist 10 GB Tarifeleri

Mobilist tarifeleri arasında en ucuz olan tarifedir. Tarife içerisinde her yöne 250 dakika konuşma, 1000 SMS ve 5 GB internet bulunmaktadır. Aylık olan paketin ücreti ise 42 TL’dir.

Türk Telekom Mobilist 10 GB Tarifesi

Türk Telekom Mobilist 10 GB Tarifeleri

Mobilist tarifeleri arasında fiyat performans açısından en dengeli olan tarifedir. Tarife içerisinde her yöne 250 dakika konuşma, 500 SMS ve 10 GB internet bulunmaktadır. Aylık olan paketin ücreti ise 52 TL’dir. 10 TL fiyat farkına rağmen Türk Telekom Mobilist 10 GB tarifeleri, tamı tamın 5 GB fazladan interneti içinde bulunduruyor. Tek eksiği 500 SMS daha düşük olmasıdır.

Türk Telekom Mobilist 15 GB Tarifesi

Türk Telekom Mobilist 10 GB Tarifeleri

Mobilist tarifeleri arasında en pahalı ve en interneti bol olan tarifedir. Tarife içerisinde her yöne 250 dakika konuşma, 250 SMS ve 15 GB internet bulunmaktadır. Aylık olan paketin ücreti ise 62 TL’dir. Eğer SMS yerine interneti tercih ediyorsanız uygun fiyatlar ile yükseltme yapmanız olanak sağlanmaktadır.

Türk Telekom Mobilist 5 GB İptal Etme

Sıklıkla sorulan sorulardan Türk Telekom Mobilist 5 GB paketi iptal etme üzerine oluyor. Faturalı ve standart kampanyalarda iptal için sunulan bir SMS hattı bulunsa da Türk Telekom Mobilist 5 GB İptal Etme için bulunmuyor. İptal etme işlemi olmamasının sebebi Tüm Mobilist paketlerin sadece 1 aylık olmasıdır. Diğer Paketler gibi yenilenen bir özelliği yoktur.

Türk Telekom Mobilist Tarifeleri Nasıl Yapılır?

Yukarı da da açıkça değindiğimiz gibi paketler Türk Telekom Mobil Online İşlemler Merkezi üzerinden yapılmaktadır. SMS veya başvuru süreci bulunmamaktadır. Yapmanız gerekenler şu şekildedir:

  • Türk Telekom Mobilist 10 GB tarifeleri yapmak için giriş yaptıktan sonra Paket Satın Al ekranına gitmelisiniz.
  • Bu ekranda yukarıda da bahsini ettiğimiz 3 farklı paket bulunmaktadır. İstediğiniz paketi seçin.
  • Seçimin ardından kredi kartı veya telefonunuzdaki TL bakiyesi üzerinden ödeme işlemini tamamlayın.

Türk Telekom Mobilist 10 GB İptal Etme

Sıklıkla sorulan sorulardan bir diğeri de Türk Telekom Mobilist 10 GB paketi iptal etme hakkında. Faturalı ve faturalı hat sahiplerine sunulan üçlü kampanyalarda iptal için sunulan bir SMS servisi bulunsa da Türk Telekom Mobilist 10 GB İptal Etme için bulunmuyor. İptal etme işlemi olmamasının sebebi Türk Telekom Mobilist 10 GB tarifesi, Mobil Online işlem merkezine gelenlere özel tek seferlik olmasıdır. Paketten sadece 1 aylığına yararlanılabilmektedir. Ay sonunda paket yenilenmez.

Türk Telekom Mobilist 10 GB Kampanya Şartları

Kampanya şartları şu şekildedir:

  • Paket sadece Online İşlem Merkezi üzerinden sahip olunabilir.
  • BIMCELL, Teknosa Mobil, Mobil Ofis, Faturasız Bayi Paketleri, PTTCELL ve POCELL müşterileri paketten yararlanamaz.
  • Paket 28 Günlüktür, süre sonunda varsayılan tarife üzerinden bakiyeye ücretlendirme olacaktır.
  • Türk Telekom Mobilist Paketler 28 gün sonunda yenilenmeyecektir.
  • Türk Telekom Mobilist Paketlerden sadece 1 defa yararlanılabilir.

Bu yazımızda Türk Telekom mobilist 10 GB ve diğer paketlerden bahsettik. Daha fazla bedava internet ve kampanyalı tarife yazıları için sitemizi takipte kalın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ