Bedava İnternet

Türk Telekom Online İşlemler Giriş Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Online İşlemler Giriş Nasıl Yapılır?
Türk Telekom Online İşlemler Giriş Nasıl Yapılır? Online İşlemler uygulaması veya internet sitesi üzerinden birçok işlem yapılabilmekte. Bu içeriğimizde Türk Telekom Online İşlemler giriş nasıl yapılır konusunda bilgilendirmeler yapacağız.
Mobil uygulamaların hayatın birçok alanına yönelik bir karşılığı olduğunu söyleyebiliriz. Ülkemizde yer alan operatörlerin hepsinin bir mobil uygulaması bulunuyor. Daha önceden müşteri hizmetleri veya telekomünikasyon mağazaları üzerinden yapılan işlemlerin birçoğu bu mobil uygulamalar üzerinden yapılıyor.
Online işlemler Türk Telekom için kullanılan uygulamanın adı. Yukarıda bahsini ettiğimiz şekilde paket alma, ek paket yapma, bedava internet kazanma gibi işlemleri online işlemler üzerinden yapabilirsiniz. Peki Türk Telekom online işlemler giriş nasıl yapılır, Türk Telekom online işlemler şifre alma için ne yapmak gerekiyor, bu soruların tümünün cevabı yazımızda…

Türk Telekom Online İşlemler

Türk Telekom Online İşlemler Giriş Nasıl Yapılır?

Google Play Store ve AppStore üzerinde yer alan Türk Telekom hat sahiplerine özel uygulamadır. Uygulamaya telefon numaraları veya internet abone bilgileri ile giriş yapılmaktadır. Uygulama, hem Türk Telekom hat aboneleri hem de Türk Telekom evde internet müşterileri tarafından kullanılmaktadır. Türk Telekom Online İşlemler giriş ekranında da 2 farklı giriş seçeneği sunulur; TELEFON ve İNTERNET.

Uygulamanın nasıl kullanıldığı ile ilgili detaylı bilgi çok fazla kaynakta bulunmamakta. Bu sebeple bu içerikte size türk telekom online işlemler indir için gideceğiniz adresleri verecek, “türk telekom online işlemlere giremiyorum” gibi sorularınıza yanıt bulacağız.

Türk Telekom Online İşlemler İndir

Bu bölümün altında Huawei, iPhone ve Android cihazlar için Türk Telekom Online İşlemler indir linklerini bulabilirsiniz. Tüm linkler güvenilir, resmi sitelerin linkleridir. Gönül rahatlığı ile indirebilirsiniz. Türk Telekom Online İşlemler giriş ekranı anlatımımızdan önce indirme işlemini yapmanız gerekmektedir.

Türk Telekom Online İşlemler iPhone indir için tıkla!

Türk Telekom Online İşlemler apk indir için tıkla!

Türk Telekom Online İşlemler Huawei AppGallery indir için tıkla!

Türk Telekom Online İşlemler Giriş Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Online İşlemler Giriş Nasıl Yapılır?

Eğer Türk Telekom bedava internet kazanma, paket alma, kampanya takibi yapma veya arama dökümü görüntüleme işlemlerini yapmak istiyorsanız bunun için Türk Telekom online işlemler giriş yolunu bilmelisiniz. Saydığımız tüm işlemler uygulama üzerinden yapılmaktadır. Aksi takdirde SMS, internet sitesi üzerinden uzun süren araştırmalar gibi süreçlere dahil olmak zorunda kalırsınız.

Türk Telekom Online İşlemlere giriş için şu adımları takip edin:

 • İlk olarak yukarıda verdiğimiz linklerden cihazınız için uygun olanı indirin.
 • Giriş yaptıktan sonra karşınıza üç seçenek sunulacaktır; İnternet, Mobil, Telefon. Sizin için uygun olanı seçin.
 • Açılan sekmede telefon numarası/müşteri numarası ve şifre istenecektir. Şifrenizi biliyorsanız girin ve “Giriş” butonuna tıklayın.

Eğer Türk Telekom online işlemler şifresini bilmiyorsanız bir sonraki başlıkta türk telekom online işlemler şifre alma yollarını bulabilirsiniz.

Türk Telekom Online İşlemler Şifre Alma

Bahsedeceğimiz yollar direkt olarak Türk Telekom Online İşlemler bilgi merkezinden alınmış resmi bilgilerdir. Türk Telekom online işlemler şifre alma için şu yolları izleyebilirsiniz:

1- İşlem yapacağınız telefonun SMS atma kısmına gidin. ŞİFRE yazarak 9520 numarasına ücretsiz SMS gönderin. Gelecek SMS’te tek seferlik kullanım için şifre gönderilecktir. Tekrar Online işlemler giriş ekranına giderek bu şifre ile giriş yapabilirsiniz.

2- İnternet abonesi olan kişiler ise Şifre al kısmına gitmelidir. Abonelik alırken sisteme kayıt edilen telefon numarasını girdikten sonra Şifre Gönder butonuna tıklarsanız tek kullanımlık şifreniz SMS olarak ilgili numaraya iletilecektir.

Her iki yol ile gelen şifreden sonra da şifrenizi değiştirmeniz talep edilecektir. Eğer şifre yönteminizi değiştirmek isterseniz 3 farklı şifre yolu bulunmaktadır:

 • Parmak izi ile online işlemlere giriş
 • Resimli parola ile online işlemlere giriş,
 • Metin parola ile ile online işlemlere giriş.

Türk Telekom Online İşlemlere Giremiyorum 

Son dönemlerde birçok kullanıcı tarafından “türk telekom online işlemlere giremiyorum” şeklinde şikayetler gelmeye başladı. İçeriğimizi hazırlarken bu sorunun sebeplerini ve çözümlerini de araştırdık.

Türk Telekom Online İşlemlere giremiyorum çözümü:

 • İlk olarak bu bir sunucu hatası olabilir. Telefonunuzun DNS ayarlarını değiştirme çözüm sağlar. Konu hakkında detaylı bilgi için BURADAN ilgili yazımıza ulaşabilirsiniz.
 • Problemle karşılaşılmasının sebeplerinden biri de tek kullanımlık şifredir. Eğer birden fazla şifre talebi verdiyseniz bu durum yaşanabilir.
 • Bir diğer sebep de tekrar tekrar tek kullanımlık şifreyi kullanmaya çalışmaktır. Bu şifreler bir giriş için verildiği için tekrar şifre almalı, daha sonra ise kalıcı bir şifre belirlemelisiniz.

Bunlar dışında Türk Telekom online işlemler giriş yapamıyorum sorunu ile karşılaştıysanız direkt olarak müşteri hizmetleri ile iletişime geçin ve sorunu anlatın.

Uygulamadan Yapılabilecek Online İşlemler Türk Telekom

Türk Telekom Online İşlemler Giriş Nasıl Yapılır?

Aşağıdaki işlemleri Türk Telekom Online İşlemler üzerinden yapabilirsiniz:

 • Paket/tarife değişikliği,
 • TL bakiye yükleme,
 • Kampanya detay sorgulama,
 • Kalan bilgisi öğrenme,
 • Fatura ödeme,
 • Türk Telekom Sil Süpür bedava internet kazanma,
 • Arama dökümü öğrenme,
 • Türk Telekom Mobil Ödeme ayarlama,
 • Rehber yedekleme,
 • Kullanım bilgileri görüntüleme,
 • Gelecek fatura bilgilerini görüntüleme.

Bu yazımızda Türk Telekom Online işlemler giriş nasıl yapılır konusuna detaylı şekilde değindik. Konu hakkındaki soru, görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmından bizler ile paylaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ