Bedava İnternet

Turkcell 8 GB Bedava İnternet Hat Kapına Gelsin

Turkcell 8 GB Bedava İnternet Hat Kapına Gelsin

Turkcell 8 GB Bedava İnternet Hat Kapına Gelsin, Turkcell’in yeni başlatmış olduğu kampanya ile beraber yeni hatlar kapınıza kadar geliyor. Faturalı Turkcell müşterisi olacak kişileri kapsayacak bu kampanya kapsamında Turkcell 8 GB bedava internet veriyor. Eğer siz de Turkcell müşterisi olmak istiyorsanız bu kampanyayı kaçırmayın. Turkcell 8 GB Bedava İnternet Hat Kapına Gelsin kampanyası ile alakalı tüm detayları bu yazıda bulabilirsiniz.

Turkcell Hat Kampanyası 8 GB Bedava İnternet nedir

Turkcell Hat Kampanyası ile İnternet kullanımı günümüzde oldukça yaygın olması ile güncel kampanyalar hazırlayarak kullanıcılarını oldukça memnun etmeye çalışan turkcell ve diğer firmalar da  kampanyalarını bu doğrultuda yapıyor. Yeni çıkaracakları bir ürünü, uygulamayı veya yeni müşteri alımını teşvik etmek için bedava internet paketi vermekte. Yazımızın ana konusu olan Turkcell 8 GB Bedava İnternet Hat Kapına Gelsin kampanyası da buna bir örnek. Bu kampanyada amaçlanan ise yeni müşteri alımı. Kampanyadan nasıl yararlanacağını adım adım aşağıdan öğrenebilirsiniz.

Turkcell 8 GB Bedava İnternet Nasıl alınır?

Turkcell 8 GB Bedava İnternet Nasıl Alınır, sorusunun cevabını aşağıda detaylıca açıkladık. Fakat bundan kısaca bahsetmek gerekir ise dijital başvuru yapmanız sonucu diyebilir. Turkcell Faturalı hat sahibi olmak için internet üzerinden başvuru yapmanız sonucundan kolayca Turkcell 8 GB bedava internet alabilirsiniz.

Bunun dışında kalan birçok kampanyayı sitemizde bulabilirsiniz. Turkcell operatörlerine yönelik verilen bedava internet kampanyalarına sitemizdeki TURKCELL bölümünden ulaşabilirsiniz.

Turkcell 8 GB Bedava İnternet Hat Kapına Gelsin Nasıl Yapılır?

Turkcell 8 GB Bedava İnternet Hat Kapına Gelsin

Öncelikle Hat Kapına Gelsin 8 GB bedava internet paketinden sadece yeni Tukcell kullanıcıları ve numarasını taşıyanlar yararlanabilir. İnternet üzerinden yapılan başvuruları kapsamaktadır. İşte adımlar:

 • turkcell.com.tr üzerinde bulunan kampanya sayfasından paketinizi seçmelisiniz. Kampanya faturalı hat sahiplerini kapsadığı için bu doğrultuda hareket etmelisiniz.
 • Paket seçiminden önce size iki adet seçenek sunulacaktır. İlk seçenek hat taşıma diğer seçenek ise yeni hat almak üzerine olacak.
 • Eğer Hat taşıma ekranına gelirseniz sizden telefon numaranız istenmektedir. Bunun yanında hattınızın faturalı mı faturasız mı olacağını da bu ekranda seçiyorsunuz.
 • Eğer yeni hat almak istiyorsanız 3 farklı seçenek sunulmakta. İlk seçenekte istediğiniz numarayı aratmaktasınız. Eğer numara boşta ise kullanabilirsiniz. İkinci seçenekte numarayı son 4 haneye yönelik seçersiniz. Son seçenekte ise Turkcell, boşta olan numaralardan birini sizin adınıza tanımlar.
 • Bu ekranlarda Faturalı olarak seçim yaparak devam ettiğinizde tarife seçim ekranı gelecektir. Bu ekrandan dikkatlice seçim yaparak size uygun olanı seçmelisiniz.
 • Form ekranında gerekli bilgileri girdikten sonra hattınız sizin istediğiniz adresinize gönderilmek üzere hazırlanır.
 • İşlemlerin sonunda tarafınıza e-posta ile bilgilendirme yapılır.
 • Müşteri hizmetleri ile konuşarak hattınızı mağazalardan da teslim alabilirsiniz.

Turkcell Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2022

Turkcell 8 GB İnternet 20 TL

Bu kampanya uzun süre aktif kalsa da artık bulunmamaktadır. Yerini alan kampanya Turkcell 8 GB internet 50 TL kampanyasıdır. Bu kampanyadan yararlanmak için buradan resmi siteye gidebilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Hat Kapına Gelsin İnternet Paketi

Turkcell 8 GB Bedava internet ile beraber tam 4 ay ücret ödemeden internet kullanabilirsiniz. Kampanya kapsamında kazandığınız haklar 4 ay için bölünecektir. Her ay 2 GB bedava internet hattınıza tanımlanacaktır. İnternet paketini kazanmak için ekstra bir SMS göndermenize gerek yok. Kazandığınız interneti başkasına devredemezsiniz. Ayrıca harcamadığınız Turkcell 8 GB internet paketi diğer aylara da devir olmaz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. valerastar92669 dedi ki:

  Bu bilgi için teşekkür ederim bedava internet kazanmak çok kolay

BİR YORUM YAZ