Bedava İnternet

Turkcell 30 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell 30 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell 30 GB Bedava İnternet Kampanyası Bu yazımızda Turkcell hat sahiplerine yönelik bol internetli kampanyalara yer vereceğiz. Yazı içerisinde Turkcell 30 GB bedava internet paketi nasıl yapılır, hangi kampanyalar ile Turkcell 30 GB bedava internet kazanılır bulabilirsiniz.

Turkcell internet hızı ve çekim kapasitesi ile en önde gelen operatör olmasının yanı sıra sunduğu kampanyalar ile de fark yaratmaktadır. Bedava internet, bedava konuşma, bedava SMS, hediye çekleri gibi birçok farklı hediyeyi Turkcell hizmetleri ile alabilirsiniz. Neler yapmanız gerektiğini bu içerikte detaylıca anlatacağız.

Turkcell 30 GB Hediye Nasıl Yapılır

Konuya en can alıcı yerinden başlayalım; Turkcell 30 GB hediye nasıl yapılır?

Şunu öncelikle belirtmek gerek ki 30 GB hediye internet veren kampanyalar birbirinden farklı olduğu için aşağıda yazdığımız bedava internet kampanyaları yazılarını okumalısınız. Aşağıdaki bölümde hangi kampanya nasıl elde edilir detaylı şekilde anlattık.

Kampanyalardan bazıları paketlere ek olarak verilirken bazıları da Turkcell Hizmetlerinin yanında bedava internet olarak verilmektedir. Turkcell 30 GB Bedava İnternet için hangi kampanyanın nasıl yapıldığını kendi başlığından detaylıca öğrenebilirsiniz.

Gülümseten Fırsat 25 GB

Turkcell 30 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell tarafından sunulan Faturasız tarifeler ile de bedava internet kazanabiliyorsunuz. Turkcell Gülümseten Fırsat 25 GB tarifesi ile beraber 25 GB internet, 1000 dakika konuşma ve 1000 SMS’in yanında hediye internet de kazanabiliyorsunuz.

Geçmişte kampanya içerisinde Turkcell 30 GB internet hediye etse de güncel halinde bu miktar düştü. Gülümseten 25 GB ile beraber kazanabileceğiniz hediye internet paketleri:

 • Dergilik içerisinde kullanılabilecek 1 GB hediye internet,
 • BiP içerisinde kullanılabilecek 5 GB hediye internet,
 • Turkcell TV Plus içerisinde kullanılabilecek 5 GB hediye internet
 • Lifebox içerisinde kullanılabilecek 5 GB hediye internet bulunmaktadır.

Paket içersinde bunlara ek olarak Lifebox bulut saklama uygulaması içersinde 25 GB depolama alanı, Dergi Maksi üyeliği, Lifebox Standart Plus üyeliği ve Mini TV+ üyeliği ücretsiz verilir.

Paket ücreti 85 TL’dir. Turkcell Gülümseten 25 GB paketi, FIRSAT 25GB yazıp 2200 numarasına göndererek yapılmaktadır.

Gülümseten 30 GB

Turkcell 30 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell tarafından sunulan bir diğer hediye internet veren Faturasız tarife ile karşınızdayız. Turkcell Gülümseten 30 GB paketi içerisinde 30 GB internet, 1000 dakika ve 1000 SMS bulunmak ile beraber paketle bedava internet kazanmak da mümkün. Turkcell 30 GB bedava internet kazanmak için aşağıdaki paketlere bakmalısınız.

Gülümseten 30 GB tarifesi ile beraber kazanabileceğiniz bedava internet paketleri:

 • Dergilik uygulamasında kullanılabilecek 1 GB bedava internet paketi,
 • BiP uygulamasında kullanılabilecek 5 GB bedava internet paketi,
 • Turkcell TV Plus uygulamasında kullanılabilecek 5 GB bedava internet paketi,
 • Lifebox uygulamasında kullanılabilecek 5 GB bedava internet paketi,

Gülümseten Fırsat 30 GB ile gelen diğer hediyeler ise:

 • Lifebox uygulaması içersinde 25 GB depolama alanı,
 • Dergi Maksi üyeliği,
 • Lifebox Standart Plus üyeliği
 • Turkcell Mini TV+ üyeliği

Paket ücreti 95 TL’dir. Turkcell Gülümseten Fırsat 30 GB paketini yapmak için FIRSAT 30GB yazıp 2200 numarasına göndermelisiniz.

Gülümseten Fırsat 19 GB

Turkcell 30 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell tarafından sunulan bir diğer bedava internet veren Faturasız tarife ile karşınızdayız. Turkcell Gülümseten 19 GB paketinde 19 GB cepten internet, 1000 dakika ve 1000 SMS bulunmak ile beraber paketle hediye internet kazanma da mümkün.

Gülümseten 19 GB tarifesi ile beraber kazanabileceğiniz bedava internet paketleri:

 • Dergilik uygulamasında kullanılabilecek 1 GB bedava internet paketi,
 • BiP uygulamasında kullanılabilecek 5 GB bedava internet paketi,
 • Turkcell TV Plus uygulamasında kullanılabilecek 5 GB bedava internet paketi,
 • Lifebox uygulamasında kullanılabilecek 5 GB bedava internet paketi,

Gülümseten Fırsat 19 GB ile gelen diğer hediyeler ise:

 • Lifebox uygulaması içersinde 25 GB depolama alanı,
 • Dergi Maksi üyeliği,
 • Lifebox Standart Plus üyeliği
 • Turkcell Mini TV+ üyeliği

Paket ücreti 75 TL’dir. Turkcell Gülümseten Fırsat 19 GB paketini yapmak için FIRSAT 19GB yazıp 2200 numarasına göndermelisiniz.

Turkcell 25+25 gb 50 tl

Yakın zamanda bulunana Turkcell 25+25 GB 50 TL kampanyasındna birçok kişi yararlandı. Paket içerisinde bulunan toplamda Turkcell 50 GB hediye internet ile beraber birçok kişi avantajlı fiyatlara internet kullandı. Fakat tarifenin içeriği aynı kalsa da fiyatı yıllar içerisinde güncellendir. Eski Turkcell 25+25 GB 50 TL paketinin adı Platinum 50 paketidir. Paket içerisinde her yöne kullanabileceğiniz 25 GB cepten internet ile beraber, Twitter, Facebook, Youtube ve Instagram’da kullanabileceğiniz 25 GB ek internet paketi de verilmektedir. BİP ve WhatsApp sınırsızdır, kotanızdan yemez. Diğer bulunan hediye internet kampanyaları ise:

 • lifebox’a özel bedava 5 GB internet
 • Turkcell TV+’a özel 5GB hediye internet
 • fizy’e özel 5GB bedava internet paketi
 • Dergilik Midi paketi ile 1 GB hediye internet

30 GB İnternet Turkcell

Yukarıda 30 GB internet Turkcell hat sahipleri tarafından nasıl yapılır detaylıca anlattık. Kampanyalar ise bunlar ile sınırlı değil. Bir sonraki baştıkta Turkcell ücretsiz 30 GB internet kazandıran diğer tarifelere yer vereceğiz. Eğer farklı Turkcell bedava internet kampanyaları hakkında bilgi almak istiyorsanız BURADAN ilgili yazımıza giderek birbirinden çeşitli kampanyaları görebilisiniz.

Turkcell 30 GB İnternet Hediye

Bu bölümde diğer Turkcell 30 GB internet hediye kazanabileceğiniz kampanyaları bulabilirsiniz. 30 GB internet Turkcell kampanyaları ile verilmektedir. Detaylı açıklamaları kampanyaların isminin üzerine tıklayarak elde edebilirsiniz. İşte Turkcell 30 GB internet hediye kazanabileceğiniz kampanyalar:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ