Bedava İnternet

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet Kampanyası Ülkemizde bulunan tüm operatörler genç profildeki müşterileri çekmek adına belli başlı hizmetler sunmaktadır. Bunlardan en ön plana çıkanlar ise Türk Telekom Selfy, Turkcell GNC ve Vodafone Freezone olarak göze çarpar. Bu yazımızda Türk Telekom Selfy bedava internet kampanyalarına değineceğiz. Yazı içerisinde birbirinden farklı kampanyaları bulabilirsiniz. 1 GB ve 3 GB hediye internet olan kampanyalar ise yoğunlukta.

 

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet Mor Hediye

İlk kampanyamız Selfy Mor Paket abonelerine özel olan bir kampanya. Selfy hediye internet paketleri arasında yer alan bu yöntem ile beraber 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Mor Pakete geçiş yapmanın ardından MOR HEDIYE yazıp 4545 numarasına mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Mesajın ardından hediyenin hattınıza tanımlandığına dair bilgilendirme mesajı size iletilecektir. Kampanya tek seferlik olmayıp daha sonraki aylarda da yararlanılabilir. Faturasız hat sahiplerine özel olan bu kampanyadan yararlanmaya devam etmek için her ay en az 30 TL ve üzeri yükleme yapmalısınız.

Türk Telekom Selfy Hediye İnternet Kampanyası Anlık Mesajlaşma

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet Kampanyası

Bip ve Türk Telekom bedava internet kampanyası olarak öne çıkan bir kampanya da anlık mesajlaşma bedava internet kampanyasıdır. Whatsapp ve Bip uygulamaları üzerinden yapılacak internet harcaması kotanızdan yemez. Bu kampanyadan yararlanmak için yapmanız gereken ANLIK MESAJLASMA yazıp 4545’ numarasına SMS göndermek. Bilgilendirme mesajını almanızın ardından kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Türk Telekom Selfy Tambu Bedava İnternet

Bir sonraki kampanyamız oldukça rağbet gören Selfy Tambu Hediye 1 GB internet kampanyası. Kampanyadan tüm Selfy aboneleri yararlanabilir. Yapmanız gereken Tambu uygulamasını telefonunuza indirmek ve kampanya için SMS göndermek. İnternet paketi aylık olup daha sonra yenilenmez. SMS gönderimi sırasında dikkat etmeniz gereken bir husus ise Tambu hediye kodu. Bedava internet paketinizi almak için Tambu *hediye kodu* yazıp 4545 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır. Hediye kodunu uygulama içerisindeki ilgili bölümde bulabilirsiniz. Bir hediye kodu ile sadece bir kere kampanyaya katılım gösterilebilir.

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet Gecenet

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet Kampanyası

Gel gelelim en revaçta olan Türk telekom selfy bedava internet kampanyasına. Bahsini ettiğimiz kampanya Selfy Gecenet kampanyası. Bol internetli geceler başlığı ile sunulan paketten tam 6 ay yararlanılabilmekte. Selfy gecenet ile tam 3 GB hediye internet kazanırsınız. Kampanyaya katılım için GECENET yazarak 4545 numarasına SMS göndermeniz yeterli olacaktır.

Kampanyadan Selfy üyeleri ve yaş sınırı içerisindeki tüm Türk Telekom aboneleri yararlanabilir. Kampanya kapsamında verilen 3 GB bedava internet 00:00 ile 06:00 saatleri arasında kullanılabilir. Selfy üyesi olmayan müşterilerin TC kimlik no ile SMS göndermesi gerekmektedir. Bunun için GECENET *TCNO* şeklindeki mesajınızı 4545 numarasına SMS olarak göndermelisiniz. Kampanyadan diğer tarife sahipleri yararlanamaz. Selfy ve Genç statüsündeki müşterilere özel bir kampanyadır.

Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet Kampanyası 2022

Türk Telekom Selfy Dopdolu Hediye

Selfy Dopdolu kampanyası son bahsedeceğimiz kampanya. Faturasız hat sahiplerine özel olan bu kampanyadan özellikle Selfy aboneleri sıklıkla yararlanmaktadır. Kampanyadan yararlanmak için hattınıza 30 TL ve üzeri yükleme yapmanız gerekmektedir. Daha sonra kampanya SMS’ini atarak 1 GB bedava internet paketinizi kazanırsınız. Kampanyadan yararlanmak için yapacağınız yükleme sonrası DOPDOLU HEDİYE yazıp 4545 numarasına SMS göndermelisiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ