Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet Hilesi 2022

Turkcell Bedava İnternet Hilesi 2022

Turkcell Bedava İnternet Hilesi, İhtiyacınız olan internet miktarını hemen ücretsiz alabilirsiniz. Turkcell Bedava İnternet Hilesi, yapmak ve ücretsiz internet kazanmak için yazımızı okumaya devam ediniz. İnternet paketi kimi zaman bizleri yolda bırakabiliyor. İhtiyacımız olan anlarda internet bulamamak oldukça kötü bir durum. Eğer ek paket satın alma yoluna gidilir ise fahiş fiyatlar ile karşılaşılıyor. Turkcell hat sahipleri için bu yazımızda Turkcell bedava internet hilesi ile alakalı bazı yöntemleri açıklayacağız.

Evde, işte veya okulda birçok işimizi internet üzerinden yapıyoruz. Özellikle telefon üzerinden geçirilen vaktin büyük bir bölümü internet gerektiriyor. Bu noktada ihtiyaç olan ise sağlam bir internet paketi. Günümüzdeki internet hızları ve uygulamaların veri tüketimi düşünülünce en az 8 GB bir paket lazım. Bu paketlerin olduğu tarifeler de pahalı olabiliyor. BU gibi durumlarda maddiyatı düşünerek internet hilesi yapmaya yönelebilirsiniz. İşte karşınızda işinize yarayacak Turkcell bedava internet hileleri…

TURKCELL MÜŞTERİ HİZMETLERİNE DİREK BAĞLANMA

Turkcell Bedava İnternet Hilesi Yöntemleri

Turkcell Bedava İnternet Hilesi

Öncelikle Turkcell bedava internet için birkaç tane uygulamaya sahip.İşte bunlardan bazıları:

 

Turkcell Sallla Kazan Bedava İnternet Hilesi

Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet Hilesi İlk yöntem hiç şüphesiz olarak Salla Kazan. Uygulama üzerinden sürekli olarak Hediye İnternet dağıtılmakta. Belirli periyotlar ile katılabileceğiniz uygulama içerisinde internet paketi dışında hediyeler kazanmak da mümkün. Ekstra Salla Kazan hakkı kazanarak yine uygulama üzerinden internet kazanabilirsiniz. Banka üzerinden TL bakiye yüklenmesi durumunda 1 GB gibi bedava internet paketlerine sahip olabilirsiniz.

Turkcell GNÇ Çatlat Kazan Bedava İnternet Hilesi

GNÇ uygulaması üzerinden de bedava internet kazanabilirsiniz. Uygulama üzerinden bulunan Çatlat Kazan bize bunu sağlıyor. 26 yaş altı müşteriler için sunulan bu hizmet ile her salı internet paketi hediyesi mevcut. Bu paket ile verilen internetler ile beraber doyasıya internete girebilirsiniz.

 

Turkcell Bastı Kaptı Kampanyası Bedava İnternet Hilesi

Turkcell Bastı Kaptı Kampanyası ile bedava internet kazanabilirsiniz. Her pazartesi GNÇ üyelerine özel hediyeler dağıtılmakta. Bunlar içerisinde bedava internet, SMS, konuşma ve hediye çekleri gibi seçenekler var. Uzun süreli bir kampanya.

 

Turkcell 4.5G Bedava İnternet Hilesi

Bu Bedava İnternet Hilesi de 4.5G SIM kart sahiplerine özel. İnternet paketini kazanmak için telefonunuzda takılı olan hattın 4.5G olması ve daha önceden mobil veri üzerinden doğrulanması gerekir. İlk gelen 50.000 kişiye 2 haftalık 1 GB bedava internet verilmektedir. Bedava interneti almak için Dijijtal Operatör uygulamasına girip Hediye Havuzu bölümünü ziyaret etmelisiniz.

 

Turkcell Biz Genç 2 GB Bedava İnternet Hilesi

25 yaş altı Turkcell kullanıcılarına özel olan bu hile ile günlük 2 GB internet kazanabilirsiniz. Turkcell Biz grubu içerisinde yer alan 25 yaş altı kullanıcılar her ay bu bedava internete erişebilir durumda. Turkcell Biz grubundan çıkmadığı sürece bedava interneti almaya devam eder.

 

Otomatik Ödeme Talimatı ile Günlük 5 GB İnternet Hilesi

Faturalarınızı banka hesabınıza tanımlayıp otomatik ödeme onayı vermeniz halinde tamı tamına 5 GB internet kazanabilirsiniz. Bu bedava internet hilesi herkes tarafından da kullanılabilir. Otomatik ödeme talimatını verdikten sonra Dijital Operatör uygulamasının Hediye Havuzu bölümünden bedava 5 GB internet sahibi olabilirsiniz.

 

Bizce ile Kupon Biriktir Bedava İnternet Hilesi

Turkcell Bedava İnternet Hilesi Turkcell abonelerine özel sağlanan bu kampanya kapsamında uygulama indirerek bedava internet hilesi yapabilirsiniz. Uygulama marketlerinde bulunacak Bizce uygulamasını indirip kuponları biriktirerek hediye internet sahibi oluyorsunuz.

Günlük olarak verilen kuponlardan 45 adet biriktirirseniz Günlük 5 GB, 60 adet birikterirseniz Haftalık 2 GB bedava internet sahibi olursunuz. Bu iki hediyeyi aynı ay içinden sadece birer kez alabilirsiniz. Yani bir ayda maksimumu 1 tane Günlük 5 GB ve haftalık 2 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Kupon için uygulama içinde vakit geçirmelisiniz.

Ayrıca bu yöntemleri çevrenizdeki Turkcell kullanıcıları da yapabilmekte. Eğer internet kullanımları yok ise bu yöntemleri kullanarak onlara internet paketi kazandırabilirsiniz. Kazanılan Gigabaytları da Hotspot üzerinden telefonunuzda kullanabilirsiniz.

Yukarıdaki yöntemlerin her biri ile Turkcell bedava internet hilesi yapabilirsiniz. Takvimi iyi takip edip her hafta en az 1 adet internet paketi kazanmanız mümkün. Buradaki kampanyaların dışında başka Turkcell bedava internet kampanyası bulmak istiyorsanız aşağıdaki yazıya tıklayarak sayfaya ulaşabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet KAMPANYALARI

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ