Bedava İnternet

Türk Telekom Yaay Ücretsiz İnternet Kampanyası

Türk Telekom Yaay Ücretsiz İnternet Kampanyası

Türk Telekom Yaay Ücretsiz İnternet Kampanyası. Yaay uygulaması ile ilgili reklamlara çokça şahit olmuşsunuzdur. Bu yeni girişim ile beraber Türk Telekom da işin içine girmekte. Yaay ve Bip kullanıcılarına özel geliştirilen bedava internet paketi ile beraber kullanıcılara doyasıya vakit geçirebilirler. Türk Telekom Yaay Ücretsiz İnternet Kampanyası ile ilgili tüm detayları yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom Yaay Nedir?

Türk Telekom Yaay Ücretsiz İnternet Kampanyası

Yaay, bir Türk Telekom kuruluşu olan TT Ventures tarafından geliştirilmiş bir uygulamadır. Geçen sene Eylül ayında kullanıma sunulan uygulama için “yerli Twitter” benzetmeleri yapılmakta. Türk Telekom bedava internet vererek bu projesini daha fazla kullanıcı ile paylaşma niyetinde. Uygulama ile beraber içerik paylaşabilir, kategorilere ayrılmış bir şekilde gündemi takip edebilirsiniz. Yabancı merkezli sosyal medya uygulamalarına gelen düzenlemeler sebebi ile iyi bir alternatif olarak da durmakta.

Ücretsiz internet kampanyası ile beraber Yaay üzerinde dilediğiniz gibi vakit geçirebilir, Bip üzerinden sevdikleriniz ile mesajlaşabilirsiniz. Bu kampanyanın ana odağı yabancı sosyal medya uygulamalarının yerine yerli uygulamaları teşvik etmektir. Bilindiği üzere BİP uygulaması WhatsApp uygulaması için oldukça güçlü bir alternatif. Turkcell müşterilerine özel sunulana ücretsiz internet kampanyaları da cabası. Yaay da Türk Telekom kanadı için benzer nitelikte olacak. Türk Telekom müşterilerine özel olarak yeni kampanyalar da duyurulacaktır.

Türk Telekom Yaay Ücretsiz İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Yaay Ücretsiz İnternet Kampanyası

Kampanyanın iki farklı ayağı bulunmaktadır. Mevcut Türk Telekom ücretsiz internet kampanyası hem Yaay için hem de Bip için geçerlidir. İki uygulama için de Türk Telekom Yaay Ücretsiz İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır’ı aşağıda anlatacağız.

Türk Telekom Bip Ücretsiz İnternet

Türk Telekom Yaay Ücretsiz İnternet Kampanyası

Bu adımları yaptıktan sonra Türk Telekom Bip ücretsiz internet deneyimini yaşamaya başlayabilirsiniz. Bunların dışın SMS göndermeye, form ile başvurmaya gerek duymazsınız. Uygulama içerisinden yapacağınız tüm işlemler ücretsiz olacaktır. Sesli, fotoğraf, video veya meti bazlı mesajlarınız ile görüntülü konuşmalarınız internet paketinize yansımayacaktır. Bunun dışında kalan bazı durumlarda internet paketi kotanızdan düşer. O durumlardan bazıları:

  • Konum göndermek (Apple Maps, Google Maps)
  • Konumun görüntülenmesi (Apple Maps, Google Maps)
  • Link üzerinden bağlantıya gitme (Safari, Chrome)
  • Youtube veya Spotify gibi uygulama linklerine tıklayıp başka uygulamalara gitme.

Uygulama üzerinden ücretsiz internet kullanmak için sadece mobil veriyi kullanmalısınız. Wifi veya internet paylaşımı ile alınan paketlerde bedava internet olmaz, kampanya dışında kalınır.

Türk Telekom Yaay Ücretsiz İnternet

Türk Telekom mobil veri üzerinden Yaay kullanırken yapılacak paylaşımlar veya paylaşımları görüntüleme işlemleri internet kotasından düşmeyecektir. Site için link, video, metin, görsel ve benzeri içerikler bu kapsama girer. Bunun dışında Yaay üzerinde bulunsa da üçüncü parti servislerden sağlanan verileri görüntülemek kotanızdan düşmektedir. Örneğin siteye atılan bir Youtube videosunu izlemek Yaay ücretsiz internet paketi kapsamında değerlendirilmez. Direkt olarak hattınızda bulunan internet paketinden düşer.

Türk Telekom Yaay Ücretsiz İnternet Kampanyası Ücretli Mi?

Türk Telekom Yaay Ücretsiz İnternet Kampanyası tamamen ücretsiz bir kampanyadır. Kampanya kapsamında hedefte olan uygulamaları hem AppStore hem de Google Play üzerinden ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun ile beraber uygulama içi satın alma da bulunmamaktadır. Bunların ışığında kampanyanın tamamen ücretsiz olduğunu söyleyebiliriz. Bu kampanyanın dışında kalan tüm Türk Telekom bedava internet kampanyalarına da sitemizden ulaşabilirsiniz. Her yeni kampanya için detaylı şekilde nasıl yapılır, kullanım şartları nelerdir gibi bilgilere detaylı şekilde yazılarımızda yer veriyoruz.

Türk Telekom Yaay Ücretsiz Bedava İnternet

Kampanya kapsamında ücretsiz internet paketi kazanmazsınız. Bu kampanya ile Yaay ve Bip üzerinde sınırsız bedava internet kullanabilirsiniz. Kullanım limiti herhangi bir şekilde belirtilmemiştir. Fakat uygulamaların içerisinden farklı servisleri kullanmanız halinde belirtilen şekilde kotanız üzerinden bir harcama olur. Eğer internet paketiniz yok ise tarife ücretiniz ile doğru orantılı olarak faturanıza yansır veya bakiyenizden düşer. Bu sebeple bu kullanımlara dikkat etmelisiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ