Bedava İnternet

Turkcell Bizce Nedir? Bizce Bedava İnternet

Turkcell Bizce Nedir? Bizce Bedava İnternet

Turkcell Bizce Nedir? Bizce Bedava İnternet Daha önce çok kez bedava internet veren Turkcell uygulamalarından bahsettik. Bu yazımızın ana konusu yine bedava internet veren uygulamalar arasından. Bizce uygulaması sayesinde bedava internet kazanabilirsiniz. Yazıda Turkcell Bizce Nedir, Bizce Bedava internet nasıl kazanılır gibi konulara değineceğiz.

Turkcell Bizce Kampanyası

Turkcell Bizce

Kampanya 16 Mart tarihinde başlamış 30 Haziran tarihinde son bulacak. Kampanyaya dahil olmak için tek yapmanız gereken uygulamayı telefonunuza indirmek. Kampanyanın tam olarak kupon internet dönüşümü bir özelliği olduğunu söyleyebiliriz. Kupon adedine göre farklı paketleri elde edebilirsiniz.

Kampanyadan yararlanmak için faturasız, faturalı veya kurumsal hat sahibi olabilirsiniz. Herhangi bir sınırlama bulunmamakta. Tek yapmanız gerek cihazınıza uygulamayı indirmek. İndirme işlemini uygulama marketi üzerinden yapabileceğiniz gibi buradan da yapabilirsiniz.

Android için Turkcell Bizce uygulaması indir işlemini BURADAN yapabilirsiniz.

iOS için Turkcell Bizce uygulaması indir işlemini BURADAN yapabilirsiniz.

Turkcell Bizce Kupon Biriktir 

Turkcell Bizce Nedir? Bizce Bedava İnternet

Çoğu uygulama kendine özgü yöntemler ile hediye internet vermekte. Turkcell Bizce de bunlardan biri. Bizce uygulaması üzerinden verilecek hediyelere ve kampanyalara sahip olmak için kupon biriktirmelisiniz. Turkcell bedava internet kazanmanın yolu da kupon biriktirmekten geçmektedir. Kupon biriktirme işlemi ise Bizce uygulaması üzerinden yapılmakta.

Kampanya 30 Haziran 2021’e kadar sürüyor. Bu zamana kadar uygulama içerisinde Turkcell Bizce kupon biriktir yöntemleri ile bedava internet kazanmanız mümkün. Uygulamayı mobil cihazınızın marketinden ulaşabilirsiniz. Kupon biriktirme işlemi ise şu şekilde gerçekleşmekte:

 • İndirdiğiniz uygulamanın Kampanya sayfasına gidin.
 • Günlük olarak verilen kuponları almalısınız. Günlük tanınan hakkınız devir olmaz.
 • Gün içerisinde kazanabileceğiniz kupon miktarını Turkcell belirler.
 • Uygulama içerisindeki kampanyalara dikkat ederek günlük girişten daha fazla kupon kazanırsınız. Bu sebeple uygulamada vakit geçirmek yararınıza olacaktır.

Turkcell Bizce Bedava İnternet 

Bizce uygulaması üzerinden bedava internet kazanmak için yapmanız gereken daha önce de söylediğimiz gibi kupon biriktirmek. Kupon dağıtım ortalaması günlük 1 adettir. Bazı tarihlerde kupon sayıı artı gösterebilir. Kuponları hesabınıza yüklemenin ardında kolayca internet paket seçimi ekranına gidebilirsiniz. Uygulama içerisinden kazanabileceğiniz paket miktarları şu şekildedir.

 • 15 kupon karşılığında günlük 2 GB bedava internet alabilirsiniz.
 • 30 kupon karşılığında 3 günlük 3 GB bedava internet alabilirsiniz.
 • 45 kupon karşılığında günlük 4 GB bedava internet alabilirsiniz.
 • 60 kupon karşılığında Haftalık 2 GB bedava internet alabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell Bizce Nedir? Bizce Bedava İnternet

Turkcell, bilindiği üzere birçok uygulama üzerinden bedava internet dağıtmakta. Kullanıcılarına sunudğu uygulamaları hem tanıtmak hem de kullanıcılara bedava internet sağlama amacı ile devam ediyorlar. Turkcell Bizce gibi bedava internet veren uygulamalar ise şu şekilde:

Yukarıdaki uygulamalar hakkında detaylı bilgiyi sitemizden bulabilirsiniz. Tıpkı bu yazıda olduğu gibi o yazılarda da detaylı şekilde nasıl internet kazabileceğinizi anlattık.

Bizce Uygulamasına Nasıl Giriş Yapılır?

Bizce uygulamasına giriş nasıl yapılır sorusu da sıkça sorulur. Bu sorunun cevabı oldukça basit. Tek yapmanız gereken yukarıda da uzun uzun bahsettiğimiz adımları izlemek. Bu adımları izleyerek uygulamayı indirir, Bizce uygulamasına giriş yapmış olursunuz. Bunun dışında SMS ile kayıt, kullanıcı adı, şifre belirleme gibi yöntemlere ihtiyaç duymazsınız.

Bizce Mesleki Eğitimler Nelerdir?

Bizce uygulamasının ön plana çıkardığı noktalardan biri de Mesleki Eğitimler konusu. Kadınlara biçilen toplum rollerinin üzerinde bir çaba olan bu plan ile kadınlara özel yeni mesleki eğitimler verilmekte. Yukarıdaki reklamda da görebileceğiniz gibi fotoğraf atölyesinden tutun elektrik eğitimine kadar geniş bir yelpaze bulunmakta. Uygulama üzerinden verilen bazı eğitimler ise şu şekildedir:

 • Boya badana yapımı
 • Fırın İşleri Eğitim
 • Fotoğrafçılık
 • Makyözlük
 • Pilates Eğitmenliği
 • Tesisatçılık
 • Web tasarım
 • Yazılım
 • Yoga Eğitmenliği

Turkcell Bizce Hesap Silme Kapatma Nasıl Yapılır

Sorulan sorulardan biri de Turkcell Bizce Hesap Silme Kapatma Nasıl Yapılır şeklinde. Kampanya, bir abonelik veya kayıt üzerinden yapılmadığı için ek olarak bir yöntem izlemenize gerek yok. Tek yapmanız gereken uygulamayı silmektir. Bunun dışında Turkcell Bizce hesap kapatma veya Turkcell Bizce hesap silme yöntemi bulunmaz.

Turkcell Bizce Kupon Hilesi Nasıl Yapılır?

Daha önceki yazılarımızda kampanyalar ile ilgili hilelerden çokça bahsettik. Genel olarak Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom gibi firmaların sunumuş olduğu kampanyalarda belirli bir mantık olduğu için hile mümkün olmaz. Turkcell Bizce Kupon hilesi için de durum pek farklı değil. Kampanya süresince sunulan ekstra kupon etkinliklerine katılarak normalden fazla kupon kazanabilirsiniz. Hile ile kazanılması ise mümkün değildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ