Bedava İnternet

Turkcell 3 Ay Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell 3 Ay Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell 3 Ay Bedava İnternet Kampanyası. Evde internet arayanlara müthiş bir kampanya ile karşınızdayız. Turkcell Superonline tarafından yapılan kampanya ile beraber ilk 3 ay bedava internet verilmekta. Kampanya Turkcell 3 ay bedava internet nasıl yapılır, internet fiyatları nedir, kimler yararlanabilir gibi tüm soruların cevaplarını yazımızda bulabilirsiniz. Cayma bedeli ne kadardır, Turkcell bedava internet kazanmak için nereye gitmelisiniz gibi konular da detayları ile yazımızda.

Turkcell 3 Ay Bedava İnternet Kampanyası Nedir?

Turkcell 3 Ay Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Superonline VDSL internet kullanmak isteyen müşterilerine özel 3 ay bedava internet vermekte. Yalın VDSL hizmeti satın alan herkes bu kampanyadan yararlanabilir. Kampanya 01 Ocak 2022 tarihine kadar sürmekte. VDSL internet hizmeti ile beraber 24 Mbps’den 100 Mbps’ye kadar internet kullanabilirsiniz. Kampanya kapsamında 24 ay kalma sözünüze karşı ilk 3 ay ücret alınmamaktadır.

Kampanyaya abone olduktan sonra başka tarifelere geçiş imkanı da bulunmaktadır. Turkcell tarife değişikliği için ücretsiz olarak üst tarifelere geçiş imkanı sağlar. Kampanya fiyatının altında olan başka kampanyalar geçişiniz halinde indirim bedellerini de ödemek duruunda kalırsınız. Turkcell bedava internet paketi hakkı geçiş yapılması halinde kaybedilir. İndirim ve hediye olarak verilen tüm haklar bir sonraki faturanızı yansıtılır.Kampanya ile kazandığınız bedava internet hakkını devir edemezsiniz.

Turkcell 3 Ay Bedava İnternet Kampanyası Nereden Alınır?

3 Ay Ücretsiz Yalın VDSL Kampanyası, Turkcell’lilere özel olup birden fazla kanaldan başvurulabilmekte. 0 532 532 00 00 numarası ile Turkcell müşteri hizmetlerinden veya Turkcell Mağazalarından başvuru yapabilirsiniz. Bunların dışında BURAYA tıklayarak internetten başvuru sayfasına gidebilirsiniz. İsim ve Telefon bilgilerini girmenizin ardından Turkcell size ulaşacak kampanya için gerekli adımları açıklayacaktır.

Turkcell 3 Ay Bedava İnternet Kampanyası Fiyatları

Turkcell 3 Ay Bedava İnternet Kampanyası

Kampanyanın içeriğinden ve nasıl başvurulacağından bahsettik. Şimdi gelelim fiyatlarına. Turkcell bedava internet kampanyasından yararlanmak için ilk olarak 24 ay süre ile VDSL hizmet almalısınız. Fiyatlar alacağınız internet hızına göre değişmektedir. Kampanya kapsamında sunulan paketlerden yararlanmanız için en önemli kıstas altyapınızdır. Bulunduğunuz bölgede Yalın VDSL imkanı yok ise kampanyadan yararlanamazsınız. Örneğin fiber bağlantı olan bir binada oturuyorsanız Turkcell bedava internet VDSL kampanyasından yararlanmanız mümkün değil.

Kampanya kapsamındaki internet hizmetlerinin fiyatları şöyle:

  • AKKsiz VDSL 24 Mbps’ye kadar  internet ilk 3 ay bedava kalan 21 ay 119,90 TL
  • AKKsiz VDSL 35 Mbps’ye kadar  internet ilk 3 ay bedava kalan 21 ay 124,90 TL
  • AKKsiz VDSL 50 Mbps’ye kadar  internet ilk 3 ay bedava kalan 21 ay 139,90 TL
  • AKKsiz VDSL 100 Mbps’ye kadar  internet ilk 3 ay bedava kalan 21 ay 139,90 TL

Turkcell bedava internet kampanyası internet fiyatlarının tümünde vergi ve 6 TL modem ücreti dahildir. Verilen internet hızları sabit olmayıp VDSL özelliği gereği üst sınır konumundadır. Örneğin 100 Mbps hız değil, 100 Mbps’ye kadar hız verilmektedir.

Turkcell 3 Ay Bedava İnternet Kampanyası Cayma Bedeli

Kampanyaya katıldıktan sonra iptal etmek isterseniz belli bir yükümlülüğü bulunuyor. Örneğin ilk olarak yapılan indirim 150 TL aktivasyon ücreti üzerine. Bunun ile beraber 200 TL modem kurulum hizmeti de yapılan indirimler arasında. Kampanya iptali halinde bu iki bedel tarife indirimlerine ek olarak cayma bedeline eklenir. Yani en az 350 TL cayma bedeli ödeyeceğiniz kesin.

Bir diğer konu da modem ücreti üzerine. Kampanyada verilecek modem Turkcell mülkü olup sözleşme boyu sizin kullanımınıza verilir. Sözleşmenin iptali veya bitmesi durumunda Turkcell’e iade edilmelidir. Aksi takdirde taahhütnamede de yazdığı gibi modem ücreti kullanıcıdan talep edilir.

Turkcell 3 Ay Bedava İnternet Kampanyası Cayma Bedeli Karşılama

Başka bir internet sağlayıcısından Turkcell’e geçmek isteyenlere özel olarak cayma bedeli de karşılanmaktadır. Turkcell bedava internet kampanyası kapsamında internet başvurusu yapan müşterilere 300 TL cayma bedeli karşılaması sunulur. Diğer internet hizmetinize karşı ödenecek borç ya Turkcell tarafından direkt karşılanır ya da faturalandırılıp indirim olarak kampanyaya yansır. Örneğin 300 TL karşılama yapıldı ise 3 ay boyunca faturanızdan taksit taksit indirim gerçekleşir. İndirim taksitlerini Turkcell belirlemektedir.

 

Turkcell 3 Ay Bedava İnternet Kampanyası Kimler Yararlanabilir

Turkcell mobil hat kullanıcıları kampanyadan yararlanma konusunda önceliklidir. Bunun ile beraber TC kimlik no ile Turkcell bayilerine giden tüm müşteriler hızlıca kampanyadan yararlanabilir. Kampanya Ocak 2022 yılına kadar devam edecektir. Kampanya bir Superonline kampanyası değildir. Turkcell hat sahiplerine özel olarak sağlanmıştır. Kampanyadan yararlanmak isteyecek diğer hat sahipleri bu konuda dikkat etmelilerdir. Yeni hat almaları halinde kampanyadan yararlanabilir hale gelebilirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ