Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet Kodu Nasıl Alınır?

Turkcell Bedava İnternet Kodu Nasıl Alınır?

Turkcell Bedava İnternet Kodu Nedir? Turkcell her gün yeni kampanyalar ile müşterilerinin karşısına çıkmakta. Bugün bahsedeceğimiz bir kampanyadan ziyade diğer operatörlerde pek rastlamadığımız hediye internet kodu. Turkcell bedava internet kodu ile kullanıcılarına ücretsiz internet vermekte. Hediye internet kodları nasıl alınır, Turkcell bedava internet kodu nedir gibi soruların cevaplarını yazımızda bulabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Kodu Uygulaması

İnternet üzerinde birçok sitede Turkcell bedava internet kodu başlığı altında kampanya görebilirsiniz. Genel olarak gıda ürünleri yanında verilen bu kodlar ile günlük bedava internet, aylık bedava internet, ücretsiz premium üyelik gibi hediyeler kazanabilirsiniz. Peki hediye internet kodu nereden alınır? Turkcell bedava internet kodları ile internet kazanma nasıl olur? Gelin beraber cevaplarını bulalım.

Turkcell GNC Çatlat Bedava İnternet Hilesi

Turkcell Bedava İnternet Kodu Nedir?

Turkcell Bedava İnternet Kodu Nasıl Alınır?

Tüm Turkcell müşterilerinin yararlanabileceği kodlardır. Bedava internet kodları ile faturalı veya faturasız hat sahipleri internet kazanabilmekte. İnternet kazanmak için yapmanız gereken iki farklı bedava internet kodu ile internet kazanma yöntemi var.

  • INTERNETIM kodu ile internet kazanma: Bu yöntem için yapmanız gereken INTERNETIM yazarak 2222 numarasına kısa mesaj atmak. Bu internet kodu ile beraber 1 GB bedava internet kazanırsınız.
  • GELMB kodu ile bedava internet: Bu yöntem için yapmanız gereken GELMB yazarak 2222 numarasına kısa mesaj atmak. Bu turkcell bedava internet kodu ile 1 GB bedava internet kazanırsınız.

Turkcell Dergilik 1GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Bedava İnternet Kazanma Kodu Nasıl Alınır?

Hediye internet kodu almak için bu sayfadaki kampanya kodlarını kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra cips, kola, dondurma gibi gıdalarda verilen promosyon kodları da hediye internet kodu yerine geçebilmektedir. Kullanabileceğiniz kodlardan bazıları da şunlardır.

  • Turkcell Hediye Aylık 1 GB İnternet Kodu: Bu internet kodu ile beraber 1 GB internet kazanırsınız. Tek yapmanız gereken HEDİYE AYLIK1GB yazarak 2222 numarasına SMS göndermek.
  • Turkcell Hediye Haftalık 1 GB İnternet Kodu: Bu internet kodu ile beraber 1 GB internet kazanırsınız. Tek yapmanız gereken HEDİYE HAFTALIK1GB yazarak 2222 numarasına SMS göndermek.
  • Turkcell Sürpriz Hediye İnternet Kodu: Diğer iki Turkcell hediye kodu ile bu kod farklıdır. Sürpriz hediye internet kodu ile beraber 2 GB ile 500 MB arası bedava internet kazanabilirsiniz. Kod ile internet almak için SURPRİZ yazıp 2222 numarasına kısa mesaj atmalısınız.

Turkcell Ücretsiz İnternet Paketleri

Turkcell Hediye İnternet SMS Kodu

Turkcell Bedava İnternet Kodu Nasıl Alınır?

Yazı genelinde de fark ettiğiniz üzere internet kodlarının büyük çoğunluğu 2222 SMS servisi üzerinden internet vermekte. Kampanya kodlarının nerede ise hepsi bu kod ile internet veriyor. Bu kodu kullanan diğer Turkcell hediye internet kodları ise şu şekildedir:

  • Turkcell Fırsat Bedava İnternet Kodu: Bu internet kodu ile beraber 500 MB bedava internet kazanırsınız. Tek yapmanız gereken FIRSAT yazarak 2222’ye SMS göndermek.
  • Turkcell Kim 1 GB İster Hediye İnternet Kodu: Turkcell hediye koduna göre daha fazla internet kazandırır. 1 GB internet veren bu kampanyaya ek olarak Bip yıldızları bedava internet kampanyasına da katılabilirsiniz. Bu kampanyadan da 2 GB bedava internet verilmektedir. Kod ile internet almak için KIM1GBISTER yazarak 2222’ye kısa mesaj atmalısınız.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ