Bedava İnternet

Turkcell 10GB Bedava İnternet 2022 Kampanyası

Turkcell 10GB Bedava İnternet 2022 Kampanyası

Turkcell 10GB Bedava İnternet Kampanyası Turkcell bünyesinde dağıtılan hediye internet paketlerinden biri de 10 GB bedava internettir. Paketten Turkcell faturalı ve faturasız müşterileri yararlanabilmekte. Siz de kampanyadan yararlanmak istiyorsanız yazıda verilen yönergeleri takip etmelisiniz. Bu yazımızda Turkcell 10 GB internet nasıl yapılır, promosyon kodu nedir, hediye kodu nedir gibi detayları irdeleyeceğiz.

Turkcell Hediye 10GB Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Turkcell 10GB Bedava İnternet Kampanyası

Bu kadar büyük bir internet paketi kampanyasının arkasında büyük bir tefarruat olduğu zannedilmekte. Bu düşünce biraz yanlış. Sebebi ise kampanyadan yararlanmak için bir hizmet satın almanıza veya bir bültene abone olmanıza gerek olmamasıdır. Turkcell 10GB bedava internet kampanyasından yararlanmak için tek yapmanız gereken 4.5G hat almak. daha önceden kullandığınız hattınızı yeni 4.5G sim kart ile değiştirerek kampantadan yaralanabilirsiniz. Bunun yanı sıra hattınızı başka bir operatörden Turkcell’e taşıyarak da kampanyaya abone olabilirsiniz.

İnternet paketini almanıza yardımcı olacak gereç ise promosyon şifresi. Alacağınız sim kart yanında verilecek promosyon şifresi ile kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz. Turkcell 10GB internet paketini bu şifre sayesinde alabilirsiniz.

Turkcell Goller Cepte Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell 10GB Bedava Nasıl Yapılır?

Peki aldığımız bu promosyon şifresi nasıl kullanılır? Yapmanız gereken birçok kampanyada olduğu gibi SMS yollamak. İnternet paketi için ENHIZLI boşluk *şifre şeklindeki mesajınızı 2222’ye göndermeniz gerekmekte. Göndereceğiniz bu mesajdan herhangi bir ücret tahsil edilmeyecektir. İnternet paketinin hattınıza yüklenmesi bir bilgilendirme mesajı ile size iletilecektir. Genel olarak anında gelen mesaj 24 saat süre ile de gelebilmekte. Aksi senaryolarda müşteri hizmetleri ile iletişime geçmelisiniz.

Turkcell 10GB Bedava İnternet Promosyon Kodu Alma

Turkcell 10GB Bedava İnternet Kampanyası

İlgili promosyon kodunuz kart içerisinde verilmez ise müşteri hizmetleri ile iletişime geçin. Hattı aldığınız Turkcell bayisine gidip Turkcell 10 GB Hediye İnternet Promosyon Kodu talep de edebilirsiniz. Şube yetkilileri ilgili kampanya için gerekli tüm desteği gösterecektir. Dilerseniz kampanyayı görevlilerden birine de yaptırabilirsiniz.

Turkcell İndirim Kodu Öğrenme

Turkcell müşterilerine özel olan SMS servisi ile indirim kodları da öğrenilebilmekte. 2222 ve 2200 numaralarına atacağınız indirim kodu şeklindeki kısa mesaj ile 10GB hediye internet kodu tarafınıza iletilir. Bunun yanı sıra 0532 752 53 23 telefon numarasına yine indirim kodu şeklinde SMS atarak kodunuzu öğrenebilirsiniz.

Turkcell 10 GB Bedava İnternet Detay

Turkcell 10GB bedava internet ile ilgili detaylar şu şekildedir:

 • Sim kart ile verilen şifre ile beraber Turkcell 10GB bedava internet verilecektir.
 • Hediye kazanımı için SMS atılmalıdır. Kodun alınmasından itibaren 6 ay süre bulunmaktadır.
 • Kampanyadan yararlanmak için 4.5G sim kartın hat sahibi tarafından alınması gerekir.
 • Kazanılan internet devir edilemez. Sadece gönderilen numara üzerinde kullanıma açık olur.
 • İnternet paketi sadece yurt içi kullanımda geçerlidir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. saffet dedi ki:

  acil bedava internet lazım gönderir misiniz lütfen

 2. selime dedi ki:

  efsane kampanya tam zamanın da kazandım bedava interneti

BİR YORUM YAZ