Bedava İnternet

Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet Kampanyası 2022

Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet Kampanyası 2022

Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet  yeni yılda da kazandırmaya devam ediyor. Sil Süpür Bedava İnternet olmak üzere konuşma paketlerine kadar her hafta farklı hediyeleri kazanma şansı; Türk Telekom Sil Süpür uygulaması ile mobil hat müşterilerine sunuluyor.

Türk Telekom bedava internet veren uygulaması Sil Süpür’ü faturalı ve faturasız Türk Telekom mobil hat kullanıcıları kullanabiliyor. Uygulamanın nereden, nasıl indirileceği ve bedava internet kazanmak için bilinmesi gerekli tüm detaylara sizler için yazımızda yer verdik.

Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet Nedir?

Türk Telekom’un Sil Süpür Bedava İnternet uygulaması bedava internet yanında her hafta sürpriz hediyeler kazandıran ücretsiz bir mobil uygulamadır. Türk Telekom Online İşlemler üzerinden giriş yapılan uygulamada; konuşma paketleri, hediye internet paketleri, Muud Premium üyelik ve daha pek çok ödül Türk Telekom kullanıcılarını bekler.

Kimler Sil Süpür Kullanabilir?

Sil Süpür kullanabilecekler için Türk Telekom’da herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır. İster faturalı ister faturasız olsun, Türk Telekom mobil hat müşterilerinin tamamı Sil Süpür ile türk telekom bedava internet ve daha pek çok sürpriz hediye kazanabilirler.

Sil Süpür Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Sil Süpür Bedava İnternet Nasıl Yapılır, sorusu  için cep telefonunuza “Türk Telekom Online İşlemler” uygulamasını yüklemeniz gereklidir. Cep telefonu işletim sistemine göre Android ya da iOS uygulama marketler üzerinden Türk Telekom Online İşlemler uygulaması ücretsiz olarak indirilebilir. Uygulamayı kullanmak için Online İşlemler parolasının alınması gereklidir. Aşağıda sıralanan işlem basamaklarını takip ederek Sil Süpür hediyelerini kazanabilirsiniz:

 • Cep telefonunuza Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını indirin.
 • Uygulamayı çalıştırın ve aşağıda gösterildiği şekilde ilgili alanlara başında sıfır olmadan cep telefonu numaranızı ve Türk Telekom Online işlemler şifrenizi girin. Türk Telekom Online İşlemler şifresini almak için “SIFRE” yazarak 9520’ye kısa mesaj gönderebilirsiniz.

turk-telekom-sil-supur-giris

 • Uygulamaya giriş yaptıktan sonra aşağıda gösterildiği şekilde, uygulamanın sağ üst köşesinde yer alan hediye paketi ikonuna dokunun

turk-telekom-sil-supur-ac

 • Açılan menüde “Sil Süpür” seçimini yapın.

sil-supur-gir

 • Aşağıda gösterildiği şekilde bulutlu alanı kazıyın.

sil-supur-kazi-kazan

 • Kazıma işlemi sonrası kazandığınız hediye aşağıdaki gibi gösterilecek ve cep telefonunuza kazandığınız hediyenin yüklendiğini belirten 9230’dan kısa mesaj gönderilecektir.

Sil Süpür Nasıl İndirilir?

Sil Süpür Nasıl İndirilir işlemleri için cep telefonunuzun işletim sistemi belirleyici olacaktır. Android cihazlar için Google Play Store, Apple cihazlar için Apple Store üzerinden Türk Telekom Online İşlemler uygulamasının indirilmesi ardından Türk Telekom Sil Süpür kullanılabilir.

Android cihazlar için Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını indirmek için tıklayın.

Apple cihazlar için Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını indirmek için tıklayın.

Sil Süpür Bedava İnternet Ücretli Mi?

Sil Süpür ücretlendirmesi bulunmamaktadır. Türk Telekom Online İşlemler uygulaması üzerinden her hafta ücretsiz olarak Sil Süpür kullanılabilir.

Sil Süpür Şifre Nasıl Alınır?

Sil Süpür şifresi Nasıl Alınır, konusunu merak eden kullanıcılar için yukarıda paylaşıldığı şekilde 9520’ye kısa mesaj gönderebilirsiniz. “SIFRE” yazarak 9520’ye göndereceğiniz kısa mesaj sonrası tek kullanımlık 6 haneli şifre cep telefonunuza gönderilir. SMS yerine aram yaparak Türk Telekom Sil Süpür şifresi almak için *952# tuşlaması yaparak arama tuşuna basmanız yeterlidir.

TÜRK TELEKOM SİL SÜPÜR HANGİ HEDİYELERİ VERİYOR?

Türk Telekom’da Sil Süpür hediyeleri bedava internetten sınırsız konuşma paketlerine kadar farklı pek çok sürpriz barındırıyor. Sil Süpür sadece Türk Telekom bedava internet veren uygulama değildir. Sil Süpür üzerinden sizi bekleyen hediyelerin bazıları aşağıda sıralanmıştır:

 • Bedava internet
 • Konuşma hediyeleri
 • Muud Premium üyelik

Sil Süpür Hediyeleri Ne Zaman Yüklenir?

Sil Süpür’den kazanılan hediyelerin yüklenmesi saniyeler içinde gerçekleşir. Kazıma işlemi tamamlanarak ortaya çıkartılan sürpriz hediyenin öğrenilmesi ardından cep telefonunuza Türk Telekom’dan bilgilendirme mesajı gönderilir. 9230’dan gelen SMS ile hediyenizin hangi tarihte yükleneceği ve ne kadar süre ile kullanılabileceği tarafınızla paylaşılır.

Sil Süpür Çıkmıyor, Ne Yapmalıyım?

Sil Süpür’ün çıkmama problemi için öncelikle en son hangi tarihte uygulamanın kullanıldığı bilgisinin kontrol edilmesi gereklidir. Türk Telekom Online İşlemler üzerinde yer alan kampanya, haftada bir kullanım hakkı tanır. Bir hafta dolmaması halinde ilgili süre beklenerek Sil Süpür avantajlarından yararlanılabilir. Sorunun devam etmesi halinde ise 444 1 444 numaraları üzerinden Türk Telekom Müşteri Hizmetleri aranarak, sorunun iletilmesi yeterlidir.

Sil Süpür Kalktı Mı?

Sil Süpür’ün kullanımdan kalkması söz konusu değildir. Online İşlemler uygulaması üzerinden her hafta Sil Süpür internet hediyelerini kazanmaya devam edebilirsiniz.

Türk Telekom Sil Süpür Hilesi Var Mı?

Türk Telekom Sil Süpür Hilesi bulunmamaktadır. Sil Süpür Bedava İnternet olmak üzere kampanyası, haftada bir kez katılım hakkı tanırken; uygulama kapsamında kazanılacak hediyeler tamamen şansa dayalıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Geldiyse yüksel dedi ki:

  Giriş yapamıyom

BİR YORUM YAZ