Bedava İnternet

Türk Telekom Prime Tarifeler Güncel Kampanyalar

Türk Telekom Prime Tarifeler Güncel Kampanyalar

Türk Telekom Prime Tarifeler Güncel Kampanyalar Bu yazımızda çokça merak edilen Türk Telekom kampanyası Prime’dan bahsedeceğiz. Yazı içerisinde Türk Telekom Prime tarifeler hakkında içerik sunacağız. Yazı ile beraber tüm Türk Telekom Prime ayrıcalıklarından haberdar olacaksınız. Türk Telekom Prime Müşteri Hizmetleri ile ilgili detaylar da bu yazıda!

Türk Telekom Prime Nedir?

Prime Türk Telekom müşterilerine sunulan, ayrıcalıklı hizmetlere sahip bir platformdur. İnternet ve dakika içeriği olarak oldukça kuvvetli olan tariflerde, standart paketlerde karşımıza çıkan birçok engel ile karşılaşmazsınız.

Türk Telekom Prime avantajları arasında en önde gelen durumlardan biri yurt dışında da geçerli birçok kampanyayı sunmasıdır. Hem alışveriş hem de yurt dışında seyahat konusunda oldukça faydalı hizmetleri bulunmaktadır. Yazı içerisinde bahsettiğimiz tariflerden birini seçerek siz de Türk Telekom Prime ayrıcalıkları konusunda fayda sağlayanlar arasına girebilirsiniz.

 

Türk Telekom Prime Tarifeler

Türk Telekom Prime Tarifeler Güncel Kampanyalar

Yeni Prime 15 Paketi

En uygun Türk Telekom Prime paketleri arasında ilk sırada Yeni Prime 15 paketi geliyor. Paket içerisinde 15 GB internet ile beraber her yöne 1000 dakika konuşma ve 250 SMS sunuluyor. WhatsApp kullanımları da paketinizden yemiyor. Bunun ile beraber Türk Telekom numara taşıma veya yeni hat alma ile Prime’a gelenlere ilk ay Türk Telekom 30 GB bedava internet verilmekte.

Bunlar ile beraber yurt dışındayken 60 dakika aranma hediye edilmekte. Online Başvuru yapanlara özel taahhütlü fiyat ilk üç ay 47 TL, sonraki 9 ay 55 TL ve sonraki 12 ay 63 TL şeklindedir. Online Başvuru yapanlara özel taahhütsüz fiyat ise ilk üç ay 77 TL, sonraki aylar 85 TL’dir.

Prime Ferah 20 Paketi

Türk Telekom Prime paketleri arasında aşım derdi olmayan tek tarife Pime Ferah 20 paketidir. Paket içerisinde 20 GB internet ile beraber her yöne 1000 dakika ve 250 SMS sunulmakta. Sınırsız Whatsapp mesajlaşma pakete dahir.Ek olarak yeni hat alan veya numara taşıma ile gelenlere özel Sil Süpür 5 GB bedava internet verilmekte. Bunun dışında gelen herkese ilk ay 30 GB hediye internet de verilmekte. Aşım derdi olmamasının sebebi de kota dolduğunda ücretlendirmenin kesilmesi ve tarafınıza bunun bildirilmesi sebebi iledir.

Online başvuru yapanlara özel Prime Ferah 20 paketi taahhütlü fiyat ilk üç ay 55 TL, sonraki 9 ay 65 TL ve sonraki 12 ay 73 TL’dir. Online başvuruya özel taahhütsüz fiyat ise üç ay 85 TL, sonraki aylar 95 TL’dir. Taahhüt yapanlar ilk 3 ay için herhangi bir cayma bedeli de ödemez.

Yeni Prime 20 Paketi

Şunu belirtelim, her ne kadar paketin ismi Yeni prime 20 olsa da paket içersinde aylık tam olarak 30 GB internet veriliyor. Bu paketin 20 GB internet kısmı normal kullanımlara, 5 GB sosyal medya interneti olarak, 5 GB ise hat taşıma veya yeni hat alımı yapanlara Sil Süpür üzerinden sağlanıyor. Tüm bunlara ek yeni gelenlere ilk ay 30 GB Türk Telekom bedava internet paketi de verilmekte. Paketin kalan içeriğinde 1500 dakika ve 250 SMS bulunuyor.

Online başvuru yapanlara özel Yeni Prime 20 paketi taahhütlü fiyat ilk üç ay 55 TL, sonraki 9 ay 65 TL ve sonraki 12 ay 73 TL’dir. Online başvuruya özel taahhütsüz fiyat ise üç ay 85 TL, sonraki aylar 95 TL’dir. Ek olarak yurt dışındayken 60 dakika aranma hediyesi de kazanıyorsunuz.

 

Yeni Prime 30 Paketi

Bu paket de Yeni prime 20 gibi ismi içerisinde 30 geçse de paket içersinde tam olarak 45 GB internet veriliyor. 30 GB internet normal kullanımlara, 10 GB sosyal medya platformlarına verilirken, 5 GB bedava internet ise numara taşıma veya yeni hat alanlara Sil Süpür üzerinden veriliyor. Yeni abonelere özel ilk ay 30 GB Türk Telekom hediye internet paketi de kampanyaya dahil. Bunların dışında kalan içeriğinde 2000 dakika ve 250 SMS bulunuyor.

Online başvuruya özel Prime 30 paketi taahhütlü fiyatı ilk üç ay 75 TL, sonraki 9 ay 89 TL ve sonraki 12 ay 97 TL’dir. Online başvuru için taahhütsüz fiyat ise üç ay 105 TL, sonraki aylar 119 TL’dir. Faydalara, yurt dışındayken 60 dakika aranma hediyesi de dahil.

 

Yeni Prime 40 Paketi

Türk Telekom sınırsız internet paketi sahibi olmak istiyorsanız aradığınız Türk Telekom Prime tarifesi Yeni Prime 40. Paket içerisinde normal kullanımlarda kullanabileceğiniz 40 GB internet sunulurken, sosyal medya platformlarında yapacağınız internet harcamaları internet paketinizden yemiyor, yani sınırsınız. Bu sayede Twitter, Instagram ve Facebook üzerinde dilediğiniz kadar vakit geçirebilirsiniz. Yaptığınız harcamalar 40 GB olan paketinizden gitmez. Buna ek olarak pakette Türk Telekomlular ile sınırsız konuşma, her yöne 2000 dakika ve 250 SMS de bulunuyor.

Online başvuru yapmanız halinde taahhütlü fiyatı ilk üç ay 100 TL, sonraki 9 ay 119 TL ve sonraki 12 ay 127 TL’dir. Taahhütsüz online başvuru için fiyat ise üç ay 130 TL, sonraki aylar 149 TL’dir. Faydalara, yurt dışındayken 60 dakika aranma hediyesi ile beraber kademeli ses ve data paketleri de dahildir.

 

Türk Telekom Prime Avantajları

 

Bildiğiniz gibi Türk Telekom Prime tarifeler veya paketler ile ibaret bir hizmet değil. Kampanyayı öne çıkaran Türk Telekom Prime ayrıcalıkları. Yazımızın bu bölümünde önde gelen Türk Telekom Prime Avantajları bulunmaktadır. Prime Türk Telekom müşterisi olan herkes bu ayrıcalıklardan yararlanabilir.

 

Yedek SIM Kart

Türk Telekom Prime Tarifeler Güncel Kampanyalar

Yurt dışında oluşabilecek sorunlara karşı geliştirilen Türk Telekom Prime avantajları arasında yer alır. SIM kartınızı kaybettiğinizde veya zarar oluştuğunda, adresinize ücretsiz olarak yedek SIM kart yollanmaktadır. Yapmanız gerekenler +90 312 444 4 375 numaralı Türk Telekom Prime Müşteri Hizmetleri‘ni arayarak talep oluşturmaktır. Talebiniz alındıktan sonra bulunduğunuz ülkeye göre 1 ile 8 gün arası hattınız tarafınıza teslim edilir.

 

Prime ile Ücretsiz Park

Türk Telekom Prime Paketleri Güncel Kampanyalar

İspark’da geçerli olmak üzere aracınızı ücretsiz park etmek de Türk Telekom Prime avantajları arasında. Ücretsiz park kampanyası yol üstü otoparklarda 2 saat ile açık ve katlı otoparklarda 3 saat ile sınırlıdır. Plaka bilgilerini vererek bu haktan yararlanabilirsiniz. Bir plaka sadece bir müşteri tarafından kayıt edilebilir. Ücretsiz otopark kampanyasından yararlanmak için telefonunuzdan ISPARK KAYIT yazdıktan sonra boşluk bırakıp plaka bilgisi şeklindeki metni 6262 numarasına SMS göndermelisiniz.

 

Türk Telekom Prime idefix Hediye Çeki

Türk Telekom Prime Paketleri Güncel Kampanyalar

Êğer kitap okumayı seven biri iseniz bu kampanya tam size göre. Türk Telekom Prime’la idefix.com’dan  yapılan 125 TL ve üzeri alışverişlere 25 TL indirim sunuluyor. Kampanyadan yararlanmak için yapmanız gereken PRIME IDEFIX yazdıktan sonra boşluk bırakıp T.C: kimlik no bilgisi şeklindeki metni 6262 numarasına SMS göndermelisiniz. SMS’ten sonra gelecek kodu, site üzerindeki İndirim Kuponu alanına yazmalısınız.

 

Türk Telekom Prime Biletix İndirimi

Türk Telekom Prime Paketleri Güncel Kampanyalar

Prime müşterileri Biletix’ten daha ucuza bilet alıyor. Çarşamba günlerinde 200 TL’ye kadar yapılacak tüm alışverişlerde %25 indirim sağlanmakta. Kampanyadan yararlanmak için PRIME BILETIX boşluk T.C. kimlik no şeklindeki mesajı 6262 numarasına SMS atmalısınız. Gelen kod ile  www.biletix.com adresi üzerinde indirimli bilet alabilirsiniz. Kampanya kapsamında 200 TL bilet için tam 50 TL indirim alabilirsiniz.

 

Türk Telekom Prime Özel Hizmet Ekibi

Türk Telekom Prime Paketleri Güncel Kampanyalar

Özel Hizmet Ekibi ile beraber Türk Telekom sürekli sizler ile. Teknik destek konusunda ihtiyacınız olan tüm yardımları Türk Telekom Prime Özel Hizmet Ekibi’nden talep edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken  444 4 375 numarasından hizmet talebi oluşturmaktır.

 

HAVABUS Ücretsiz Havalimanı Transferi

Havabüs ile İstanbul içerisinde havalimanlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak için yapmanız gereken PRIME HAVABUS şeklindeki mesajınızı 6262 numarasına SMS olarak göndermektir. Gelen şifreyi ödeme noktasındaki görevlilere ileterek hizmetten ücretsiz faydalanabilirsiniz.

Ücretsiz Havabüs transfer faydası sadece Kadıköy – Sabiha Gökçen Havalimanı, Taksim – Sabiha Gökçen Havalimanı, Yenisahra – Sabiha Gökçen Havalimanı hatlarını kapsamaktadır.

Eğer Türk Telekom Prime evde internet müşterisi iseniz yapmanız gereken; PRIMEHAVABUS boşluk T.C. kimlik no şeklindeki mesajı 6262 numarasına SMS atmaktır.

Daha fazla Türk Telekom Prime ayrıcalığına BURADAN ulaşabilirsiniz.

Türk Telekom Prime Müşteri Hizmetleri

Türk Telekom Prime Paketleri Güncel Kampanyalar

Türk Telekom Prime ayrıcalıkları arasında en önde gelen hizmet hiç şüphesi Prime Müşteri Hizmetleri’dir. Prime abonelerine özel 7-24 mobil ve internet ihtiyaçlarınızda müşteri hizmetlerinden bir muhattap bulabilirsiniz. Günün her saati bu platform üzerinden destek talebi, kampanya bilgi alımı ve müşteri işlemleri yapabilirsiniz. Türk Telekom Prime müşteri hizmetleri 444 4 375 numarasından ulaşılabilir durumdadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ