Bedava İnternet

Turkcell Bil Kazan Nedir? Bil Kazan Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell Bil Kazan Nedir? Bil Kazan Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell Bil Kazan Nedir? Bil Kazan Bedava İnternet Nasıl Yapılır? Mevcut operatörünüzün sağlamış olduğu kampanyalar sayesinde hediye internet kazanmak için birçok yol var. Turkcell, Türk Telekom, Vodafone ve Bimcell bedava internet kampanyaları konusunda sürekli kendilerini güncellemekte.

Bu yazımızda da Turkcell tarafından sunulan Bil Kazan bedava internet kampanyasına yakından bakacağız. Turkcell Bip uygulaması üzerinden oynanan Bil Kazan oyunu üzerine bir kampanyadır. Yarışma formatında olmasının yanında kullanıcılarına bedava internet sağlayan bir yapıya da sahiptir. Turkcell Bil Kazan ile beraber BİP kazan kazan uygulamasına da göz gezdirebilirsiniz. Yazıda Turkcell Bil Kazan nedir, nasıl oynanır, Bil Kazan internet kazanma nasıl yapılır sorularının tümüne cevap vereceğiz.

Turkcell Bil Kazan Nedir?

Turkcell Bil Kazan Nedir? Bil Kazan Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Telefonunuzdan bilgi yarışması kategorisinde birçok oyun oynamaktasınız. Turkcell Bil Kazan da bu kategoride yer alan bir oyun. İçerisinde genel kültür sorularından oluşan bir soru havuzu mevcut. Soruları bilerek ödül kazanabiliyorsunuz. Yarışma süresince toplam 10 adet soru cevaplarsınız. Beş sorudan oluşan 2 aşamada yarışı tamamlayabilirsiniz. Sorular için size verilen süre ise soru başına 15 saniyedir.

Yarışmada ilk 5 sorudan oluşan aşamayı tamamlayıp çekilebilirsiniz. Bu çekilme ile beraber 250 MB bedava internet kazanırsınız fakat devam ederseniz hediye katlanmakta. 10 soruyu da doğru cevaplarsanız tam olarak 1 GB Turkcell bedava internet kazanırsınız ve bu da ilk aşamadaki ödülün tam 4 katı. Yarışmaya ücret ödemeden haftada 1 defa katılabilirsiniz. Yarışmaya katılma hakkı Pazartesi 09:00 itibari ile yenilenir. Ücretsiz olarak 1 defa katılabileceğiniz yarışmaya ücret dahilinden birden fazla da katılabilirsiniz.

 

Turkcell Bil Kazan Nasıl Oynanır?

Peki gel gelelim Bil Kazan nasıl oynanır? İhtiyacınız olan tek şey Turkcell abonesi olmak. Bunun dışında pek bir şart yok. Diğer kısımlar Bil kazana nereden ulaşacağınız üzerine olacak ki orada da devre BiP giriyor. Faturalı ve faturasız farketmeksizin tüm müşterilerin aynı adımları takip etmesi hediye internet kazanmalarını sağlayacaktır. İşte Turkcell Bil Kazan oynama adımları:

 • Eğer iPhone kulllanıyorsanız buradan, Android kullanıyorsanız buradan Bip uygulamasını indirin.
 • Uygulamaya giriş yaparak talep edilen bilgileri girin.
 • Uygulama arayüzündeki Bip Keşfet bölümüne gidin ve BİL KAZAN kanalını arayın.
 • Kanalı bulduktan sonra takip edin ve ardından haftalık yarışma için verilen linke tıklayarak sorulara gidin.
 • 1. aşamada 5, 2. aşamada 5 soruyu cevaplarsınız, cevap süresi ise 15 saniyedir.

Yukarıdaki adımlar ile beraber Bil Kazan bedava internet kazanma adımlarını da gerçekleştirmiş olursunuz. Bunun yanı sıra Çarşamba günleri girerek büyük ödül yarışmasına katılabilirsiniz. Pazartesi yenilenen hakkınızı kullanmadıysanız bedava olarak girebilirsiniz. Kullandı iseniz ücret karşılığında katılım gösterebilirsiniz.

Turkcell Bil Kazan Soruları ve Cevapları Nedir?

Turkcell Bil Kazan Nedir? Bil Kazan Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Bil Kazan her ne kadar bedava internet kampanyası olsa da belirli engelleri geçmeden size bunu sunmuyor. Bu da Turkcell Bil Kazan Soruları ve cevapları nedir sorusunu akıllara getiriyor. Soru havuzunda 100.000’lerce soru bulunmakta. Bu sebeple sorular için verilecek herhangi bir liste geçerli olmayacaktır. Havuzda bulunan sorulardan 1 tanesi görseniz bile size denk gelme oranı yüz binde birdir. Bu sebeple soru cevaplarını arama çabanızı sorulara harcamanız bedava internet kazanma ihtimalinizi daha da güçlendirir.
Ayrıca şunu da belirtmek gerekir ki Turkcell Bil Kazan soruları zor değil. Günlük hayatta konuşulan, yaşama dair veya gündemdeki konular ile alakalı. Fakat her yarışmada olduğu gibi ilk aşamada kolay, ilerledikçe de daha zor sorularla karşılaşırsınız.

Turkcell Ücretsiz İnternet Paketleri

Turkcell Bil Kazan Ücreti

Turkcell Bil Kazan Nedir? Bil Kazan Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Yukarıda yarışma için haftada 1 defa ücretsiz hak verildiğini ve sonraki yarışmalar için ücret ödemeniz gerektiğini söylemiştir. Peki Turkcell bil kazan ücreti ne? Aslında tek bir ücret bulunmuyor. Aşama aşama, soru soru farklı envanterler için ücret talep edilmekte. Yarışmaya tekrar katılım için ücret verirsiniz. Fakat herhangi bir yardım almadan doğru yanıt verdikçe bir daha ücret vermek zorunda kalmazsınız. Yarışma süresince isterseniz satın alabileceğiniz jokerler bulunmaktadır. Bunların her biri için 5 TL ücret isteniyor.

Yarışmaya tekrardan katılım için ise 1 TL ücret istenir. Eğer bu katılım Çarşamba günü gerçekleşen büyük ödül gününde olur ise ücret 2 TL olarak alınır. Büyük ödül ile haftalık 1 GB bedava internet de kazanırsınız.

Turkcell Bil Kazan Hilesi Var mı?

Bil Kazan temel olarak bir yarışma olduğu için hilesi de oldukça merak ediliyor. Fakat şunu belirtmek lazım ki Bil Kazan da dahil olmak üzere Turkcell Bip etkinliklerinin hiçbiri için hile bulunmuyor. Üçüncü kaynak yazılımlar ile bunu yaptığını iddia eden kişilere de itibar etmeyin. Bu kişilerin tek amacı zararlı yazılım ile sisteminize sızmaktır. Bunun yanında gerçekten işe yarayan bir hile var ise Turkcell alt yapısı sayesinde kolayca fark edilmekte ve fark edilmesi halinde cezai uygulamalara sebep olmaktadır. Bu sebeple uzak durmak en iyi yol diyebiliriz.

Turkcell Bil Kazan Kuralları

Turkcell Bil Kazan Nedir? Bil Kazan Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Bil Kazan da her oyun gibi kendine ait kurallara ve detaylara sahip. Bunlardan bahsetmek gerekir ise:

 • Yarışma 5 soru x 2 aşamadan oluşur. Toplamda 10 soru sorulmaktadır.
 • 10 sorunun her birinde 15 saniye süreye sahipsiniz. Bu süre zarfında cevap vermelisiniz.
 • 5 soruluk ilk aşamayı tamamladığınızda 250 MB bedava interneti alıp çekilebilirsiniz. Devam etmeniz halinde 2. aşama sorularını görme imkanına sahip olursunuz.
 • İlk aşamayı tamamladıktan sonra seçim anı tanınır. Buradan sonra devam etmeniz halinde geriye dönük olarak kazandığınız 250 MB interneti alamazsınız.
 • Eğer 250 MB internet hediyenizi sağlama almak isterseniz BARAJ özelliğini satın alarak devam edebilirsiniz. Bu sayede 2. aşamada bulunan 5 soru içerisinde hata yapsanız da 250 MB internet kazanırsınız.
 • BARAJ özelliğini almaz iseniz 2. aşamada yaptığınız hata ile hiçbir ödül kazanamazsınız.
 • Her hafta Pazartesi saat 09:00 itibari ile yeni ücretsiz yarışma hakkına sahip olursunuz.
 • Yarışma hakkı diğer hafta Pazartesi saat 08:59’a kadar geçerli olup kullanılmaması halinde devir olmaz.
 • Yarışma hakkı ücretsiz olarak hafta 1 iken ücret vererek sınırsızdır.
 • Yarışmaya devam etmek için SIMDI kısmına tıklayarak 1 TL (Çarşamba hariç) karşılığında tekrar giriş yapabilirsiniz.
 • Bu işleme onay vermeniz halinde kanaldan işlem için onayınız istenecektir. Reddetmeniz halinde işlem tamamlanamaz ve yeni soru yanıtlama hakkını elde edemezsiniz.
 • Ödeme ile beraber yarışma hakkınız hattınıza direkt olarak yansıtılacaktır. BİP içerisinden kontrol edebilirsiniz.
 • Her hafta Çarşamba günü büyük ödüller veren bir yarışma yapılır. Yarışma Çarşamba 09:00- Perşembe 08:59 arasıdır.
 • Süre zarfında yarışmaya katılım ücreti 2 TL’dir. Katılım parası direkt olarak temin edilir.
 • Büyük Ödül temalı yarışmaya katılım hakkı her hat için 1 defa ile sınırlandırılmıştır.
 • Oyun içerisinde SORUYU DEĞİŞTİR ve DOĞRU SAY isimli iki joker bulunur. SORUYU DEĞİŞTİR jokeri ile zorlandığınız mevcut soruyu değiştirir, DOĞRU SAY jokeri ile yanlış yaptığınız soruyu doğru olarak saydırabilirsiniz.
 • Bir yarışma süresince her bir joker en fazla 1 kere kullanılabilir.
 • Jokerler için ücret 5 TL’dir.

Yukarıda madde madde Turkcell Bil Kazan uygulama kural ve detaylarını anlattık. Bu maddelere dikkat ederek BİP üzerinden bedava internetinizi kolayca kazanabilirsiniz. Bunun yanı sıra BİP üzerinden birçok kanala da abone olabilirsiniz. Turkcell Bip bedava internet kampanyaları konusunda oldukça zengin bir platformdur. Tek tek kanalları gezerek kampanyalara bakabilir, detaylı bilgi için sitemizden kampanyaları aratabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ