Bedava İnternet

Turkcell Bip Yıldızları Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Bip Yıldızları Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Bip Yıldızları Bedava İnternet Kampanyası Bu içeriğimizde Turkcell Bip uygulaması içerisinden internet kazanabileceğiniz bir kampanya ile karşınızdayız. Bip Yıldızları kampanyası ile nasıl bedava internet kazanılır, şartlar nedir, tüm detayları bu içerikte bulabilirsiniz.

Tüm Turkcell ve diğer hat sahiplerinin yararlanabileceği Bip uygulaması, içerisinde birçok kampanyayı da barındırır. Turkcell faturalı ve faturasız hat sahiplerine özel birçok Bip kanalı bulunmaktadır. Bu kanallar üzerinden bedava internet, dakika, konuşma, hediye çeki ve ücretsiz hizmet gibi hediyeler kazanmak mümkündür.

Bunlardan birisi de Bip Kullan Kazan kampanyasıdır. Kampanya hakkında detaylı bilgilere yer vermeden önce şunu söylemeliyiz; kampanyanın mottosu “mesajlaştıkça kazan, kazandıkça mesajlaş” şeklindedir. Turkcell tarafından yapılan kampanyanın çift taraflı bir kazanca sebep olduğunu bu kısımdan anlayabiliriz.

Birçok Turkcell bedava internet yazısında Bip ismini görmenizin sebebi, platformun kampanyalara özel bir alana sahip olmasıdır. Bip kullan kazan yani bip yıldızları kampanyası da yine burada yer alan bir başka kampanyadır.

Turkcell Bip Yıldızları Nedir?

Turkcell Bip Yıldızları Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Bip uygulaması, temelinde bir mesajlaşma uygulamasıdır. Bu özelliğini ön plana koymak adına çıkarılan Bip yıldızları kampanyası ile mesajlaştıkça hediye internet kazanabiliyorsunuz. Haftalık olarak gerçekleşecek görevleri yerine getiren herkes uygulamadan bedava internet kazanabiliyor.

Bu görevlerde genellikle mesajlaşma hedefleri belirlenmektedir. Bip keşfet kısmında yer alan Bip Yıldızları kanalına giderek bu görevleri görebilirsiniz.

Turkcell Bip Yıldızları (Bip Kullan Kazan) Nasıl Yapılır?

Turkcell Bip Yıldızları Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Bip Yıldızları nasıl yapılır, adımları buradan öğrenebilirsiniz.

 • İlk olarak Turkcell Bip uygulamasını indirin. (iOs için TIKLA!)
 • Bip uygulaması içerisindeki Bip Keşfet kısmına gidin.
 • İlgili kısımda Bip Kullan Kazan (Yıldızları) kampanyasına tıklayın.
 • Kanalda istenen görevler yer alacaktır, bu görevleri yerine getirin.
 • Görevleri tamamladıktan sonra tekrar kampanya sayfasına gidin.
 • Ekranda yer alacak Hediyemi Al butonuna tıklayın.

Butona tıklamanızın ardından hattınıza Günlük 1 GB bedava internet tanımlanacaktır. Bildirim mesajının gelmesinden itibaren 24 saat süresi ile internet paketini kullanabilirsiniz. Bu paketten her hafta yararlanabilirsiniz.

Turkcell Bip Yıldızları Neden Olmuyor?

Birçok kişi kampanyadan neden yararlanamadığını merak etmekte. Bu kısımda Turkcell Bip Yıldızları neden olmuyor sorusuna birkaç cevap vereceğiz.

1- Uygulama içerisindeki veri izinlerini vermemiş olabilirsiniz. Bu sebeple uygulama mesaj sayınızı veya görevde istenen veriyi elde edemez.

2- Haftalık görevlerinizi tamamladıysanız ve haftalık dönüşüme az kaldı ise kampanyadan yararlanamazsınız.

3- Mesajlaşma görevlerinin tamamı internet üzerindendir, SMS gibi işlemler dahil edilmez.

Turkcell Bip Yıldızları Şartları

Turkcell Bip Yıldızları Bedava İnternet Kampanyası

Bu bölümde kampanya şartlarına değineceğiz.

 • Uygulamadan bedava internet kazanmak için her hafta Bip Yıldızı seçilmeniz gerekmektedir.
 • Bip Yıldızı şartlarını yerine getiremeyen kişiler günlük 1 GB hediye interent faydasından yararlanamaz.
 • Mesaj hedefleri her kullanıcı için özel olarak tanımlanır.
 • Bip Yıldızı kampanyasına katılmak için Bip Kullan Kazan kanalını takip etmeniz ve uygulamadan en az 1 kere mesaj atmış olmanız gerekir.
 • Kampanya her hafta pazar günü saat 23:59’da yenilenir.
 • Mesaj hedefleri içerisinde özel veya grup mesajları, rehber kişisi paylaşımı, konum paylaşımı, sticker ve caps gönderimi, sesli ileti gönderimi, video, fotoğraf ve görsel gönderimi sayılmaktadır. Turkcell Bip Web üzerinden atılacak hiçbir mesaj sayılmamaktadır.
 • Yenilenen yönerge ile beraber mesajlaşmanın dışında bireysel veya grup olarak sesli sohbet, görüntülü sohbet gibi işlemler de görev kapsamında değerlendirilmektedir.
 • Kampanyadan her hafta en fazla bir kere yararlanılabilmektedir.
 • Faturalı, faturasız veya kurumsal olmak üzere tüm Turkcell aboneleri kampanyaya katılabilir.
 • Turkcell Transfer konusunda katı olduğundan hediye sadece ilgili hat için geçerlidir ve yurt dışında geçerli değildir.
 • Kampanya 31 Aralık 2022 tarihinde sona erecektir.

Turkcell Bip Yıldızları Hilesi

Turkcell bedava internet kampanyalarının genelinde hile yolu aranır. Turkcell bip yıldızı hilesi de bunlardan biri. Daha önce yayımladığımız Bip bedava internet kampanyalarında da söylediğimiz gibi herhangi bir bedava internet hilesi bu tip kampanyalarda bulunmuyor.

Turkcell bip yıldızları hilesi başlığı altında sunulan uygulamaları denemenizi önermiyoruz. Bu tip uygulamalar 3. şahıslar tarafından değiştirildiği için belirli güvenlik zaafiyetlerine neden olmaktadır. Böyle bir senaryoda telefonunuzda bulunan tüm bilgilerinizi kaybedebilirsiniz.

Bu içeriğimizde Turkcell Bip Yıldızları ya da diğer adı ile Bip Kullan Kazan kampanyasından söz ettik. Kampanya hakkındaki soru, görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmından bizler ile paylaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ