Bedava İnternet

Türk Telekom Sil Süpür 4 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Sil Süpür 4 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Sil Süpür 4 GB Bedava İnternet Kampanyası Bu içeriğimizde güncel bir kampanya olan Türk Telekom Sil süpür 4 GB bedava internet kampanyasından bahsedeceğiz. Bildiğiniz gibi Türk Telekom müşterileri genel olarak Sil Süpür üzerinden bedava internet kazanmakta. Bunun yanı sıra çeşitli kampanyalar üzerinden de hediye internet sahibi olmak mümkün.

Sil Süpür, Salla Kazan ve Hediye Çarkı uygulamalarının Türk Telekom’daki temsilcisi konumunda. Uygulama üzerinden bedava internet kazanmanın yanı sıra her yöne dakika, SMS, hediye çeki ve ücretli üyelik faydaları kazanabiliyorsunuz.

Bahsedeceğimiz kampanya ise sadece Sil Süpür kampanyası değil. Selfy bedava internet kampanyası olarak da anılmakta. 4 GB bedava internet paketi sadece Selfy üyelerine özel dağıtılıyor.

Bu kadar kısa bilgi yeterli ise gelin konunun detaylarına inelim.

Türk Telekom Sil Süpür 4 GB Bedava İnternet Kampanyası Nedir?

Türk Telekom Sil Süpür 4 GB Bedava İnternet Kampanyası

Ana konumuz tabi ki 4 GB internet kazanabildiğimiz kampanya. Peki bu Türk Telekom 4 GB bedava internet kampanyası neyin nesidir?

Öncelik olarak şunu belirtmek lazım; kampanya Türk Telekom Selfy ile alakalıdır. Selfy tarifelerine gelen kişilere özel verilmektedir. Kampanya kapsamında, şartları yerine getiren herkes 4 GB bedava internet kazanacak. Verilecek internet paketi ise 1 haftalığına geçerli olacak.

Türk Telekom Sil Süpür 4 GB Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Gelelim 4 GB bedava internet nasıl alınır kısmına. Bildiğiniz gibi Türk Telekom Selfy adı altında gençlere özel tarifeler sunmakta. Faturalı ve faturasız olmak üzere birçok tarife bulunuyor.

Selfy tarifeleri arasında Özgür Paket sahibi olanlar ise 4 GB bedava internet sahibi olabilecek. Tek yapmaları gereken ise Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması üzerinden Sil Süpür kısmına giderek hediyelerini almak.

Türk Telekom Sil Süpür hakkı, kimi müşteriler için Cuma günleri, kimi müşteriler için ise Çarşamba günleri aktif olmakta. Sil Süpür yapma gününüz geldiğinden itibaren iki gün içinde bu işlemi yapmalısınız. Aksi takdirde hediye hakkınızı kaybedebilirsiniz.

Türk Telekom Selfy 4 GB bedava internet veren paketler ise şunlardır:

  • Türk Telekom Selfy Özgür 4GB,
  • Türk Telekom Selfy Özgür 8GB
  • Türk Telekom Selfy Özgür 16GB
  • Türk Telekom Selfy Özgür 24GB

Türk Telekom Sil Süpür Nerede Bulunmaktadır?

Türk Telekom Sil Süpür 4 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Sil Süpür uygulaması başlı başına bir uygulama değildir. Masaüstü online işlemlerden erişim bulunmamaktadır. Tek ulaşım yolu Türk Telekom Online işlemler uygulamasını indirmektir.

Türk Telekom’a dair ne kadar kampanya, hediye veya satın alım var ise bu uygulama üzerinden yapılır. Fatura görüntüleme, Türk Telekom Arama Geçmişi Dökümü Sorgulama da dahil olmak üzere birçok işleme ev sahipliği yapmaktadır.

Siz de Selfy 4 GB bedava internet kazanma ve bu işlemleri hızlıca yapma amacındaysanızvakit kaybetmeden uygulamayı telefonunuza indirmelisiniz. İlgili indirme bağlantılarını aşağıdaki başlıktan bulabilirsiniz.

Türk Telekom Sil Süpür Apk İndir

Uygulama üç farklı platform için indirilebilir konumdadır. Aşağıdan size uygun olan linke tıklayarak indirme işlemini yapabilirsiniz:

Türk Telekom Sil Süpür 4 GB Sosyal Medya

Çok merak edilen konulardan biri de Türk Telekom Sil Süpür 4 GB sosyal medya için mi geçerli konusu. Bu konuda içinizi rahatlatacak bir şeyler söyleyelim; 4 GB interneti her platformda kullanabilirsiniz.

Twitter, Instagram veya Facebook farketmeksizin kullanabilmenin dışında Youtube, Google Chrome üzerinde de gezinebilirsiniz. Yapacağınız tüm kullanımlar bu paket üzerinden değerlendirilecektir.

Türk Telekom Sil Süpür 4 GB paketi sadece ve sadece 1 hafta için geçerlidir. Paketin bitmesi veya sürenin dolmasının sonucunda mevcut tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz. Eğer hali hazırda bir internet paketiniz mevcut ise direk olarak o paketten harcamaya devam edersiniz.

Selfy Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom Sil Süpür 4 GB Bedava İnternet Kampanyası

Aslında Selfy özelindeki tek bedava internet kampanyası bu değil. En güncel kampanya 4 GB hediye internet kampanyası iken geçmişten gelen ve devam eden birçok kampanya da bulunmakta. Bu kampanyalar arasından işinize en çok yarayanı bulmak için Türk Telekom Selfy Bedava İnternet Kampanyaları yazımızı ziyaret etmelisiniz.

Selfy 4 GB bedava internet kampanyasını karşılamıyor olabilirsiniz. Fakat diğer yazı içerisinde birbirinden farklı kampanya bulunmak ile beraber, size uygun olabilecek kampanyalar da mevcut. Hemen yazımıza giderek incelemeye başlamalısınız.

Bu içeriğimizde Sil Süpür Türk Telekom Bedava internet kampanyasından bahsettik. Kampanya hakkındaki soru, görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmından bizler ile paylaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ