Bedava İnternet

Türk Telekom Selfy 1 GB Hediye İnternet

Türk Telekom Selfy 1 GB Hediye İnternet

Türk Telekom Selfy 1 GB Hediye İnternet Türkiye’de bulunan operatörlerin birçoğu alt hizmet ile farklı gruplara hitap etmektedir. Turkcell GNÇ, Vodafone Freezone ve konumuz olan Türk Telekom Selfy de birbirne benzer alt hizmetlerdir. Türk Telekom Selfy ile beraber hediye internet kazanmak oldukça kolay. Bu yazımızda Türk Telekom Selfy 1 GB hediye internet nasıl kazanılır, ilgili kampanyalar nelerdir sorularına cevap vereceğiz.

Türk Telekom Selfy 1 GB Bedava İnternet Kazanma

Türk Telekom Selfy 1 GB Hediye İnternet

Selfy ile bedava internet kazanmak için kullanabileceğiniz ilk kampanya Mor Hediye kampanyası. Faturasız hat sahiplerine özel olan bu kampanya ile 1 GB hediye internet kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey MOR HEDIYE yazıp 4545  numarasına kısa mesaj  göndermek. Mesajın ardından direkt olarak hattınıza 1 GB bedava internet yüklenecektir. Kampanyanın devam etmesini istiyorsanız bazı şartlar bulunmakta. En önemli şart ise aylık 30 TL ve üzeri yükleme yapmanız. Aksi takdirde kampanyadan bir daha yaralanamazsınız.

Türk Telekom Selfy 1 GB Hediye İnternet Kampanyası

Kampanyalardan biri de mesajlaşma üzerine. Türk telekom Selfy aboneleri Bip ve Whatsapp üzerinden bedava internet kazanabilirler. Selfy anlık mesajlaşma ile beraber bu uygulamalarda olan internete kotadan harcama yapmazlar. Eğer Selfy abonesi iseniz ANLIK MESAJLASMA yazıp 4545 numarasına SMS göndererek Türk telekom hediye internet kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bu mesajı göndermek.

Türk Telekom Selfy 1 GB Tambu Bedava İnternet

Türk Telekom Selfy 1 GB Hediye İnternet

Türk Telekom 1 GB bedava internet paketi kampanyalarından biri de Selfy Tambu kampanyası. Türk Telekom Selfy Tamby ile beraber 1 GB hediye internet kazanabilirsiniz. Kampanyaya katılımı için yapmanız gereken ilk adım Tambu uygulamasını indirmek. Uygulamayı indirmenin ardından telefonunuzun mesaj uygualamasını giderek Tambu yazıp  4545 numarasına SMS gönderin. Bu işlemlerden sonra aylık 1 GB hediye internet hattınıza tanımlanacaktır.

Selfy hediye internet almak için atmanı gereken SMS için hediye konuzunu bilmelisiniz. SMS şekli Tambu *Hediye Kodu* şeklinde olmalı. Bu şekildeki SMS’i yine 4545 numarasına göndermelisiniz. Hediye kodunuzu uygulamadan alabilirsiniz. Aynı hediye kodu birden fazla kullanılamaz.

Türk Telekom Rehber Yedekleme Nasıl Yapılır? Yedek Rehber Nasıl Silinir?

Türk Telekom Selfy 1 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır

Bu sorunun en güncel cevaplarından biri de Dopdolu hediye kampanyası. Türk Telekom Selfy 1 GB hediye internet kampanyaları arasında yer alan kampanya faturasız hat sahiplerine özeldir. 30 TL ve üzeri yapılan yüklemelerde 1 GB bedava internet kazandırmaktadır. Tek seferde yaptığınız 30 TL ve üzeri yüklemenin ardından DOPDOLU HEDİYE yazıp 4545 numarasına kısa mesaj göndererek 1 GB hediye internetinizi alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ