Bedava İnternet

Turkcell Bedava SMS Kampanyaları

  • 01 Şubat 2021
  • 1.439 kez görüntülendi.
Turkcell Bedava SMS Kampanyaları

Turkcell Bedava Sms Kampanyaları; İnternetin hayatımızda büyük bir alan kaplaması ile beraber SMS kullanımı oldukça düştü. Bunun en büyük etkisi ise sosyal medya mecralarının büyümesi oldu. Fikirleri metine dökerek paylaşma ihtiyacı birçok uygulama ile oldukça kolay. Instagram özel mesajı, WhatsApp, Bip Messenger gibi uygulamalar SMS’in işlevinin çoğunu sağlıyor.

Fakat bedava internet bulamadığınız veya paketinizin bittiği durumlarda ise SMS oldukça hayati hale geliyor. Bu yazımızda Turkcell firmasının Bedava SMS Kampanyaları hakkında konuşacağız. Kampanyaları aşağıdaki yöntemleri izleyerek yapabilirsiniz.

Yukarıda da değindiğimiz gibi internetinizin ve hatta konuşma paketinizin olmadığı durumlarda SMS oldukça önem arz ediyor. Bazı durumlarda arama yapabilir, kısa mesaj atabilirken internete de girebilirsiniz. Bazı bölgelerde interent erişimi olmayabilir. Bu gibi senaryolarda imdadınıza yetişecek kahraman bedava sms paketleri veya konuşma paketleridir.

TURKCELL BEDAVA İNTERNET KAMPANYALARI 2022

Turkcell Bedava Sms Nasıl Yapılır?

Paketlerin bazıları hediye çarkı gibi bir sistemden gelirken bazıları da SMS servislerine abonelik ile olmakta. Detaylı şekilde aşağıda adımları açıkladık. Paketleri yapmak için adımları titizlik ile izlemeniz gerekiyor. Yanlış bir hamle yapmanız halinde Turkcell bedava sms yerine ücretli bir Turkcell hizmeti alabilirsiniz. Bu noktada ne yapacağınız hakkında oldukça dikkatli olmalısınız. İşte kampanyalar.

Turkcell Bedava SMS Kampanyaları 2022 Güncel

Turkcell Bedava SMS Kampanyaları

Turkcell Bedava SMS ve İnternet Kampanyası

Turkcell’in en güzel hediye paketlerinden biridir. İnternet paketi ile beraber hediye SMS paketi de vermektedir. Paket içeriğinde 1 GB bedava internet verilirken yanında 1000 SMS hakkı da verilmekte. Hem internette gezinme hem de mesaj atmak için oldukça iyi bir paket demek yanlış olmaz.

Paketin aktivasyonu için birkaç adımı dikkatlice takip etmelisiniz. Aksi takdirde 1000 SMS ve 1 GB Turkcell Bedava internet sahibi olamazsınız. İşte adımlar:

  • İlk adımda IPTAL IZIN yazıp 2222′ye kısa mesaj göndermelisiniz. Servis tarafından size dönüş mesajı gelecektir. Cevap gelene kadar sonraki adıma geçmeyin.
  • Servis mesajı geldikten sonra sizden ” DEVAM” yazıp 2197 numarasına kısa mesaj atmanız istenecektir. Bunu da yapın.

Tüm adımları yukarıdaki gibi yapmanız halinde 1 hafta boyunca kullanabileceğiniz 1 GB ve 1000 Turkcell bedava SMS paketi kazanacaksınız.

Turkcell 100 Bedava SMS Kampanyası

Bir başka Turkcell SMS kazanma yöntemlerinden biri de 100 Bedava SMS Kampanyası. Kampanya kapsamında her yöne kullanabileceğiniz 100 SMS kazanırsınız. Kampanyaya katılmak için tek yapmanız gereken SMS yazıp 2222 numarasına kısa mesaj göndermek. Ardından 100 SMS hattınıza tanımlanacaktır. Dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Turkcell 30 SMS Kampanyası

Bir başka SMS kampanyası da 30 Bedava mesaj hakkı kazandığınız Turkcell 30 SMS Kampanyası. Kampanya içerisinde verilen mesaj hakkı oldukça az gibi dursa da özel durumlarda oldukça faydalı olabilir. Kampanya kapsamında verilen 30 SMS’i her yöne kullanabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak için GEL SMS yazıp 2222 numarasınıa kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

Turkcell Salla Kazan Bedava SMS Kampanyası

Turkcell firmasının sunmuş olduğu en büyük yetenek uygulaması Salla Kazan’dır. Uygulama içerisinde Bedava SMS, internet ve konuşma paketi kazanmak oldukça kolay. Tek yapmanız gereken haftalık olarak uygulamayı ziyaret ederek telefonunuzu sallamak. Bunun sonucunda çoğunlukla bedava internet paketi kazansanız da duruma göre bedava SMS paketi kazanabilirsiniz. Turkcell Bedava SMS paketi için Salla Kazan olmaz ise olmaz yöntemlerdendir.

Turkcell Bedava SMS Hilesi

Turkcell Bedava SMS Kampanyaları

Turkcell bünyesinde yapabileceğiniz tüm bedava SMS hilesi yöntemleri yukarıda bulunmakta. Bu yöntemlerin dışında bildiğiniz yöntemler var ise lütfen bizimle paylaşın. Yukarıdaki Tukcell Bedava SMS hilesi yöntemlerinin çalışması için bazı şartlar bulunmaktadır. Hattınızın bu şartları karşılamış olduğundan emin olun. Aksi takdirde kampanyalardan yararlanamayabilirsiniz.

TURKCELL MÜŞTERİ HİZMETLERİNE DİREK BAĞLANMA

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ