Bedava İnternet

Turkcell Bedava Dakika Kampanyaları

  • 28 Ocak 2021
  • 1.291 kez görüntülendi.
Turkcell Bedava Dakika Kampanyaları

Turkcell Bedava Dakika Kampanyaları; Turkcell operatörü müşterilerine özel Turkcell Bedava Dakika kampanyaları bu yazımızda. Günlük, haftalık ve aylık olmak üzere birçok paketi bu sayfada bulabilirsiniz. Bahsini edeceğimiz paketlerin nasıl yapılacağını da detaylıca açıklayacağız. Turkcell Bedava Dakika kampanyaları hakkında siz de bilgi almak istiyorsanız buyrun yazımıza.

Turkcell Bedava Dakika Kampanyaları Nasıl Yapılır?

Öncelikle bilmeniz gereken ilk şey tüm kampanyaları yapmanızın zor olduğu. Kampanyalardan faydalanmak için bazı hizmet ve tarifelere tabii olma şartınız aranır. Aksi halde başvurularınız geçersiz sayılır. Bu yazıda bahsini edeceğimiz kampanyaların bazıları telefon uygulaması ile gelirken bazıları da SMS servisleri üzerinden verilmektedir. Yani Turkcell bedava dakika kampanyaları nasıl yapılır sorusuna net bir cevap vermek oldukça güç.

TURKCELL BEDAVA İNTERNET KAMPANYALARI 2022

Turkcell Bedava Dakika Kampanyaları 2022 Güncel

Uygulamalar ile Yapılan Kampanyalar

Turkcell Hesabım Uygulaması ile Bedava Dakika

Turkcell firmasının sağlamış olduğu “Hesabım” uygulaması ile beraber tüm işlemlerinizi online olarak yapabilirsiniz. Uygulama içerisinde bolca hediye dağıtılmakta. Bu hediyelerden en öne çıkanı ise bedava dakika. Hesabım uygulamasını düzenli olarak kullanarak verilecek olan hediyeleri kolayca yakalayabilirsiniz. Uygulamanın içerisinde bulunan Turkcell Hediye Havuzu bölümünden de bedava dakika, internet veya SMS gibi hediyeleri kazanmak mümkün. Bölümde yer alan görevleri yapmanız halinde vaat edilen ödüller hızlıca hattınıza tanımlanacaktır.

Turkcell Bip Uygulaması ile Bedava Dakika

Turkcell Bedava Dakika Kampanyaları

Bedava dakika veren uygulamalar arasında ikinci aktör Bip. Turkcell tarafından geliştirilen mesajlaşma uygulaması kullandıkça kazandıran bir yapıya sahip. Bip uygulamasını kullanarak birçok ödül kazanmak mümkün. Uygulama içerisinde sunulan kampanyalardan biri de her yöne 100 dakika kampanyası. 1 TL ücret vererek sahip olacağınız 100 dakika bedava konuşma ile beraber sevdikleriniz ile uzun süreler telefonda kalabilirsiniz. Kampanyaya SMS servisi üzerinden de BİP 100 DK yazıp 2200 numarasına kısa mesaj göndererek katılabilirsiniz.

Turkcell Dijital Operatör ile Bedava Dakika

 

Turkcell Dijital Operatör uygulaması ile beraber bedava dakika kazanmak çok kolay. Uygulama içerisinde Hediye havuzu kısmında bedava dakika dağıtılmakta. Sürekli güncellenen kampanyaları takip eder dakikaları yakalayabilirsiniz. Bunun yanı sıra bedava internet, SMS ve hediye kuponları kazanmak da mümkün.

Yaani Uygulaması ile Bedava Dakika

Turkcell Bedava Dakika Kampanyaları

Yerli arama motoru Yaani kullananlar hediyeler ile ödüllendiriliyorlar. 2018 yılında kullanıma sunulan arama motoru ücretsiz şekilde her yerden kullanılmakta. Turkcell kullanıcıları, sahip olduğu iOS ve Android cihazlarda Yaani uygulamasını indirip kullanarak hediye kazanmaktalar. Yapmanız gereken tek şey uygulama marketinden indirip hediye havuzuna ve Yaani uygulamasına göz gezdirmek. Hediyenizi almanız için gerekli talimatları o kısımlardan bulabilirsiniz.

TURKCELL MÜŞTERİ HİZMETLERİNE DİREK BAĞLANMA

SMS Servisi ile Yapılan Kampanyalar

Turkcell Bedava Dakika Paketi Nasıl Yapılır

Bedava dakika veya bedava konuşma paketlerini yapmak için birçok yöntem bulunmakta. Bunlardan biri de SMS servisleri. Bu başlık altında SMS servisleri ile yapılan bedava dakikalardan bahsedeceğiz. Bedava konuşma paketi kazanmanız için ilk öne çıkan yöntem SURPRIZ yazıp 2222‘ye SMS göndermek. Çeşitli dakikalar saniyeler sonra telefonunuza tanımlanacaktır. Bunun yanı sıra FIRSAT yazıp 2222‘ye kısa mesaj atmak da yine aynı şekilde bedava dakika kazanmanızı sağlayacaktır.

Turkcell Salla Kazan Bedava Dakika

Turkcell’in en fazla hediye dağıttığı hizmeti hiç şüphesiz Salla Kazan’dır. Uygulama genelde Turkcell Bedava İnternet başlığında karşımıza çıksa da bedava dakika ve SMS de dağıtmaktadır. Haftalık olarak her Turkcell kullancısına tanına Salla Kazan hakkı ile bedava konuşma kazanabilirsiniz. Bunların yanında hediye kuponları, çok ucuz fiyatlara ek paketler de ayrıca sunulmakta.

Hafta Sonu Bedava Dakika Kampanyası

Turkcell Hazır kart sahipler hafta sonları ücret ödemeden Turkcell’liler ile bedava konuşuyor. Eğer Hazır Kart sahibi iseniz yapacağınız 35 TL ve üzeri bakiye yüklemelerinde Cumartesi ve Pazar günleri hat içi sınırsız konuşabilirsiniz. Kampanya 1 ay boyunca sürmektedir. Her ay yapacağınız 35 TL ve üzeri yüklemede yenilenecektir. Hakkı kazanmanızın ardından direkt olarak hattınıza tanımlanacaktır, ayrı olarak SMS göndermenize gerek olmaz.

Turkcell Her Yöne Bedava Dakika Kampanyası

Bip uygulaması sayesinde kazanabileceğiniz hediyelerden biri de her yöne bedava dakikalar. Telefonunuza Bip uygulamasını indirerek bedava konuşma paketlerine sahip olabilirsiniz. İnternet ve SMS üzerinden yazışabildiğiniz uygulamada, ilk yüklemeye özel olarak haftalık 500 dakika veriliyor. Bu paket için tek yapmanız gerekn telefonunuzun uygulama marketinden BIP uygulamasını indirmek. Uygulama içerisinde bulunan diğer etkinlikler ile beraber çeşitli hediyeler de kazanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ