Bedava İnternet

Turkcell Bip Bedava İnternet 2022

Turkcell Bip Bedava İnternet 2022
Turkcell Bip Bedava İnternet 2022 Bedava internet arayışı sürekli devam etmektedir. Bipten internet kazanma da bunlardan biridir. Bu yazıda Bipten nasıl internet kazanılır 2022 için tüm kampanyalara yer vereceğiz. Daha fazla Turkcell bedava internet 2022 yöntemlerini sitemizde bulabilirsiniz. İşte karşınızda Turkcell Bip Bedava İnternet kampanyaları.

Turkcell BIP Bedava İnternet Kazanma Yolları

Aslında Turkcel BIP bedava internet kazanma yolları uygulama içerisindeki kampanyalar ile mümkün olmaktadır. Uygulamanın kanallarında alakalı kampanyaları bularak kayıt olabilir gerekli adımları öğrenebilirsiniz. Kampanyaların birçoğu ücretsiz olup ek bir işleme gerek duymamaktadır.

Turkcell BİP Bedava İnternet Kampanyaları 2022

Turkcell Bip Bedava İnternet

İnternet kazanmak istiyorsanız Turkcell BİP bedava internet kampanyaları 2022 güncel yönergeleri takip etmelisiniz. Detaylı olarak neler yapılması gerektiğini aşağıda detaylı şekilde anlattık. Aşağıdaki kampanyaları dikkatlice okursanız kolayca kampanyalardan bedava internet kazanabilirsiniz. Bipten internet kazanma yolları sizlerle.

Bip Tribün Cepte Bedava İnternet

Sportoto Süper Lig takipçisi iseniz bu kampanya tam size göre. Bip Tribün Cepte ile her hafta bedava internet kazanabilirsiniz. Haftalık 2,99 TL ücret ile kazanacağını düşündüğünüz takımı seçip hem tüm gün marşını dinletebilir hem de bedava internet kazanırsınız. Bip Tribün Cepte internet kazanma için iki farklı yöntem bulunmakta. Bunlardan ilki SMS ile TRIBUN CEPTE yazıp 2200’a göndermek. Diğer yöntem ise BİP kanalı üzerinden  Tribün Cepte kanalına giderek abone olmalısınız. Eğer aboneliğinizi iptal etmek istiyorsanız IPTAL TRIBUN CEPTE yazıp 2200 numarasına göndermelisiniz. İptal olması için bu yeterli olacaktır.

Turkcell Tribün Cepte Bedava İnternet Kazanma

Bip Bil Kazan Bedava İnternet

Oyun oynayarak bedava internet kazanmak ister misiniz? Bip Bil Kazan bedava internet ile beraber hem eğlenir hem de internet kazanırsınız. Kullanıcılar arasında yapılacak yarışma sonucu elde edeceğiniz sonuca göre hediye kazanırsınız. Yarışmaya katılım ücretleri her yeni yarış için 1 TL, baraj sonrası soruları görmek için ise 5 TL ödemelisiniz. Haftalık 1 GB bedava internet ödüllü yarışmaya katılmak için ise 2 TL kazanırsınız. Çeşitli jokerleri de para ile satın alabilirsiniz. 5. sorunun sonunda 250 MB haftada bir olan yarışma için ise haftalık 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Bip Bil Kazan Bedava İnternet kampanyası ile kazanabileceğiniz ödüller bunlardır.

Bip 5 te 5

Kampanyalardan biri de Bip 5 te 5 kampanyası. Hem eğlenme hem de internet kazanmayı vaat ediyor. Uygulama içerisinde seri şekilde atacağınız 5 penaltı ile beraber Turkcell BİP bedava internet kazanabilirsiniz. Süper Lig’de 100 MB internet kazanmak için 2,90 TL ile penaltı atabilirsiniz. Bunun dışında ek olarak 200-300-400-500 MB Bip bedava internet kazanabilirsiniz. Şampiyonlar ligi için 7,90 TL’ye günlük 1 GB internet, ek olarak günlük 2-3-4-5 GB, Dünya Kupası’nda 2 GB için ise 10 TL’ye penaltı atabilirsiniz. Bip 5 te 5 Günlük Quiz sonucu 1 GB internet ise 7.5 TL. Bu kampanya ücretli Bip internet kazanma yolları arasında yer almakta.

Turkcell Bip Yıldızları

Bip üzerinden yazışan Turkcell’liler mesajlaşarak bedava internet kazanabiliyor. Kullanım yoğunluğuna göre kazanabileceğiniz paketler ile gün içerisinde doyasıya internet kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken mesajlaşmak. Bip içerisindeki özel hedefleri bulunduğunuz ay içinde tamamlayıp bu hedefe ulaşabilirsiniz. Turkcell BİP Yıldızları ile günlük 1 GB internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Bip İnternet Kazanma

Turkcell Bip Bedava İnternet

Yöntemler her ay yenilenmekte. BİP güncel bir servis olduğu için sürekli olarak yeni kampanyalar gelmekte. Uygulama içerisinde BİL KAZAN uygulaması üzerinden de 1 GB internet kazanabilirsiniz. 5 te 5 ile ise 5 GB’a varan Turkcell Bip Bedava İnternet kazanabilirsiniz. KİM 1 GB İSTER uygulaması da bunlara ek olarak olan bir internet paketidir. Yarışma içerisinde 250 MB, 500 MB ve 1 GB internet kazanabilmekte.

Turkcell BIP Bedava İnternet 2022

Bip Hediye Avı bedava internet kampanyası da Turkcell BIP Bedava İnternet 2022 yöntemleri arasında yer alıyor. Kampanya ile beraber puan kazanarak bedava internet kazanabilirsiniz. İndiren her kullanıcı 10.000 puan, sizin kodunuz ile indirenler olur ise yine 10.000 puan kazabilirsiniz. Eğer genel kullanıcılar arasında ilk 305.000 kişi arasına girerseniz 5 GB’a varan Turkcell Bip Bedava İnternet kazanabilmekte. Puanları kazanabilmek için davetleri SMS ile atmalısınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ