Bedava İnternet

Türk Telekom Saat Bazlı 10 GB İnternet Paketi

Türk Telekom Saat Bazlı 10 GB İnternet Paketi

Türk Telekom Saat Bazlı 10 GB İnternet Paketi Belirli saatlerde kullanabileceğiniz ucuz ek internet paketi ile hiç karşılaştınız mı? Cevap, hayır ise sizlere Türk Telekom Saat Bazlı 10 GB İnternet Paketi ile tanıştırmamız gerek. Bu yazımızda Türk Telekom Saatlik internet paketlerine değineceğiz. Uygun fiyatlı 10 GB ek internet paketi nasıl alınır bu yazımızdan öğrenebilirsiniz.

İnternet paketi fiyatları her geçen gün artmakta. Aylık ek internet paketi alırken nerede ise standart bir üçlü paket alır gibi para ödeniyor. Bu durumu göz önüne alan Türk Telekom, Saat Bazlı İnternet Paketi kampanyası ile ek paket olayını farklı bir noktaya çıkartmakta. Türk Telekom Saat Bazlı 10 GB İnternet Paketi nedir, nasıl alınır, hangi saatlerde kullanılabilir gibi soruların cevapları ve daha fazlası yazımızda.

Türk Telekom Ek İnternet Paketi

Türk Telekom Saat Bazlı 10 GB İnternet Paketi

Bildiğiniz gibi Türk Telekom ek internet paketi, faturalı ve faturasız hat müşterilerine ayrı ayrı şekilde sunulmaktadır. Birçok faturalı hat sahibi, faturasız hat sahiplerine göre daha uygun fiyatlı ek internet paketi satın alır. Bunun temel sebebi ise bulundukları fatura programına özel yan hizmetlerin de olması. Bu durum tüm faturalı müşterileri için geçerli değil tabi ki. Büyük bir çoğunluğu yine de yüksek fiyatlar ödeyerek Türk Telekom 10 GB internet paketi yaptırmak zorunda kalıyor.

Eğer ekonomik ve ihtiyaca yönelik bir paket arıyorsanız; Türk Telekom Saat Bazlı 10 GB İnternet Paketi imdadınıza yetişiyor. Bir sonraki bölümde bu kampanyanın detaylarını bulabilirsiniz.

Türk Telekom Saat Bazlı 10 GB İnternet Paketi Nedir?

Türk Telekom Saat Bazlı 10 GB İnternet Paketi

Türk Telekom Saat Bazlı 10 GB İnternet Paketi, adından da anlaşılacağı üzere belirli saatler arasında kullanabileceğiniz 10 GB internet paketidir. Paketin en büyük avantajı ise aylık olmasıdır. Bir ay boyunca günün belirli saatleri için 10 GB internete sahip olursunuz. Bu paket ile beraber çok ucuz fiyatlara oyun oynayabilir, sosyal medyada gezebilirsiniz.

Bunun ile beraber Türk Telekom Saat Bazlı 10 GB İnternet Paketi iki farklı tiptedir. Paket tipleri ve özellikleri için aşağıdaki alt başlıkları inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Gündüz 10 GB İnternet Paketi

İlk bahsedeceğimiz paket gündüz saatleri için tasarlanmış Türk Telekom aylık 10 GB internet paketidir. Paket içerisinde bulunan interneti ay boyunca, her gün saat sabah 09:00 ile akşam 17:00 arası kullanabilirsiniz. Bu saatlerin dışında yapacağınız harcamalar, sahip olduğunuz internet paketinden veya internet paketiniz yok ise direkt bakiyeden düşecektir.

Türk Telekom Gece 10 GB İnternet Paketi

Gençlerin, gece ayakta kalanların yardımına koşan paket Türk Telekom gece 10 GB paketidir. Paket içerisindeki 10 GB interneti gece saat 23:00 ile sabah saat 06:00 arası kullanabiliyorsunuz. Paket yapı olarak Ramazan internet paketlerine benzese de, her dönem kullanılabilen bir pakettir. Tıpkı diğer paket gibi bu paket için de yapacağınız saat dışı harcamalar geçersizdir. Ya mevcut internet paketinizden harcarsınız ya da tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz.

Türk Telekom Saat Bazlı 10 GB İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Paketlerin her biri için farklı bir SMS göndermeniz gerekmektedir. Yapmanız gerekenler:

  • Türk Telekom Gündüz 10 GB İnternet Paketi için GUNDUZ 10GB yazıp 5555 numarasına SMS göndermelisiniz.
  • Türk Telekom Gece 10 GB İnternet Paketi için GECE 10GB yazıp 5555 numarasına SMS göndermelisiniz.

Türk Telekom Saat Bazlı 10 GB İnternet Paketi Fiyatı

Her iki pakette aylıktır ve aylık belirli bir ücret karşılığı satılmaktadır. Yukarıdaki SMS’leri göndermeniz halinde her iki paket içinde 25 TL ücret ödersiniz. Yani “Türk Telekom Saat Bazlı 10 GB İnternet Paketi ücreti 25 TL’dir.” diyebiliriz.

Diğer Saat Bazlı Ek İnternet Paketi Türk Telekom Kampanyaları

Türk Telekom Saat Bazlı 10 GB İnternet Paketi

Bildiğiniz gibi geçmişte olan avea ek internet paketi gibi günümüzde de bir hizmet çeşitlendirilmekte. Türk Telekom Saat Bazlı 10 GB İnternet Paketi ile beraber iki farklı paket bulunmaktadır. Bunların dışında ise üç tane daha saat bazlı ek paket Türk Telekom tarafından sunulmakta.

Türk Telekom Gündüz 300 MB Paketi

Gündüz 300 MB paketi ile beraber sabah saat 08:00 ile 18:00 arası kullanabileceğiniz 300 MB ek internet paketi sahibi olursunuz. Paketi yapmak için GUNDUZ 300MB yazıp 5555’e göndermeniz gerekmektedir. Aylık 300 MB internet paketinin fiyatı ise yalnızca 5 TL’dir.

Türk Telekom Gündüz 1 GB Paketi

Bir diğer gündüz paketi olan 1 GB’lık pakette ise sabah saat 06:00 ile 10:00 arasında internet kullanabilirsiniz. Paketi yapmak için ERKEN yazıp 5555’e göndermeniz yeterlidir. Paketin aylık ücreti ise yalnızca 2.9 TL’dir.

Türk Telekom Okul İnternet Paketi

Tüm paketler arasında en avantajlı paket ek paket Türk Telekom Okul paketidir. Paket içerisinde 3 GB internet bulunmaktadır. Paketteki interneti sabah 07:00-08:30 arası ile 15:00-16:30 arası kullanabilirsiniz. Paketten yararlanmak için YOL yazıp 4545 numarasına SMS atmanız gerekir. Paketin aylık ücreti yalnızca 3 TL’dir.

Bu içeriğimizde Türk Telekom Saat Bazlı 10 GB İnternet Paketi ve diğer saat bazlı internet paketlerine değindik. Kampanya hakkındaki soru, görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ